Opel Cascada - Design

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Kitoks klasikinis automobilis su nuleidžiamu stogu.

Ilgas, aptakių ir dailių formų „Opel Cascada“ suteikia šiuolaikiškų naujovių geidžiamiausiam automobilio tipui.

Enlarge

Dukart daugiau prašmatnios elegancijos

Atviru ar uždaru stogu – „Opel Cascada“ tiesiog nepakartojamas. Tvarkingos linijos atspindi besąlygišką elegancijos ir stiliaus siekį. Pažvelgę iš priekio tikrai atpažinsite, kad tai „Opel“, tačiau patobulinta kiekviena detalė. Štai skulptūriškos ir įspūdingos priekinės grotelės, po jomis prabangus tinklelis, išskirtiniai dieniniai LED žibintai ir stilingos chromuotos detalės. Subtiliai papūstos dalys taip pat subtiliai demonstruoja automobilio technines savybes.

 

Kai stogas nuleistas, iš šono automobilis atrodo ilgas, aptakus ir vientisas. Nuleidžiamo stogo ir apsauginių sijų visiškai nesimato. Ir tai ne joks triukas, nes nieko neketiname apgauti. Skulptūriškos automobilio formos atrodo natūraliai ir įmantriai. Kai stogas pakeltas, kokybiškų medžiagų apdaila ir automobilis be statramsčių atrodo tiesiog pritrenkiamai. Chromuota juostelė atskiria stogą nuo kėbulo ir sukuria klasikinio keleivinio automobilio įspūdį. Ilgos durys ir dailūs priekiniai statramsčiai nėra tiesiog stilingi, jie padeda patogiau ir lengviau įsėsti į automobilį. Stilingas automobilis atrodys dar įspūdingiau pasirinkus stogo spalvą iš juodos „Black“, „Sweet Coffee“, „Malbec“ ir pilkos „Khaki Grey“.

 

Gale sumontuoti modernūs 3D LED galiniai žibintai, kurie įliejami į bendrą automobilio išvaizdą dailiomis chromuotomis juostelėmis, leidžia šoninėms linijoms gražiai užlinkti, o aukštai įtaisytas stabdymo žibintas sukuria išraiškingą galinės dalies išvaizdą. Plačios ir tvirtos, sumaniai parinktos proporcijos puikiai dera kartu ir užbaigia aptakias linijas.


Enlarge

Šviesesnis pasaulis vairuojant

Malonios, aukštos kokybės medžiagos, aptakūs paviršiai ir jaudinantis komfortas. „Opel Cascada“ atrodo gerai vos pažvelgus, atrodo dar geriau, kai prieinate arčiau, ir tiesiog pritrenkia vos atvėrus dureles. Aukštos kokybės maloni „Morrocana“ medžiaga ir smulkiomis siūlėmis papuošti prietaisų skydelis ir prietaisai iškart prikausto žvilgsnį. Viskas sudėliota reikiamose vietose, prietaisai pritaikyti vairuotojui, rietaisų skydelio valdikliai patogiai pasiekiami ranka, o viską, kas malonu akiai, malonu liesti.

 

Keturios atskiros išraiškingų formų, didelės ir patogios sėdynės tiesiog kviečia ant jų atsisėsti. Elektra valdoma „Easy Entry“ sistema leidžia vienu mygtuko paspaudimu pastumti priekines sėdynes atgal, o įsėdus taip pat lengvai jas grąžinti į vietą. Galite pasirinkti aukštos kokybės medžiagos ar prabangios odos apmušalus. Odiniai apmušalai pagražinti smulkiomis kitos spalvos siūlėmis, kurios salonui suteikia dar daugiau prabangos.


Enlarge

Puikus universalus automobilis

Kasdienis universalumas ir asmeninės dėtuvės yra dažnos automobilių su nuleidžiamu stogu problemos. Tačiau „Opel Cascada“ yra išimtis. 13 lengvai pasiekiamų ir patogiai išdėstytų vietų daiktams susidėti padeda salone užtikrinti tvarką.

 

Ir nesvarbu, ar stogą nuleisite, ar pakelsite, galėsite naudotis 280–380 litrų talpos bagažine. Be to, per kelias sekundes pasinaudojus „FlexFold“ sistema nulenkiama viena arba abi galinės sėdynės, kurios leidžia sukurti iki 750 litrų talpos erdvę. Jungiklius rasite patogioje vietoje – abiejuose bagažinės šonuose. Juos paspaudus elektroninė sistema suaktyvina spyruoklinį mechanizmą, kuris nulenktas sėdynes automatiškai grąžina į pradinę padėtį.

 

Kad būtų saugiau, kai automobilis yra pastatytas ir užrakintas nuleidus stogą, sėdynių atlošai užfiksuojami ir jų negalima nulenkti spaudžiant mygtuką ant galvos atramos, taigi niekas negalės patekti į bagažinę. Dar daugiau saugumo suteiks gamykloje įrengta apsaugos sistema, kuri nuo vagystės saugo visą automobilį – net ratlankius.