„Opel Astra“ nočbekas – Dizainas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

VERTAS PASIDIDŽIAVIMO

Mes tikrai didžiuojamės savo „Opel Astra“. Juk žinome, kad sukūrėme automobilį, kuriuo galėsite didžiuotis ir jūs.

Enlarge

Išorės dizainas

Nuostabu, kaip tinkamai parinktos proporcijos gali pakeisti vaizdą. Apžiūrėkite iš arčiau mūsų keturdurį „Astra“ nočbeką. Tiesiog neįtikėtinai subalansuotas ir harmoningas dizainas, kuris tikrai privers patikėti, jog dizaineris viską pradėjo nuo visiškai tuščio lapo. Paviršiai ir linijos sklandžiai susijungia kartu ir sukuria jaudinančiai patrauklų bendrą automobilio įspūdį. Atrodytų, viskas savo vietoje.

 

Vis dėlto automobilio išorėje pastebėsite ir jau pažįstamų bruožų, ypač jo priekyje. Iš priekinių žibintų ir grotelių aiškiai matyti, kad tai „Astra“. O galinių žibintų blokai atkartoja kitų „Astra“ modelių formas. Tačiau visa kita visiškai nauja ir nematyta.

 

Jūsų akis iškart patrauks stogo linija, kuri šiek tiek užlinksta ant keleivių kabinos ir sklandžiai nusileidžia kartu su galiniu langu atsitrenkdama į skulptūrišką aerodinaminį bagažinės durelių kraštą. Šoniniai langai paklūsta besileidžiančiai stogo linijai ir suteikia automobiliui sportinės elegancijos.

 

O galas puikus tiesiog savaime. Jis išsiskiria nulydžiu galiniu langu, integruotu bagažinės durelių aptaku ir plačiai apglėbiančiu skulptūrišku galiniu buferiu. Viskas tiesiog puikiai dera tarpusavyje. Vertas pasididžiavimo.


Enlarge

Vidaus dizainas

Harmoningos ilgos linijos ir apgaubtas prietaisų skydelis – maloni ir erdvi aplinka. Naujajame „Opel Astra“ meistriškai pritaikytos itin kokybiškos medžiagos. Pagrindiniai paviršiai padengti minkšta medžiaga ir aukštos kokybės pluoštu.

 

Chromuotos detalės išryškina technišką ir modernų prietaisų skydelį. Ašmenų tema čia irgi pastebima žvelgiant į durų rankenėles ir vairą.

 

„Opel Astra“ daug dėmesio skirta smulkmenoms: valdymo elementų dizainui ir praktiškam jų išdėstymui bei lengvai pasiekiamoms dėtuvėms. Rezultatas – puikiai vairuotojui pritaikytas ir ergonomišškas prietaisų skydelis.


Enlarge

drive!

Begalė jūsų poreikius atitinkančios įrangos ir daugybė galimybių išreikšti save – „Astra drive!“  modelis – tai stiliaus ir dinamiškumo išraiška. Šio automobilio išvaizdai išskirtinumo suteikia „Wega“ / „Atlantis“ ir „Morrocana“ sėdynės ir specialūs papildomai užsakomi 17˝ lengvojo lydinio ratlankiai. Komfortą užtikrina specialios AGR patvirtintos, medžiaga arba oda aptrauktos sportinės ergonominės sėdynės, kurios, net ir ilgai važiuojant, neleis nugarai pavargti.