„Opel Astra“ nočbekas – Komfortas ir patogumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Naujas komforto ir geros savijautos lygis.

„Opel Astra“ kuria naujus ergonomikos, talpinimo ir aukštos kokybės standartus vairuotojo ir keleivių patogumui.

Enlarge

Vairuotojo / priekinio keleivio ergonominės AGR sportinės sėdynės

Nesvarbu, kaip važiuojate ar kaip toli keliaujate, patogios sėdynės yra neginčijamai būtinos. Vokietijos ergonomikos specialistų centro AGR (Sveikesnės nugaros kampanija) sertifikuotos ergonominės sportinės sėdynės (užsakomos papildomai) gali būti įvairiais būdais reguliuojamos, įskaitant juosmens atramą ir sėdimosios dalies pailginimą, kad tiksliai nustatę reikiamą sėdėjimo padėtį galėtumėte jaustis patogiai. Galima užsisakyti tik vairuotojo arba vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynę.

 

Užsisakius perforuotos odos šildomas sėdynes „Opel Astra“ taps tikru prabangos klasės automobiliu. Jei labiau patinka sėdynės su medžiaginiais apmušalais, galite rinktis ir jas, nes jose išlaikomos tos pačios ortopedinės savybės.


Elektra valdoma vairuotojo sėdynė

Vietoje ergonominės AGR sportinės sėdynės užsisakykite elektra valdomą vairuotojo sėdynę ir pagrindines reguliavimo funkcijas galėsite valdyti elektroniniu būdu – tereikės paspausti mygtuką. (Sėdimosios dalies pailginimas nėra valdomas elektra.)


Enlarge

Elektrinis stovėjimo stabdys

Jutiklinis elektrinis stovėjimo stabdys užtikrina didesnį stovinčio automobilio saugumą ir palengvina vairuotojo darbą. Taip pat, naudodami pagalbinę važiavimo įkalnėn sistemą, neleidžiančią automobiliui riedėti atgal, jei sustojate įkalnėje, galite važiuoti sklandžiai ir lengvai – taip daug patogiau ir saugiau.


Enlarge

Dviejų zonų oro kondicionierius

Oro kokybė – svarbiausias „Opel Astra“ vidaus komforto aspektas. Elektroninė klimato kontrolės sistema (EKK) veikia dar tyliau ir valdoma jautriau: joje įdiegta asmeninių vairuotojo nuostatų atminties funkcija. Oras valomas medžio anglies filtrais, o abu sėdintieji priekinėse sėdynėse jiems tinkamą temperatūrą gali rinktis atskirai. EKK taip pat išsiskiria daline pakartotine oro apytaka, dėl to automobilio salonas greičiau įšildomas bei efektyviau vėsinamas.


Enlarge

Stoglangis

Elektrinis stoglangis gali būti pakeliamas arba atitraukiamas, jis turi nuo prispaudimo apsaugantį mechanizmą. Per tamsintą stiklą patenka papildomos šviesos, o jį dengianti slenkamoji užuolaidėlė saugo nuo įsibrovėlių ir nepageidaujamų saulės spindulių.


Enlarge

CD 400 garso sistemos

Jei kartais namuose pamirštumėte muzikos įrašus, automobilio stereosistema privers jus atsikratyti šio įpročio. CD 400 sistema įrengiama su šešiais garsiakalbiais, 7 kanalų grafiniu vienodintuvu, skaitmeniniu garso procesoriumi, 4 x 20 W išvestimi, radiju, papildomos įvesties lizdu – galėsite mėgautis nepriekaištingos kokybės garsu. „CD 400 Plus“, įrengiamą su dvigubu radijo imtuvu, galite užsisakyti su USB lizdu, prie kurio galite prijungti skaitmeninius įrenginius, leisti jų įrašus bei šiuos įrenginius valdyti, „Bluetooth®“ laisvų rankų telefono sistema su valdymo balsu funkcija arba DAB/DAB+, leidžiančiu klausytis visų Europos skaitmeninio radijo formatų – tačiau visa tai galite užsisakyti kartu.


Enlarge

CD 600 IntelliLink

„CD 600 IntelliLink“ sukurs visiškai naujus komforto, ryšio ir saugos standartus: automobilyje įdiegta „IntelliLink“ technologija suteikia galimybę prie sistemos prijungti išmanųjį telefoną, o svarbiausios funkcijos rodomos didelės raiškos 7" spalvotame ekrane. Skambinkite, leiskite muziką per „Bluetooth®“, išklausykite gaunamas SMS žinutes arba peržiūrėkite per USB įkeltas nuotraukas – rankas visada galėsite laikyti ant vairo su integruotaisiais valdikliais. Kai prijungsite per USB, iš pasaulinės „Gracenote®“  muzikos duomenų bazės gausite informaciją apie atlikėją, albumą ir dainos pavadinimą, todėl bus lengviau tvarkyti savo muzikos kolekciją.


Enlarge

Navi 950 IntelliLink

Aukščiausios klasės navigacijos sistema suteikia jums galimybę naudotis visais „IntelliLink“ technologijos teikiamais pranašumais ir sklandžiai prijungti savo išmanųjį telefoną: galite leisti įrašus per „Bluetooth®“, peržiūrėti navigacijos žemėlapius 3D vaizdu ir trumpomis balso komandomis nurodyti kelionės tikslą. Kad greičiau surastumėte tinkamą maršrutą, navigacijos sistemoje saugomi daugiau nei 30 Europos šalių žemėlapiai, kuriuos galima atnaujinti per USB.

 

„Navi 650“ turi visas tas pačias bendrąsias navigacijos funkcijas. Kad galėtumėte prijungti savo mobilųjį telefoną, sistemą galite užsisakyti su „Bluetooth®“ ryšio funkcija, kad telefonu galėtumėte naudotis valdikliais ant vairo.


Enlarge

FlexDock®

Gamyklinis, tvirtas, dailus ir idealioje vietoje, kad būtų patogu žiūrėti ir pasiekti – geresnio būdo naudotis išmaniuoju telefonu ir negali būti. Jokių besiraizgančių laidų ar nerangių grabinėjimų, tik patogus muzikos, skambučių ir informacijos valdymas.


Enlarge

Iki 18 vietų daiktams sudėti

„Opel Astra“ yra daug vietos daiktams pasidėti – išnaudotos visos galimybės. „Opel Astra“ visos dėtuvės yra patogiai pasiekiamos – nesvarbu, ar esate vairuotojas, ar keleivis. Priekinėse ir užpakalinėse duryse įrengtos kišenės su laikikliais buteliams, vairuotojui skirta daiktadėžė, puodelių laikikliai, didelė dėtuvė, priekinės ir užpakalinės rankų atramos, slepiančios uždaras daiktų dėtuves, – priklausomai nuo įrangos, iš viso gali būti 18 dideliems ir mažiems daiktams sudėti skirtų skyrelių.