Ankstesnis
 • „Opel Astra“ nočbekas – Pėsčiųjų zonos šviesos

  Pėsčiųjų zonos šviesos

   

  Apšviečia galimas kliūtis plačiau (papildomi 8° į kairę ir dešinę).

  „Opel Astra“ nočbekas – Miesto šviesos

  Miesto šviesos

   

  Plačiau išsklaidomas ir žemiau nukreipiamas šviesos srautas. Sistema suaktyvinama atsižvelgiant į automobilio greitį ir gatvių apšvietimą.

  „Opel Astra“ nočbekas – Vieškelio šviesos

  Vieškelio šviesos

   

  Plačiau ir ryškiau šviečiantys žibintai – 70 metrų neakinantis šviesos srautas.

  „Opel Astra“ nočbekas – Greitkelio šviesos

  Greitkelio šviesos

   

  Pakelia, paryškina ir pailgina šviesos srautą iki 140 metrų ir neapakina kitų vairuotojų.

 • „Opel Astra“ nočbekas – Prastų oro sąlygų šviesos

  Prastų oro sąlygų šviesos

   

  Ši sistema suaktyvinama valytuvais ar lietaus jutikliu ir pagerina matomumą drėgnomis oro sąlygomis.

  „Opel Astra“ nočbekas – Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema (HBA)

  Pagalbinė tolimųjų šviesų sistema (HBA)

   

  HBA automatiškai perjungia priekinius žibintus, kai aptinkamas iš priekio atvažiuojantis automobilis, ir vėl įjungia tolimąsias šviesas, kai priekyje nieko nebėra.

  „Opel Astra“ nočbekas – Vairavimo kryptimi pasisukantys žibintai

  Vairavimo kryptimi pasisukantys žibintai

   

  Priekiniai žibintai pasisuka vairavimo kryptimi iki 15° kampu. Sistema įjungiama esant tam tikram vairo pasukimo kampui ir automobilio greičiui.

  „Opel Astra“ nočbekas – Statiniai posūkio žibintai

  Statiniai posūkio žibintai

   

  Šviesos srautą nukreipia 90° kampu į kairę ar dešinę, kad geriau matytumėte kelią posūkiuose.

Kitas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Apsauga ir saugumas svarbiems asmenims.

„Opel Astra“ yra vienas saugiausių automobilių savo klasėje dėl modernios pasyvaus ir aktyvaus saugumo įrangos ir novatoriškų vairuotojo pagalbinių sistemų.

New Opel Astra notchback - Adaptive Forward Lighting (AFL)

Prisitaikantys priekiniai žibintai (AFL)

Kaip ir kiekvienai žvaigždei, „Opel Astra“ reikia tik tinkamo apšvietimo. „Astra“ įdiegta prisitaikančių priekinių žibintų sistema – pažangiausia kompaktiškųjų automobilių klasėje.

 

Slankieji elegantiškų dvigubų ksenono žibintų elementai automatiškai prisitaiko prie skirtingų sąlygų ir užtikrina, kad važiuotumėte saugiau bei labiau atsipalaidavę. Devynios skirtingos apšvietimo funkcijos tinka kiekvienai situacijai. Palyginti su nereguliuojamais žibintais, kelio apšviestumas pagerėja 90 % ir neakinami kiti vairuotojai.

 

Prisitaikančių priekinių žibintų sistema pagerina matomumą posūkiuose ir staigiuose kelio vingiuose – važiuoti naktį tampa daug saugiau. Be to, galite labiau atsipalaiduoti.


Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu

Pastovaus greičio palaikymo sistema naudinga greitkeliuose, o greičio ribotuvo funkcijos privalumas yra tas, kad jį galima naudoti važinėjant mieste, kur daug automobilių, kad neviršytumėte nustatyto automobilio greičio. Greičio ribotuvo funkcija leidžia vairuotojui nustatyti maksimalų automobilio greitį nuo 25 km/h.

 

Ribojimo funkcija labai naudinga siekiant apribojimų miesto vietose, kuriose greitis ribojamas iki 30 km/h.

 

Greičio ribotuvą vairuotojas gali išjungti staigiai padidindamas greitį. Tokiu atveju DIC parodomas įspėjimas. Greičio ribotuvo funkcija automatiškai įjungiama vėl, kai greitis sumažinamas arba pradedama stabdyti, ir automobilio greitis sumažinamas iki pasirinktos greičio ribos.


Enlarge

Įspėjimas apie susidūrimą persirikiuojant (SBSA)

Ši sistema ypač naudinga greitkeliuose su keliomis eismo juostomis, nes įspėjimo apie susidūrimą persirikiuojant sistema pasitelkdama ultragarsinius jutiklius aptinka objektus, kurių tam tikru kampu vairuotojas nemato. Ji nuolatos stebi abi puses, o užfiksavusi automobilį išoriniuose galinio vaizdo veidrodėliuose įjungia LED indikatorių. Jei indikatorius įsijungia, kai į sritį patenka automobilis, LED indikatorius mirksi ir pasigirsta garsinis perspėjimas. Ši sistema veikia iki 140 km/h.


Enlarge

Pagalbinė automobilio statymo sistema

Pagalbinė automobilio statymo sistema padeda aptikti kliūtis automobilio priekyje ir už jo. Apie atstumą iki kliūties informuojama pertraukiamu garsiniu signalu ir grafiniu vaizdu ekrane.


Enlarge

Slėgio padangose stebėjimo sistema (TPMS)

Standartiškai įrengiama slėgio padangose stebėjimo sistema palaiko padangose saugų slėgį, todėl jums nereikės be reikalo stoti ir jį patikrinti. Atsižvelgiant į sumontuotą įrangą ji stebi slėgį kiekvienoje padangoje arba įspėja prietaisų skydelyje, kad kai kurią nors iš padangų reikia pripūsti.


Enlarge

Pasyvus saugumas

„Opel Astra“ aprūpinta ne tik moderniausiomis aktyvaus saugumo sistemomis – keleivius saugo ir pasyvaus saugumo technologijos.

 

Tvirti buferiai ir itin efektyvios smūgių sušvelninimo sistemos apsaugo nuo nedidelių trinktelėjimų. Buferių sijos tiksliai sumontuotos taip, kad labiausiai apsaugotų dviejų nedideliu greičiu judančių automobilių susidūrimo metu, o tai padeda sumažinti remonto išlaidas bei leidžia automobilį priskirti aukštesnei draudimo klasei.

 

Tvirtos pagrindinės salono konstrukcijos pagamintos iš itin atsparaus plieno ir apsuptos optimaliai pritaikytomis saugančiomis kontrolinėmis deformacinėmis zonomis. Visos viduje įrengtos priemonės – priekinių sėdynių saugos diržų tempikliai, priekinės, šoninės ir užuolaidinės saugos oro pagalvės, pedalų atleidimo sistema ir aktyvūs galvos atlošai – veikia kartu, kad jus apsaugotų.

 

O kad apsaugotume „Opel Astra“ nuo vagysčių, pristatome pažangią signalizacijos sistemą, atitinkančią pačius griežčiausius draudimo įmonių reikalavimus.