Ankstesnis
 • Opel OnStar - Your personal connectivity and service assistant
Kitas

KLIENTŲ PASAKOJAMOS ISTORIJOS

„ONSTAR“ PASLAUGOS

Opel OnStar - Services: Automatic Crash Response

SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI: „ONSTAR“ GALI IŠGELBĖTI JŪSŲ GYVYBĘ.

 

Vairuokite ramiai: avarijos atveju „OnStar“ bus su jumis. Net jei patys negalėsite išsikviesti pagalbos.

 

Kas atsitinka po avarijos?

Opel OnStar - Services: Smartphone App

VISKAS VALDOMA IŠMANIOJO TELEFONO PROGRAMOJE.

 

Kokį atstumą galima nuvažiuoti nesipilant degalų? Ar slėgis padangose yra tinkamas? Na, o kur pastatyti automobilį? Sužinokite tiesiog pasinaudodami išmaniuoju telefonu. Viską žinosite dar prieš išlipdami.

Opel OnStar - Services: Roadside Assistance

PAGALBOS SKAMBUČIŲ PASLAUGA IŠTISĄ PARĄ.

 

Svaigulys, alpimas, smarkus širdies plakimas: jei jums, vienam iš jūsų keleivių ar praeivių reikia medicininės pagalbos, padėsime jums.

Opel OnStar - Services: 24h Emergency Call

SUGEDO AUTOMOBILIS? KREIPKITĖS Į „ONSTAR“!

 

Naktį kelyje sugedo automobilis. Tiesiog paspauskite „OnStar“ programėlėje paslaugų užklausos mygtuką („Service“), ir jus sujungs su „Opel“ pagalbos kelyje tarnyba.

Opel OnStar - Services: Stolen Vehicle Assistance

PAGALBA AUTOMOBILIO VAGYSTĖS ATVEJU.
PADĖSIME ATGAUTI AUTOMOBILĮ.

 

Pavogė jūsų automobilį? Mes padėsime policijai surasti jūsų automobilį. „OnStar“ mins vagims ant kulnų.

Opel OnStar - Services: Vehicle Diagnostic

JOKIŲ NEMALONIŲ STAIGMENŲ – AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA.


Į automobilio variklį neįlįsite, o „OnStar“ tai padaryti gali! Jei prietaisų skydelyje užsidega įspėjamoji lemputė arba automobilio veikimas kelia įtarimų, tiesiog paklauskite „OnStar“.

Opel OnStar - Services: Destination Download

TIESIAI Į REIKIAMĄ VIETĄ – KELIONĖS TIKSLO ATSISIUNTIMAS.

 

Ieškote konkretaus restorano ar artimiausios degalinės? Jokių problemų: naudodamiesi kelionės tikslo atsisiuntimo funkcija tikrai neprapulsite.

Opel OnStar - Services: Data Privacy

JŪSŲ PRIVATUMAS.
JŪSŲ SKAMBUTIS.

 

Ką „OnStar“ gali, o ko ne, sprendžia tik vienas žmogus − JŪS.

Opel OnStar - Headline: Configure your Opel with OnStar

MODELIAI, KURIUOSE GALIMA „ONSTAR" PASLAUGA.

Opel OnStar - Headline: Your connection to OnStar

RYŠYS SU „ONSTAR“

Close

TIESIAI Į REIKIAMĄ VIETĄ – KELIONĖS TIKSLO ATSISIUNTIMAS.

 • Kur norite vykti? Paspauskite paslaugų mygtuką ir pasikalbėkite su mumis. „OnStar“ konsultantas suras reikiamos vietos adresą ir tiesiog atsiųs jos adresą į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą. Jums tereikia patogiai įsitaisyti ir važiuoti.

 

 • Sutaupysite laiko ir nervų: „OnStar“ kelionės tikslo atsisiuntimo funkcija1 padės lengvai pakeisti kelionės tikslą ir važiuojant.

1 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia „ADAM“, „Corsa“ ir „KARL“ modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga. „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

Close

JOKIŲ NEMALONIŲ STAIGMENŲ – AUTOMOBILIO DIAGNOSTIKA.

Sistemiškai atliekama automobilio diagnostika leidžia bet kuriuo metu sužinoti apie automobilio būklę. Taip galėsite laiku imtis reikiamų priemonių ir išsklaidysite abejones.*

 

 • Visada žinokite, kokia yra jūsų automobilio būklė. „OnStar“ kiekvieną mėnesį atsiųs el. laišką. Jame bus pateikti svarbiausi automobilio veikimo duomenys: pradedant alyvos keitimo laiku, baigiant slėgiu padangose. Taigi visada po ranka turėsite reikiamą informaciją.

 

 • Prietaisų skydelyje užsidegė įspėjamoji lemputė? Tiesiog paspauskite paslaugų mygtuką ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu. Pasitelkdamas pagal poreikį atliekamą diagnostiką „OnStar“ konsultantas gali nustatyti, ar yra kokių nors gedimų, ar jie rimti ir ar juos reikia kuo skubiau pašalinti.

 

 • Jums iš tikrųjų būtina vykti į automobilių servisą? Paprastai tinkamo automobilių serviso paieškos būna varginantis dalykas, tačiau su „OnStar“ viskas daug paprasčiau: jūsų „OnStar“ konsultantas nusiųs artimiausio „Opel“ partnerio adresą tiesiai į integruotą „Opel“ navigacijos sistemą.2

 
1 „OnStar“ paslaugas reikia aktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

 

2 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia ADAM, „Corsa“ ir KARL modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga.

Close

PAGALBOS SKAMBUČIŲ PASLAUGA IŠTISĄ PARĄ

Jums, jūsų keleiviui ar praeiviui skubiai reikia medicininės pagalbos? Tiesiog paspauskite SOS mygtuką ir „OnStar“ konsultantas jums padės.

 

„OnStar“ konsultantas naudodamas GPS nustatys tikslią jūsų buvimo vietą, ši informacija bus perduota medicininės pagalbos tarnybai, ir ji nedelsiant išsiųs pagalbos ekipažą.1

 


1„OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

Close

VISKAS VALDOMA IŠMANIOJO TELEFONO PROGRAMOJE

Pažangi ir paprastai naudojama „OnStar“ pritaikyta „myOpel“ išmaniųjų telefonų programa suteikia dar didesnį patogumą. Be to, tai daryti smagu.*1

 

 • Tiesiog bet kuriuo metu mobiliajame telefone peržiūrėkite svarbią automobilio informaciją, pvz., slėgį padangose, tepalų keitimo laiką ir degalų lygį.
 • Pamiršote užrakinti automobilio duris? Ne bėda! Duris galite
 • Pamiršote, kur pastatėte automobilį? Suraskite savo automobilį internetu.
 • Įjunkite žibintus ir signalą: taip galėsite išgirsti ir pamatyti, kur stovi jūsų automobilis.
 • Patogiai suraskite kelionės tikslą išmaniajame telefone ir reikiamą adresą nusiųskite tiesiai į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą3

 

Visomis „OnStar“ funkcijomis galite naudotis turėdami „myOpel“ programą. Atsisiųskite „myOpel“ programėlę iš „Google Play Store“ („Android“ operacinė sistema) arba „App Store“ („Apple iOS“ operacinė sistema), įrašykite ją savo telefone ir mėgaukitės „OnStar“ paslaugomis.

 

Jei pasitaikytų, kad nepasiėmėte su savimi išmaniojo telefono su „OnStar“ programa, pakaks paskambinti „OnStar“ tarnybai. Patikrinęs jūsų saugos PIN kodą, „OnStar“ konsultantas nustatys jūsų automobilio buvimo vietą ir nuotoliniu būdu užrakins ar atrakins jo duris. Tai pravers ir tuo atveju, jei netyčia užsirakinsite automobilyje.


1Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, jums reikia turėti aktyvią „OnStar“ paskyrą. Taip pat svarbu prisiminti, jog galimybė naudotis paslaugomis priklauso ir nuo mobiliojo tinklo bei GPS veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Yra papildomų sąlygų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą. Yra papildomų sąlygų.

 

2 Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija nepasiekiama „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

 

3 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia ADAM, „Corsa“ ir KARL modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga.

Close

PAGALBA AUTOMOBILIO VAGYSTĖS ATVEJU.
PADĖSIME ATGAUTI AUTOMOBILĮ.

Nerandate savo automobilio toje vietoje, kurioje jį palikote – tikėtina, kad jį pavogė. „OnStar“1 gali padėti policijai surasti jūsų automobilį.

 

Jums tereikia: pranešti policijai apie vagystę. Tuomet „OnStar“ konsultantas galės padėti policijai ieškoti jūsų automobilio.

 

 • „OnStar“ suras jūsų „Opel“ pagal GPS duomenis ir seks jo maršrutą. Taip policija sužinos, kur yra jūsų automobilis.

 

 • Vagiui vos išjungus variklį, „OnStar“ konsultantas užblokuos jūsų automobilio variklio paleidimo sistemą, ir vagis nebegalės niekur nuvažiuoti.

1 „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

 

Close

SUGEDO AUTOMOBILIS? KREIPKITĖS Į „ONSTAR“!

Automobilis sugedo nežinomoje vietoje? Ir mobiliojo ryšio signalas ten labai silpnas? Tiesiog paspauskite paslaugų užklausos mygtuką („Service“) ir pasikalbėkite su „OnStar“ konsultantu.1 Jis užregistruos jūsų problemą ir padės jums kreiptis pagalbos. OnStar susisieks su pagalbos tarnybą ir jei jūsų automobiliui taikoma Opel pagalbos kelyje paslauga ir politikos sąlygos, nemokamai į jūsų buvimo vietą bus išsiųsta profesionali pagalbos komanda.2


1 „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos tam tikrų modelių ar apdailos tipų automobiliuose gali neveikti. Yra papildomų sąlygų.

 

2 Jei jūsų automobiliui nebegalioja ar negalėjo būti suteikta teisė į „Opel“ pagalbą kelyje, paslaugos jums gali būti mokamos.

Close

JŪSŲ PRIVATUMAS. JŪSŲ SKAMBUTIS.

Apsaugokite savo privatumą – tereikia paspausti vieną mygtuką. Be jūsų sutikimo „OnStar“ nieko nedaro.

 

 • Siekdami užtikrinti saugumą, kurdami paskyrą turite pasirinkti PIN kodą. Jei kartais prireiktų, kad nuotoliniu būdu atrakintume duris ar1 padėtume transporto priemonės vagystės atveju, šį kodą turėsite nurodyti „OnStar“ konsultantui. Kad būtų aiškiau: automobilį valdo ne vagis, o tik jūs.

 

 • Jei automobilyje paspausite privatumo mygtuką ir palaikysite maždaug penkias sekundes, galėsite paslėpti savo automobilio buvimo vietą. Jei persigalvosite, tiesiog dar kartą paspauskite ir penkias sekundes palaikykite privatumo mygtuką, kad automobilio vietą vėl būtų galima nustatyti. Vienintelė išimtis: realus pavojus.2

 

 • Mums svarbus jūsų privatumas: jūsų asmeninių duomenų niekada niekam neperduosime be jūsų leidimo. Jūsų informacija bus atskleista tik „OnStar“ ir „GM Holdings LLC“ (JAV), jos filialams (pvz., „Adam Opel GmbH“), jūsų pasirinktiems prekybos atstovams, įmonėms, kurios teikia arba dalyvauja teikiant „OnStar“ paslaugas, ir jūsų prašymu kitoms įmonėms.

1 Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija nepasiekiama „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

2 Avarijos arba transporto priemonės vagystės atveju.

Close

SKUBI PAGALBA ĮVYKUS AVARIJAI: „ONSTAR“ GALI IŠGELBĖTI JŪSŲ GYVYBĘ.

 • Pagalba įvykus avarijai: vos išsiskleidus saugos oro pagalvei suaktyvinama automatinio pranešimo apie avariją sistema. Visi svarbūs transporto priemonės duomenys iškart nusiunčiami į „OnStar“ centrą: vieta, važiavimo kryptis, transporto priemonės spalva ir net avarijos mastas1

 

 • Susisieksime su jumis: specialiai išmokyti „OnStar“ konsultantai susisieks su jumis paskambindami per laisvų rankų įrangą – net jei tuo metu būsite užsienyje, konsultantai su jumis kalbės jūsų pasirinkta kalba2

 

 • Svarbi kiekviena sekundė: kai tik gausime visą informaciją ir išsiaiškinsime, kad jums tikrai reikalinga pagalba, „OnStar“ konsultantas iškart praneš apie tai pagalbos tarnyboms.

 


1„OnStar“ paslaugas reikia aktyvínti, be to, galimybė jomis naudotis priklauso nuo mobiliojo tinklo ir GPS veikimo diapazono bei pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Yra papildomų sąlygų.

2 Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.

Close
Opel OnStar - Get The Smartphone App

Programa išmaniesiems telefonams

 

Jūsų kelionė prasideda mobiliajame telefone: atrakinkite automobilio duris ir patikrinkite tepalų keitimo laiką – dar net neįsėdę į automobilį! „myOpel“ „OnStar“ programėlė išmaniesiems telefonams padės jums, jei pamiršite, kur pastatėte savo „Opel“ automobilį – tiesiog nuotoliniu būdu įjunkite garsinį signalą ir pamirksėkite žibintais, kad jį surastumėte.

 

Naudodami „myOpel“ „OnStar“1 jūs galite:

 • Kreiptis į „OnStar“, kad ir kur būtumėte
 • Sužinoti svarbią informaciją apie automobilį, pvz., slėgį padangose.
 • Užrakinti arba atrakinti automobilio duris 2.
 • Internetu surasti savo automobilį.
 • Įjungti žibintus arba garsinį signalą, kad surastumėte automobilį.
 • Lengvai nusiųsti kelionės tikslą į integruotąją „Opel“ navigacijos sistemą3.
 • Jums užsiregistravus, bus sukurta Jūsų „myOpel“ paskyra, tuomet galėsite pasinaudoti visais „OnStar“4 paslaugų pranašumais.

Jei išmaniajame telefone norite naudotis „OnStar“, tiesiog atsisiųskite „myOpel“ programą iš „Google Play Store“. Jei naudojatės „iPhone“, „myOpel“ programą rasite „AppStore“.

1Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, jums reikia turėti aktyvią „OnStar“ paskyrą. Taip pat svarbu prisiminti, jog galimybė naudotis paslaugomis priklauso ir nuo mobiliojo tinklo bei GPS veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Yra papildomų sąlygų. „OnStar“ paslaugas reikia suaktyvinti, be to, jos priklauso nuo mobiliojo tinklo veikimo diapazono ir pasiekiamumo. Pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui gali būti taikomi mokesčiai. „OnStar“ prenumeratos rinkiniai gali skirtis nuo nemokamo bandomojo laikotarpio paslaugų. Kai kurios funkcijos veikia ne visų modelių ar apdailos tipų automobiliuose ir ne visiems „OnStar“ rinkiniams. Yra papildomų sąlygų.

2 Durų užrakinimo ir atrakinimo funkcija nepasiekiama „Meriva“ automobiliuose. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.

3 Kelionės tikslo atsisiuntimas neveikia ADAM, „Corsa“ modeliuose. Integruotasis „Opel“ navigacijos įrenginys ir žemėlapių duomenys yra būtina sąlyga norint naudotis šia paslauga.

4 Norėdami naudotis „myOpel“ programėlės funkcijomis, turite turėti aktyvią „OnStar“ prenumeratą.

Close

Avarija kaktomuša! Kas nutiks toliau? #thankyouOnStar

2015 spalio 9d: Šarlotė Taison vyko į svečius pas draugę, kai pateko į avariją kaktomuša su kitu automobiliu. Pirmiausia, ją ištiko panikos priepuolis. Tuomet ją išgelbėjo angelas sargas. Dabar ji gali papasakoti istiją, kurios niekada nepamirš.

 

Jei avarijos metu išsiskleidžia oro pagalvės, automobilio davikliai automatiškai perspėja OnStar patarėją, kuris gali iškviesti pagalbą, jei reikia... Automatinis pranešimas avarijos atveju – tik viena iš pažangių Opel OnStar ypatybių.

Close

Šis klientas sujaudintas iki ašarų! #thankyouOnStar

2016 m. kovo 3 d.: Eulalija Serrano Madride važinėja savuoju „Opel Zafira“. Sankryžoje kelias atrodo tuščias, bet staiga – smūgis. Šokas. Ir iš niekur pasigirsta raminantis balsas.

 

Įvykus susidūrimui jūsų „Opel“ esantys jutikliai automatiškai įspės „OnStar“ paslaugų centrą. „OnStar“ konsultantas su jumis nedelsdamas susisieks per laisvų rankų įrangą, kad įvertintų situaciją. Jei būtina, jie nustatys jūsų buvimo vietą ir iš karto įspės pagalbos tarnybas. Automatinis pranešimas apie avariją – tai tik viena iš daugelio novatoriškų „Opel OnStar“ funkcijų.

Close
Opel OnStar - The OnStar Buttons in your car

„OnStar“ mygtukai jūsų automobilyje

 

Vieno mygtuko paspaudimu: kad galėtumėte sklandžiai naudotis „OnStar“ paslaugomis, jūsų automobilyje įrengiami trys mygtukai. Tokiu būdu visada galėsite pasinaudoti mūsų paslaugomis, nebent paspausite juodą ir išnyksite.

 

 • Šie trys mygtukai prietaisų skydelyje yra jūsų tiesioginis kanalas su „OnStar“:
 • Mėlynas paslaugų mygtukas greitai jus sujungia su „OnStar“ konsultantu – taip galite pasinaudoti daugeliu „OnStar“ paslaugų.
 • Pavojaus ar nelaimės atveju paspauskite raudoną SOS mygtuką. Iškart būsite sujungti su „OnStar“ konsultantu, kuris skubiai suteiks pagalbą.
 • Jei paspausite juodą privatumo mygtuką ir palaikysite maždaug penkias sekundes, „OnStar“ nebegalės nustatyti jūsų automobilio buvimo vietos (išskyrus pavojingus atvejus, pvz., įvykus avarijai ar vagystei).
Close
Opel OnStar - A direct call

Pakanka vieno skambučio

Jau naktis, esate užsienyje, sugedo automobilis? Nesijaudinkite: tereikia paskambinti „OnStar“ ir mes greitai bei profesionaliai padėsime.

 

 • Jums reikia pagalbos? Paskambinkite mums! Kompetentingi konsultantai paslaugas teikia ištisą parą, visomis savaitės dienomis, 365 dienas per metus.
 • Pamiršote automobilio raktelius? Pamiršote užrakinti duris? Ne bėda! Paskambinkite į paslaugų centrą ir su džiaugsmu jums nedelsdami padėsime.
 • „OnStar“ pasaugomis galima naudotis ištisą parą daugelyje Europos šalių, žinoma, jūsų pasirinkta kalba1,2

1 Siekiant kuo greičiau atsiliepti į jūsų skambutį, išskirtiniais atvejais gali pasitaikyti, kad pirmas jus aptarnaujantis konsultantas kalbės su jumis angliškai.

2 Palaikomų kalbų apžvalgą galite peržiūrėti spustelėję čia