„Opel Cascada“ – Saugumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Saugumas ir ramus vairavimas.

Kodėl automobilyje su nuleidžiamu stogu neturėtų būti integruota visų saugumo sistemų kaip įprastiniame automobilyje? Konstrukcijos inžineriniai pasiekimai, itin tamprios ir tvirtos medžiagos bei speciali apsauga automobiliui verčiantis – štai atsakymas į klausimą. Jame yra viskas, ko reikia.

Enlarge

Integruotas tvirtumas

„Opel Cascada“ apgaubia jus tvirta apsaugine konstrukcija, kuri yra sutvirtina papildomais kryžminiais kėbulo elementais. Prie jų tvirtinamos visos smūgius sugeriančios ir smūgio jėgos paskirstymo priemonės. Dailūs priekinio stiklo statramsčiai sutvirtinti naudojant presą, o paslėptos kietos valcuotos plieninės tvirtinamosios sijos yra durelių apačioje. Ant jų sumontuojamos įstrižinės apsauginės sijos, kurios apsaugo nuo didelės kėbulo deformacijos į salono vidų.

 

Tvirčiausioje galinės konstrukcijos dalyje yra pritvirtintos apsauginės sijos, kurios saugo automobiliui verčiantis. Paprastai jų visiškai nesimato. Bet jei jų kada nors prireiktų, jos akimirksniu bus parengtos apsaugoti jus (įjungiamos saugos oro pagalvių jutikliais).


Enlarge

Visiškai kitoks pasyvus saugumas

Viso dydžio priekinės saugos oro pagalvės ir didelės šoninės saugos oro pagalvės, kurios suteikia papildomą apsaugą galvai – tai standartinė visų „Opel Cascada“ modelių įranga. Tai pačios moderniausios apsaugos funkcijos, kurios sudaro vieningą sistemą ir veikia kartu su visomis kitomis saugos priemonėmis, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.

Įrengtos ir tokios priemonės kaip dvigubi saugos diržų tempikliai: jie suaktyvinami pirotechniniu būdu ir yra sukonstruoti taip, kad tvirtai išlaikytų keleivį saugioje padėtyje. Sėdynių rėmai ir tvirtinimo elementai taip pat yra svarbūs saugumo elementai, kaip ir laiko patikrintos „Opel“ aktyviosios galvos atramos. Susidūrimo metu jos nusileidžia žemyn ir palinksta į priekį, kad apsaugotų nuo kaklo traumų ir viršutinės kūno dalies sužeidimų. Tuo tarpu kūno apačioje įrengta patikima pedalų atleidimo sistema, kuri smūgio metu atjungia pedalus ir apsaugo pėdas bei apatinę kojų dalį nuo sužeidimų.


Apsauga nuo vagystės

„Opel Cascada“ signalizacijos sistema sukurta taip, kad galėtumėte būti visiškai ramūs. Bet kokie bandymai patekti į automobilį bus užfiksuoti ir apie tai bus pranešta mirksinčiais žibintais ir garsiniu signalu. Su sistema įrengiamas autonominis maitinimo šaltinis, be to, ji saugo visą automobilį ir jo įrangą, įskaitant detales ir ratlankius.