Gamykloje surinktos automobilių konfigūracijos

KONFIGŪRACIJOS.

„Opel“ siūlo platų gamykloje pritaikytų automobilių asortimentą ir daugybę modelių variantų, kurie papildo standartinių furgonų ir keleivinių transporterių pasirinkimą. Pasiūlydamas specialius gamykloje pritaikytus automobilius „Opel“ gali patenkinti įvairiausius komercinių automobilių klientų poreikius. Jei reikia automobilio, kuris atitiktų specialius komercinio automobilio poreikius ir kurio negalime pasiūlyti pritaikyto gamykloje, „Opel“ bendradarbiauja su patikimais partneriais, kurie gali pasiūlyti sertifikuotų konfigūravimo sprendimų.

 

„Opel“ konfigūracijos

„Opel“ siūlo populiariausias gamykloje surinktas automobilių konfigūracijas, kad tiekdamas komercinius automobilius tiesiai iš gamintojo galėtų patenkinti platesnės klientų auditorijos poreikius. „Opel“ automobilių konfigūracijos gamykloje atliekamosnaudojant „Movano“ krovininį automobilį be kėbulo kaip bazę, o klientai gali rinktis pradedant bortiniais automobiliais bei savivarčiais ir baigiant automobiliais su krovinine dalimi.

 

Tiesioginio sukonfigūruotų automobilių tiekimo nauda akivaizdi:

Paprastas užsakymo procesas
Patogus būdas įsigyti
Trumpesnis galutinai pritaikyto automobilio pristatymo laikas
Tiesioginis pristatymas, jokių papildomų transportavimo išlaidų
Viena sąskaita faktūra
Išperkamosios nuomos ir finansavimo galimybės
Visapusiška gamintojo garantija
Visos garantinės paslaugos, kurias teikia prekybos atstovas

„Opel“ bortinis furgonas

Pasirinkite priekinių ar galinių varančiųjų ratų pavarą, kėbulo su važiuokle ar kėbulo su dviguba kabina versiją − tada užsisakykite integruotąsias įrankių dėžes ir laikiklius kopėčioms, taip sukursite „Movano“ bortinį automobilį, kuris tiksliai atitiks Jūsų darbo poreikius. 

„Opel“ bortinis furgonas

Reikia galingo furgono su 3 padėčių nuotoliniu būdu valdomu savivarčiu? Jokių problemų – rinkitės „Opel Movano“. Moderni hidraulinė sistema yra tvirta ir patikima, todėl sklandžiai atliksite sunkius darbus.

„Opel“ furgonai su krovinių dėže

Jei svarbiausia krovinių tūris, tikrai niekas nenurungs gamyklinių „Opel Movano“ furgonų su krovinių dėže. Priekinių ar galinių varančiųjų ratų pavara, iki 22 m3 talpa ir įvairios intuityviosios funkcijos.