Ankstesnis
Kitas
Ankstesnis
Kitas

Atsisiuntimai

OPEL ASTRA SEDANAS.

Aptakus, stilingas ir dailus.

„Opel Astra“ važiuoja taip pat dinamiškai, kaip ir atrodo. Šis automobilis leis pajusti ryšį su keliu – puikios vairo mechanizmo ir pakabos charakteristikos. Prie viso to pridėkite našius bei taupius variklius ir galėsite mėgautis neprilygstamais vairavimo pojūčiais.

 

Ieškote stilingo automobilio, kuris būtų itin erdvus ir universalus? Peržiūrėkite „Opel Astra“ savybes.

• Pritrenkiamai stilingas dizainas

• Nepakartojamą komfortą suteikianti įranga

• Išskirtinė vairavimo dinamika

• Ypač jautrūs varikliai

• Pažangios saugumo funkcijos


Enlarge

Aptaki ir sportiška elegancija

Štai stulbinamų proporcijų „Opel Astra“. Prieš jį kiti automobiliai tiesiog nublanksta.


Enlarge

Jaudinantis komfortas

Išorės dizaino tendencijos atkartojamos „Opel Astra“ salone. Stilius ir vairuotojui skirtas ergonomiškumas derinamas su aukštos kokybės komfortu, kuris suteikiamas net penkiems asmenims, ir sumaniais dėtuvių sprendimais.


Enlarge

Tobulas vairavimas

Kai bet kada prireikus galite pasinaudoti naujausiomis technologijomis, vairuoti tampa lengviau, saugiau ir maloniau. „Opel Astra“ suteikia galimybę išbandyti kitokius vairavimo pojūčius, kurie prisitaikys prie jūsų nuotaikos ar asmeninio stiliaus.


Enlarge

Tikrai nepakartojamas

Taupūs ir švarūs varikliai, kurie iš tikrųjų sunaudoja mažiau degalų – tai svarbiausias „Opel Astra“ skiriamasis bruožas. Rinkitės iš plataus benzininių, dyzelinių ir LPG variklių asortimento.


Enlarge

Apie saugumą išsamiau

Visi „Opel“ modeliai išsiskiria itin moderniomis „Opel Safetec®“ aktyvios ir pasyvios saugos sistemomis. „Astra“ pristatomas visiškai kitoks saugumas, kuris dar niekada nebuvo toks stilingas ir toks visapusiškas.


Kiti veiksmai
Kiti veiksmai

Daugiau informacijos apie „Opel Astra“ nočbeką