Ankstesnis
Kitas
Ankstesnis
Kitas

Atsisiuntimai

NAUJASIS „COMBO TOUR“.

Jaukūs ir praktiški maži furgonai.

Erdvumas ir praktiškumas – tai du nepakartojami naujojo „Opel Combo Tour“ privalumai. Pažvelgę į vidų rasite puikų būdų, kaip pasirengti šeimos, laisvalaikio, pomėgių, sporto ar atostogų išvykoms. Arba patogų būdą darbus sujungti su visa anksčiau minėta veikla – dėl to tikrai nepablogės vairavimas.

 

Automobilis sukurtas taip, kad keliauti su šeima galėtumėte laisvai, nekenkdami aplinkai ar neišleisdami daug pinigų. Sužinokite kodėl:

• Praktiškas, talpus

• Komfortiškas, patogus ir saugus

• Geriausios klasėje sėdynės ir talpa kroviniams

• Nepakartojamas ekonomiškumas ir našumas


Enlarge

Nuostabus derinys

Talpumas, praktiškumas, tvirtumas ir funkcionalumas – viskas sujungta į vieną puikios formos naująjį „Opel Combo Tour“.


Enlarge

Būkite žvalūs ir pasiruošę

Naujasis „Opel Combo Tour“ apsaugo ir rūpinasi jumis, keleiviais ir viskuo, ką vežatės su savimi. Be to, komforto bet kada galite pridėti tiek, kiek norite.


Enlarge

Patogesnis gyvenimas

Lengva įsėsti ir pakrauti, vietos net septyniems keleiviams, lengvai konfigūruojamas ir universalus – naujasis „Opel Combo Tour“ siūlo platų funkcijų ir įrangos pasirinkimą. Nulenkiamos antrosios eilės sėdynės ir išimamos trečiosios eilės sėdynės, kai automobilyje yra 7 vietos – galite sukurti daugiau vietos bagažui nuo 800 iki 3 200 litrų.


Enlarge

Važiuokite ilgiau, sutaupykite daugiau

Itin taupus, patvarus ir apsaugotas nuo korozijos – naujasis „Opel Combo Tour“ padės stipriai sumažinti šeimos išlaidas.