Opel Experience - About Opel

„OPEL“ FILOSOFIJA.

Bendrovės „Opel“ šaknys siekia daugiau nei šimtą metų. Daugiau nei 110 metų užtikrintai žvelgia į ateitį ir deda visas pastangas, kad vairavimas būtų dar malonesnis. Daugiau nei 110 aistringo konstravimo metų, kuriuos vainikuoja trys esminiai naujojo pagrindinio principo žodžiai: „Wir Leben Autos“

 

„Wir leben Autos“ reiškia ne tik mūsų vokiškas šaknis bei meilę vokiškoms konstrukcijoms, bet ir stiprius jausmus bei aistrą, apimančią visus mūsų darbus.

 

„Wir“ siejama su mūsų entuziazmu ir stipria teigiama nuostata „mes tai galime“, kuri sudaro galimybes pristatyti išmanius, stulbinančius ir naujoviškus gaminius mūsų klientams.

 

Tačiau automobilius mes ne tik konstruojame – mes jomis gyvename, o žodis „leben“ išreiškia tą energiją, kurią gali pajusti kiekvienas, kurio gyvenime atsiranda „Opel“. Tai galima pajusti per gausybę naudingų „Opel“ funkcijų, įžvalgių naujovių ar tiesiog vertinant patrauklų, šiuolaikišką dizainą.

 

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus žodis „autos“ žmonėms reiškia daug daugiau, nei tiesiog transporto priemones. „Opel“ automobiliai skirti ne tik keliauti – jos yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis.

 

Apjungiame savo asmeninę patirtį su klientų patirtimi, kad jų kasdienės kelionės taptų lengvesnės ir malonesnės. Niekuomet nesiliausime ieškoję naujų ir aplinką tausojančių būdų, kurie galėtų turėti teigiamos įtakos arba įneštų energijos į žmonių gyvenimus jiems kiekvieną kartą susidūrus su „Opel“ prekės ženklu.

 

„Wir Leben Autos“ yra mūsų aistra, atsidavimas, atidumas smulkmenoms, atsakomybė, tikslas ir taip pat – pasitikėjimas.


Tai esame mes.
„Opel“. „Wir leben Autos“.

Opel | News

Naujienos

Sekite pagrindinės Europos automobilių industrijos varomosios jėgos naujienas. Čia rasite naujausias OPEL žinias.

Sužinokite karščiausias OPEL naujienas čia

Istorija ir paveldas

Sužinokite, kaip mūsų automobiliai tapo tokie, kokie yra. Tai pasiekti padėjo daugiau nei šimtas metų nuolatinių inovacijų.


Atraskite mūsų istoriją ir paveldą