„Opel Astra“ nočbekas – Vairavimo dinamika

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Greitas prisitaikymas prie sąlygų – didesnė sauga. Smagiau vairuoti!

Norite vairuoti sportinį ar turistinį automobilį? Paspauskite mygtuką ir pakeisite visą vairavimo dinamiką – saugumas ir stabilumas nepasikeis, tačiau galėsite mėgautis sportiniu arba turistiniu važiavimo stiliumi.

Enlarge

Puiki platforma

Didžiausi pranašumai, kuriuos suteikia „Opel Astra“ važiuoklė, – neprilygstamas važiavimo komfortas, vairavimo dinamika, vairo jautrumas, mažesnis triukšmas ir vibracija. Didelis „Opel Astra“ kėbulo torsioninis kietumas suteikia optimalias sąlygas tiksliam vairavimui, važiavimo komfortui ir itin mažam triukšmingumui bei vibracijai.

 

Platus automobilio kėbulas užtikrina stabilumą posūkiuose, ilga ratų bazė – minkštą važiavimą net duobėtais keliais.


Enlarge

Užpakalinė pakaba su Vato svirtimi

Unikalią „Opel Astra“ užpakalinę pakabą sudaro sudėtinė alkūninė ašis su Vato svirtimi. Nors Vato svirties principas žinomas jau daugiau nei 200 metų, tačiau tik pastaruoju metu jis imtas naudoti – daugiausia lenktyniniuose automobiliuose. Tiesą sakant, principas labai paprastas.

 

Prie plieninio skersinio, įtaisyto iškart už ratų centrinės linijos, pritvirtinti du svirties strypai. Šie viduryje pritvirtinti prie sukamosios centrinės dalies, o šonuose – prie apatinių ratų gembių. Jos poveikis toks, kad kiekvienas posvyris į šoną tuojau pat atsveriamas tokia pat jėga kitoje pusėje – padidėja stabilumas. Svarbiausia šios kompaktiškos sistemos nauda – neleidžiama ašiai judėti į šonus, automobilis važiuoja tolygiau ir yra tiksliau valdomas.

Vato svirtis yra standartinė įranga automobiliuose su tam tikrais varikliais ir įrengiama kartu su „FlexRide“.


„FlexRide“ važiuoklė

Įsivaizduokite automobilį, kuris nuolatos prisitaiko prie kelio sąlygų ir važiavimo stiliaus. Taigi vienu mygtuko spustelėjimu galite pasirinkti patogų kelionės arba dinamišką sportinį automobilį. Būtent tai gali padaryti „FlexRide“ sistema.

 

„FlexRide” elektroninė važiuoklės valdymo sistema nuolat reaguoja į besikeičiančias sąlygas ir nepailsdama derinasi prie jūsų vairavimo stiliaus. Nuolatinė amortizacijos kontrolė pritaiko amortizatoriaus nustatymus realiuoju laiku. 4 kanalų ABS sistema su elektronine stabdymo galios paskirstymo sistema, praslydimo valdymo ir „ESP®Plus“ sistema dirba kartu, kad sukurtų įspūdingą vairavimo dinamiką.

 

Naudodami „FlexRide“ jungiklius galite visiškai pakeisti vairavimo dinamiką. Rinkitės vieną iš trijų veikimo režimų: sportinį „Sport“, turistinį „Tour“ arba įprastinį „Normal“. Visi jie optimaliai pritaikyti skirtingam važiavimo būdui: nuo nurimti neleidžiančio ir jaudulį keliančio sportinio iki atpalaiduojančio keliavimo dideliais atstumais, kai svarbiausia automobilio sauga ir stabilumas kelyje.