Opel Cascada - Accessories

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

„CASCADA“ aksesuarai.

„Cascada“ yra klasiškas, komfortiškas ir universalus automobilis, kuris su kaupu patenkins jūsų poreikius. Be to, „Opel“ siūlo platų papildomų priedų, kuriuos užsisakydami galėsite pritaikyti automobilį pagal savo skonį, asortimentą. Aukštos kokybės aksesuarai dar labiau sustiprina ir papildo išraiškingą „Cascada“ universalumą.

Enlarge

Komfortas ir patogumas

Jauskitės kaip namie. Kai automobilyje praleidžiame daug laiko, jis tampa antraisiais namais. Pas mus rasite viską, ko reikia, kad jūsų „Opel“ atrodytų nepriekaištingai ir būtų itin patogus – ir viduje, ir išorėje – pradedant grindų kilimėliais ir baigiant bagažinės priemonėmis daiktams susidėti bei dar visokiausiais priedais.


Enlarge

Transportavimo ir pervežimo sistemos

Važiuodami „Opel“ su savimi galėsite lengvai pasiimti viską, ko reikia. Platus universalių transportavimo ir pervežimo sistemų pasirinkimas padės jums keliaujant ar sportuojant. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių „Opel“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje pervežimo sistemų srityje.


Enlarge

Informacijos ir pramogų sistema

Kelionės tikslą pasieksite dar lengviau – „Opel“ informacijos ir pramogų sistemos veikia puikiai. Palaikykite ryšį naudodami „Bluetooth®“ laisvų rankų įrangos komplektus ir navigacijos sistemas, žemėlapių atnaujinimus ir daugybę multimedijos jungčių.


Enlarge

Stilius ir OPC linija

Pasirengę išsiskirti iš minios? Ši vieta kaip tik jums. Turime puikų automobilių priedų pasirinkimą – savo „Opel“ tikrai rasite ką nors ypatinga. OPC ir OPC linija – tai išskirtinė išvaizda, pažangios technologijos ir jaudinanti galia. Susikurkite automobilį, kuris išsiskirs iš minios.


Enlarge

Ratlankiai

Susikurkite jums patinkantį „Opel“ išsirinkę naują ratlankių komplektą. Nesvarbu, koks jūsų skonis, čia pateikiamas didelis originalių „Opel“ lengvojo lydinio ratlankių asortimentas, kuris padės paversti automobilį išskirtiniu. Mėgaukitės originaliu „Opel“ aksesuarų suteikiamu stiliumi ir kokybe.