Ankstesnis
 • AWARD DE L’INNOVATION

  Apdovanojimų pelnęs angelas sargas: „Opel OnStar“ tapo „Award de l’Innovation“ nugalėtoju

   

  „Opel OnStar“ sužavėjo vertinimo komisiją „Technologijų“ kategorijoje.

   

  „Opel OnStar“ − nauja asmeninė ryšio ir paslaugų priemonė laimėjo pirmą kartą teikiamą „Award de l’Innovation“ (Inovacijų apdovanojimą), kurį įsteigė Prancūzijos automobilių žurnalas „Auto Moto“. Šis asmeninis angelas sargas nugalėjo „Technologijų“ kategorijoje, kurioje rungėsi ir stiprūs konkurentai, pradedant „Audi“, baigiant „Volvo“. Vertinimo komisija, kurią sudaro automobilių srities žurnalistai ir specialieji nariai, buvo ypač sužavėti tuo, kad „Opel“ tokiomis išskirtinėmis technologijomis kaip „OnStar“ suteikia galimybę naudotis plačiajai visuomenei. „Labai džiaugiamės, kad laimėjome savo pirmąjį „Award de l’Innovation“ apdovanojimą. Tai dar vienas įrodymas, kad rinka pasirengusi „Opel OnStar“, mūsų naujai asmeninių skambučių ir paslaugų konsultanto paslaugai“, − sakė „Opel“ rinkodaros vadovė Tina Müller. „Galimybė pažangiosiomis technologijomis naudotis visiems žmonėms yra vienas didžiausių „Opel“ privalumų, todėl siekiame, kad „Opel OnStar“ būtų galima naudotis visuose mūsų modeliuose: nuo KARL iki „Insignia“, − sakė ji. „Opel OnStar“ suteikia galimybę naudotis įvairiausiomis paslaugomis: pradedant automatine pranešimų apie avariją funkcija ir automobilio diagnostika, baigiant pagalbos automobilio vagystės atveju. Be to, „Opel OnStar“ jūsų automobilį paverčia galingu 4G/LTE „Wi-Fi“ prieigos tašku.1

   

  Šaltinis: http://www.auto-moto.com/awards/award-techno/vainqueur-award-techno-2015-opelsysteme-onstar-46634.html

 • PONLE FRENO

  „Opel OnStar“ pelnė Ispanijos apdovanojimą už kelių saugos inovacijas

   

  „Opel OnStar“ asmeninių skambučių ir pagalbos paslauga pelnė „Ponle Freno AXA“ („Stop Them“) apdovanojimą kelių saugos inovacijų ir tobulinimo kategorijoje. Madridas. Enrico de Lorenzi, „Opel Spain“ pardavimų vadovas, apdovanotas kategorijoje „Kelių saugos inovacijos ir tobulinimas“ per ceremoniją, kuri vyko Senato rūmuose Madride. Apdovanojimą įteikė AXA draudimo bendrovės klientų aptarnavimo skyriaus, kuris buvo šios kategorijos rėmėjas, vadovas Jose Maria Plaza.

   

  „Ponle freno“ yra pilietinė platforma, kurios reklama rūpinasi bendrovė „Atresmedia“, padeda atlikti tyrimus ir tobulinti mūsų kelių saugumą ir charakteristikas, be to, vykdomas švietimas šia tema. Šiuo apdovanojimu technologinių inovacijų sistema „OnStar“ pelnė pripažinimą kelių saugos srityje, nes siūlomas įvairių technologijų komplektas su asmeninių skambučių, ryšio ir specialiosiomis paslaugomis, kuriomis galima naudotis visuose „Opel“ modeliuose.

   

  Šaltinis: http://www.auto-moto.com/awards/award-techno/vainqueur-award-techno-2015-opelsysteme-onstar-46634.html

Kitas
Ankstesnis
 1. AWARD DE L'INNOVATION
 2. PONLE FRENO
Kitas