Opel, Insignia GSI, Design, Exterior, Front View

NAUJASIS „INSIGNIA GSi“.

GREITAS.

Degalų sąnaudos mieste vidutinės 8,7–7,3 l/100 km. CO₂ tarša 199–192 g/km (vidutinė).

Ankstesnis
 • Opel, Insignia GSI, Grand Sport, Design, Exterior, Side View

  ELEGANTIŠKAS AUTOMOBILIS.

  Dinamiškajame „Insignia GSi Grand Sport“ automobilyje puikiai dera tvirtos, sportiškos linijos, 20’’ dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai¹, chromuotos oro įsiurbimo angos ir galinis aptakas.

  ¹Papildoma įranga

 • Opel, Insignia GSI, Sports Tourer, Design, Exterior, Side View

  TA PATI SPORTINĖ IŠVAIZDA – IŠSKIRTINIS ERDVUMAS.

  „Insignia GSi Sports Tourer“ automobilyje dera atletiškas dizainas ir išskirtinis praktiškumas. Universaliajame „Sports Tourer“ susodinsite 5 žmones ir sutalpinsite 1665 l bagažo.

Kitas
Ankstesnis
 • GRAND SPORT

 • SPORTS TOURER

Kitas
Opel, Insignia GSI, Design, Interior, Ergonomic Seats

TOBULAS ERGONOMIŠKUMAS.

Vairuotojui pritaikytas prietaisų skydelis būdingas GSi modeliams, kaip ir vairas plokščia apačia, ergonomiškos sėdynės¹ ir aliumininiai pedalai.

Opel, Insignia GSI, Driving-Performance, Front View

RAFINUOTA GALIA.

Pažangi 4x4 visų varančių ratų sistema, varikliai su turbina ir nauja sportinė 8-ių pavarų automatinė transmisija užtikrina malonų vairavimą ir ekonomiškumą.

Opel, Insignia GSI, Newsletter, GSi Badge

NIEKO NEPRALEISKITE.

Užsisakykite naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite „Insignia GSi“ naujienas.

Close

Vairavimo malonumas ir saugumas, net ir esant ekstremalioms vairavimo sąlygoms.

 

 • 4x4 visų varančiųjų ratų sistema su „Active Torque Vectoring“: aukščiausios klasės sukibimas esant bet kokioms oro sąlygoms ir bet kokioje vietoje. Sistema užtikrina sukibimą tada, kai jo labiausiai reikia.
 • „FlexRide®“ važiuoklė ir Nürburgring sąranka: adaptuoja amortizatorius per kelias sekundes ir pagal važiavimo režimą („Standartinis“, „Turistinis“ ir „Sportinis“) nustato vairavimo bei greičio pedalo jautrumą.
 • BREMBO stabdžiai: galinga stabdymo sistema su dažytomis stabdžių apkabomis staigiam greičio sumažinimui.
 • Sportinės „Michelin“ padangos: dar aktyvesniam vairavimui skirtos padangos.
Close

Patogus važiavimas dideliais atstumais ir techninės savybės: aukščiausios kokybės AGR (Vokietijos nugaros sveikatos organizacija „Aktion Gesunder Rücken e.V.“) patvirtintos sportinės sėdynės¹ puikiai atitinka kūno formas ir užtikrina optimalią sėdėjimo padėtį bei atramą šonuose.

 

¹Ergonomikos specialistų centro „Sveikesnės nugaros kampanija“ (AGR) sertifikuotos pasirenkamos priekinės „Opel“ AGR sėdynės. Šis sertifikatas – tai kokybės ženklas, kurį suteikia nepriklausomas testavimo komitetas, sudarytas iš įvairių medicinos sričių specialistų.