Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Išplėskite savo jutimo ribas.

Matykite aiškiau ir gaukite įspėjimus apie galimas problemas ar pavojus iš anksto. Leiskite modernioms technologijoms atlikti visą darbą, sumažinti jums stresą ir pašalinti visus neaiškumus vairuojant. Tik tada suprasite, koks vairavimas gali būti malonus ir atpalaiduojantis.

Enlarge

Prisitaikantys priekiniai žibintai (AFL+)

Tinkamas kelio matomumas yra svarbiausias jūsų saugumo ir malonių pojūčių kelionėje elementas. AFL+ sukurta taip, kad matytumėte daugiau. Šiuo metu ji laikoma viena moderniausių žibintų sistemų.

 

Šiai sistemai iš automobilio elektroninių sistemų ir jutiklių nuolatos pateikiami visi greičio ir vairo pasukimo kampo duomenys. Papildomi jutikliai aptinka šviesą ir nustato oro sąlygas bei stebi iš priekio arba priekyje važiuojančius automobilius. Vadovaudamasi šiais duomenimis AFL+ kontroliuoja biksenoninių žibintų veikimą ir parenka optimalų apšvietimą, kad matomumas visą laiką esant bet kokioms oro sąlygoms išliktų puikus.

 

Viena iš daugelio moderniųjų AFL+ funkcijų yra tolimųjų šviesų pagalbinė sistema, kuri automatiškai perjungia halogenines tolimąsias ir artimąsias šviesas. Sistema valdoma pasitelkus specialią už priekinio stiklo įtaisytą vaizdo kamerą. Kamera aptinka iš priekio ar priekyje važiuojančius automobilius ir atpažįsta, ar automobiliu važiuojate mieste, ar užmiestyje.


Enlarge

Technologija „Opel Eye“

II kartos „Opel Eye“ vaizdo kameros sistemoje, įrengtoje „Opel Cascada“, yra 4 funkcijos – visos jos sukurtos tam, kad galėtumėte vairuoti ramiau ir saugiau.

 

Kiek kartų esate nepastebėję kelio ženklo? Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (TSA) padeda užtikrinti, kad nepraleistumėte įspėjamųjų ar greičio apribojimus nurodančių ženklų. Pastebėsite, kad, be greičio apribojimų, sistema aptinka kelių ženklus, susijusius su laikinais greičio apribojimais (pvz., įspėjančius apie sniegą, lietų ir pan.), ir juos parodo jums.

Be to, „Opel Eye“ stebi eismo juostų žymėjimo linijas ir įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos (LDW). LDW suaktyvinama iškart, kai automobiliu kertate eismo juostos žymėjimo liniją neparodydami posūkio signalo – jums parodomas garsinis ir vaizdinis perspėjimas.

 

Atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio indikatorius (FDI) išmatuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir įspėja jus prietaisų skydelio ekrane, kai atstumas pavojingai sumažėja. Žinoma, važiuodami kitam automobiliui iš paskos nesilaikydami saugaus atstumo nebūtinai į jį atsitrenksite, tačiau jums tikrai patiks sistema, kuri padės išvengti susidūrimų.

 

Priekinio susidūrimo įspėjimas (FCA) esant susidūrimo galimybei pateikia vaizdinį bei garsinį perspėjimą. Galite nustatyti skirtingus atstumo nustatymus, o didžiausias šios sistemos privalumas tas, kad ji puikiai veikia prieblandoje ir esant prastoms oro sąlygoms.


Enlarge

Pastatykite automobilį saugiai

„Opel Cascada“ išvaizda nepriekaištinga, todėl kam rizikuoti jį sugadinti dėl kelių išsiblaškymo akimirkų ar nepamatytos kliūties? Galinio vaizdo kamera pateikia aiškų vaizdą 130 laipsnių kampu automobilio gale. Ji sumontuota aukštai, todėl aiškiai matysite ir galėsite įvertinti atstumus. Vos įjungus atbulinės eigos pavarą vaizdo kamera suaktyvinama, o vaizdas parodomas spalvotame informacijos ekrane. Nustebsite, kaip lengva atsikratyti įpročio persikreipus žiūrėti atgal, kai važiuojate atbuline eiga.

 

Beje, kalbant apie automobilio statymą, pagalbinė automobilio statymo sistema greitai palengvina automobilio statymo procesą. Ji tiesiog apskaičiuoja visus vairo pasukimus, kuriuos jums reikia atlikti, tada parodo juos grafiškai centriniame ekrane. O kadangi jums nereikia iš rankų paleisti vairo, visada jausitės padėties šeimininkais.

 

Persirikiavimas yra labai atsakingas momentas, nes kelios sekundės gali viską pakeisti. Kad apsaugotų jus nuo nematomų kliūčių, įspėjimo apie susidūrimą persirikiuojant sistema naudoja jutiklius, kurių veikimo diapazonas dengia jums nematomą sritį. Kai parodote posūkio signalą norėdami sustoti ar persirikiuoti, užsidega išoriniame veidrodėlyje įtaisyta LED lemputė. Jei sistema aptinka artėjantį automobilį, lemputės pradeda mirksėti ir pasigirsta įspėjamasis signalas.