„Opel Cascada“ – Nuleidžiamo stogo technologija

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Minkštas stogas – kieti faktai.

Laikai, kai nulenkiamą stogą būdavo sudėtinga uždėti, baigėsi. Taigi panaudojus modernius inžinerinius sprendimus ir aukščiausios klasės medžiagas „Opel Cascada“ suteikia galimybę lengviau mėgautis malonia kelione be stogo.

Enlarge

Mėgaukitės saule per 17 sekundžių

Aerodinamiškas ir patobulintas nulenkiamas „Opel Cascada“ stogas puikiai dera prie automobilio neturinčiam vidurinio ir galinio statramsčių. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagos, su šildomu galiniu langu ir nuleidus visiškai pasislepia po aukštos kokybės uždangalu.

 

Viskuo naudotis tiesiog paprasta. Vidinis jungiklis įrengtas centrinės konsolės apačioje, kur ranka jį užčiuopiate instinktyviai, todėl visą dėmesį galite skirti vairavimui. Šia sistema taip pat lengva naudotis, kai nesėdite automobilyje. Raktelis su nuotolinio valdymo pulteliu su visais „Cascada“ modeliais suteikiamas kaip standartinis priedas.

 

Stogui nuleisti tereikia 17 sekundžių, o jam pakelti – 19. Jį pakelti ar nuleisti galite važiuodami ne didesniu kaip 50 km/h. Visus langus atidaryti ar uždaryti galite naudodami 4 langų jungiklį, kuris įrengiamas su stogo valdymo jungikliu.


Enlarge

Patikrintas ekstremaliomis sąlygomis

Elektrohidraulinis stogo mechanizmas buvo patikrintas 15 000 kartų, tai atitinka 10 metų, per kuriuos kiekvieną dieną stogu pasinaudotumėte 4 kartus. Be to, toks stogas automobilio masę sumažina apytiksliai 100 kg.

 

Jis pagamintas iš patikrintos aukštos kokybės medžiagos. Kai plaunate automobilį, dėl jo galite nesijaudinti, jo nereikia reguliariai impregnuoti, jis atsparus UV spinduliams ir neblunka, todėl stogas visą laiką atrodys gerai.

 

Atliekant bandymus važiuojant 240 km/h greičiu nustatyta vos 3 cm maksimali deformacija. Be to, atliekant pasaulinius bandymus su dviejų sluoksnių minkštu stogu nustatyta, kad jis visiškai atsparus oro sąlygoms, o garso izoliacija geresnė nei nulenkiamo kieto stogo.

 

Jei norite keliauti dar tyliau, galite įsigyti papildomai užsakomą izoliuotąjį stogą, kad būtų dar mažiau triukšmo ir daugiau šilumos. Šis stogas išorėje sustiprintas izoliuojamąja medžiaga, tarp viršutinės medžiagos ir pamušalo yra specialus poliesterinio fliso sluoksnis. Tai trečdaliu padidina šiluminę izoliaciją ir sumažina triukšmo lygį salone.