Opel Cascada - Comfort and Infotainment

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Komfortas, reikiama informacija ir pramogos.

Kai kalbama apie komfortą, svarbi kiekviena detalė. „Opel Cascada“ salono komfortiškumas ir patogumas ne tik atrodo įspūdingai, čia viskas pritaikyta jums. Pradedant oru laidžiomis sėdynėmis ir baigiant modernia navigacijos sistema, garso įranga ir prijungimo galimybėmis – susikurkite jums patinkančią aplinką.

Enlarge

Saugos diržų įtempikliai

Per ilgas „Opel Cascada“ dureles patogu įlipti ir išlipti, ypač tai patogu galinės sėdynės keleiviams, bet atminkite, kad reikės pasitempti norint pasiekti saugos diržą. Būtent dėl šios priežasties „Opel Cascada“ siūlomas elektra valdomas saugos diržų įtempiklis, kuris pastumia diržus pirmyn, kad juos būtų patogu pasiekti ranka.

 

Jis sumontuotas pečių lygyje už durelių ir veikia visiškai automatiškai. Uždarius dureles ir užvedus variklį šis įtaisas suveikia savaime. Kai diržą užsisegate, įtempiklis automatiškai grįžta į pradinę padėtį.


Enlarge

Elektra valdoma „Easy Entry“ sistema

Dar viena aukštesnės klasės automobilių funkcija – elektra valdoma sistema „Easy Entry“. Suaktyvinamas mikrojungiklis, nėra jokio mygtuko, kurį reikėtų spausti, ar rankenėlės, kurią reikėtų patraukti. Sistema suaktyvinama stumtelėjus sėdynę pirmyn. Tada sėdynė pasistumia pirmyn dukart greičiau nei įprastai reguliuojant ir taip pat sparčiai sugrįžta atgal į pradinę padėtį, kai palenkiate atlošą atgal.


Enlarge

Vairuotojo / priekinio keleivio ergonominės AGR sportinės sėdynės

Vokietijos ergonomikos specialistų centro AGR (Sveikesnės nugaros kampanija) serifikuotos sportinės sėdynės gali būti įvairiais būdais reguliuojamos, įskaitant juosmens atramą ir sėdimosios dalies pailginimą, kad tiksliai nustatę reikiamą sėdėjimo padėtį galėtumėte jaustis patogiai.

 

Įrengus papildomą elektrinį valdymą bei užsakius odos apmušalus šios sėdynės perkels jus į kitą komforto lygmenį. Kartu su oda aptrauktomis sėdynėmis galite pasirinkti 3 greičių sėdynių ventiliaciją, kad galėtumėte mėgautis išskirtine prabanga, ypač karštomis ir tvankiomis dienomis. Jungiklis įrengtas ant sėdynės rėmo, o malonų vėsinimą pajusite per kelias akimirkas.


Enlarge

Klimato valdymo priemonės

Tiesioginiai ar netiesioginiai saulės spinduliai gali nemaloniai įkaitinti odines sėdynes. Todėl plona oda vilktos sėdynės su karštį atspindinčia danga, sumažinančia susikaupusį karštį, tikras išsigelbėjimas. Ją galite pasirinkti su „Opel Cascada“, kai užsisakote juodos spalvos odą. Ši priemonė įkaitusio paviršiaus temperatūrą gali sumažinti iki 30 laipsnių tiesioginiuose ar netiesioginiuose spinduliuose.

 

Elektroninė klimato kontrolės sistema leidžia temperatūrą reguliuoti vairuotojui ir priekiniam keleiviui – galima pasirinkti ir nustatyti skirtingą pageidaujamą temperatūrą. Sistema kontroliuoja pasirinktą temperatūrą, kad ji visą laiką išliktų tokia pat.

 

Kita funkcija, kuri tiesiog pati viską apie save pasako, yra šildomas vairas. Tai pravers ne tik šaltais žiemos rytais, šia funkcija galėsite pasinaudoti vairuodami vakare ar naktį, kad kelionė taptų malonesnė.


Enlarge

Informacijos ir pramogų sistemos

Nesvarbu, kokią muziką mėgstate ar į kokią kelionę leidžiatės, „Opel Cascada“ galite įsirengti poreikius atitinkantį informacijos ir pramogų priemonių komplektą. Itin aiški navigacija, kuria vadovaudamiesi pasieksite nuostabius reginius ir lankytinas vietas, arba puikus garsas, kuris leis mėgautis asmeninės muzikos transliacijomis – viskas jau laukia jūsų.

 

CD radijai

„CD 300“ su 3 x 6 iš anksto pasirinktomis radijo stotimis, 4 x 20 W garso išvestimi, 6 pasirinktiniais garsiakalbiais, MP3 funkcija, papildomos įvesties lizdu ir valdikliais ant vairo. „CD 400 Plus“ yra visos CD 300 funkcijos, tačiau šis prietaisas įrengiamas su grafinės informacijos ekranu, 6x6 išankstiniais nustatymais ir dinaminiu garso procesoriumi (Dynamic Sound Processor).

 

„CD 600 IntelliLink“

„CD 600 IntelliLink“ sukurs visiškai naujus komforto, ryšio ir saugos standartus: automobilyje įdiegta „IntelliLink“ technologija suteikia galimybę prie sistemos prijungti išmanųjį telefoną, o svarbiausios funkcijos rodomos didelės raiškos 7" spalvotame ekrane. Skambinkite, leiskite muziką per „Bluetooth®“ arba naudodami „Gracenote®“ failų valdymą iš USB, išklausykite gaunamas SMS žinutes arba peržiūrėkite per USB įkeltas nuotraukas – rankas visada galėsite laikyti ant vairo su integruotaisiais valdikliais. O jei užsisakysite galinio vaizdo kamerą, bus įrengtas dvigubai didesnis ekranas, kuris leis žiūrėti į priekį net važiuojant atbuline eiga.

 

„Navi 950 IntelliLink“

Aukščiausios klasės navigacijos sistema suteikia jums galimybę naudotis visais „IntelliLink“ technologijos teikiamais pranašumais ir sklandžiai prijungti savo išmanųjį telefoną: galite leisti įrašus per „Bluetooth®“, peržiūrėti navigacijos žemėlapius 3D vaizdu ir trumpomis balso komandomis nurodyti kelionės tikslą. Kad greičiau surastumėte tinkamą maršrutą, navigacijos sistemoje saugomi daugiau nei 30 Europos šalių žemėlapiai, kuriuos galima atnaujinti per USB.

„Navi 650“ turi visas tas pačias bendrąsias navigacijos funkcijas. Kad galėtumėte prijungti savo mobilųjį telefoną, sistemą galite užsisakyti su „Bluetooth®“ ryšio funkcija, kad telefonu galėtumėte naudotis valdikliais ant vairo.