Ankstesnis
 • „INSIGNIA“ NOČBEKAS.

Kitas
Ankstesnis
 • ŠIUOLAIKIŠKOS FORMOS.

  Aptaki ir įspūdinga „Insignia“ išvaizda padeda sumažinti degalų sąnaudas ir triukšmą automobilio viduje. 4 durų nočbekas yra tikras ištobulinto dizaino šedevras.

 • ĮLIPKITE IR ATSIPALAIDUOKITE.

  Erdvus aukščiausios klasės salonas iš kokybiškų medžiagų. Užsisakykite reguliuojamą AGR1 ergonominę sportinę priekinę sėdynę ir keliaukite verslo klase.

   

  1Sveikesnės nugaros kampanija

 • TROKŠTAMAS AUTOMOBILIS.

  Platus ratlankių asortimentas leis sukurti norimą „Insignia“ išvaizdą. Tarp 16”−20” dydžių ratlankių tikrai rasite tinkančius prie išraiškingų „Insignia“ ratų arkų ir sportiškų linijų.

 • OPC SERIJOS „SPORT“ RINKINIAI.

  Norėdami sukurti sportišką savojo „Insignia“ išvaizdą galite užsisakyti „Opel Performance Center“ (OPC) linijos komplektą su automobilių sporto stiliaus detalėmis.

Kitas
Ankstesnis
 • IŠORĖ

 • VIDUS

 • RATLANKIAI

 • OPC SERIJA „SPORT“

Kitas
Ankstesnis
 • SAUGAUS ATSTUMO IŠLAIKYMAS.

  „Opel“ prisitaikanti greičio palaikymo sistema leidžia labiau atsipalaiduoti, ypač kai važiuojate nedideliu greičiu mieste, ir išlaikyti saugų atstumą iki automobilio priekyje.

 • SUTELKTA Į JŪSŲ SAUGĄ.

  „Insginia“ saugumo sistemos, pvz., įspėjimas apie nematomą kliūtį šone, įspėjimas persirikiuojant ir išvažiavimo iš eismo juostos įspėjimas, leidžia vairuoti saugiau.

 • VISAPUSIŠKA SAUGA.

  Didesnis saugumas, mažiau streso. „Opel Eye“ priekinė kamera – eismo ženklų atpažinimas, priekinio susidūrimo įspėjimas, avarinis stabdymas, atstumas iki automobilio priekyje.

 • PRISITAIKANTYS PRIEKINIAI ŽIBINTAI (AFL+)

  Optimaliai sureguliuotos šviesos naktį. AFL+ sureguliuoja biksenoninių žibintų spindulį ir pritaiko prie skirtingų važiavimo sąlygų.

Kitas
Ankstesnis
 • PRISITAIKANTI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

 • VAIRUOTOJO PAGALBINĖS SISTEMOS

 • „OPEL EYE" technologija

 • PRISITAIKANTYS PRIEKINIAI ŽIBINTAI (AFL+)

Kitas
Ankstesnis
 • GALIOS PASIRINKIMAS.

  Ištirkite mūsų galingų, patikimų ir efektyvių variklių asortimentą. „Insignia“ siūlo naujus „Whisper Diesel“ dyzelinius variklius: jie veikia tyliai ir neteršia aplinkos, bet užtikrina didelį sukimo momentą ir veikia be delsos.

 • JUNKITE DIDESNĘ PAVARĄ!

  Pasirinkimas jūsų rankose. Mechaninė arba automatinė. Šešių laipsnių transmisijos montuojamos standartiškai visuose modeliuose, o jūs galite rinktis − mechaninę arba automatinę.

 • JUNKITE DIDESNĘ PAVARĄ!

  Saugesnis ir malonesnis vairavimas:  „Insignia“ automobiliuose įdiegta prisitaikanti 4x4 sistema pagerina valdymą ir padidina stabilumą bet kokiomis vairavimo sąlygomis.

 • ĮJUNKITE SPORTINĮ REŽIMĄ VAŽIUOKITE SMAGIAU.

  „FlexRide“ jungikliu galite pakeisti savojo „Insignia“ važiavimo dinamiką, kad ji geriausiai atitiktų jūsų poreikius. „FlexRide“ − vairuoti bus dar smagiau.

 • APLINKĄ TAUSOJANČIOS TECHNOLOGIJOS.

  „Start/stop“ sistema, aktyvus oro srauto uždarymo įtaisas, N0x taršą mažinantys „BlueInjection“ varikliai ir „ecoFLEX“ užtikrina itin mažas degalų sąnaudas ir kainų efektyvumą.

Kitas
Ankstesnis
 • VARIKLIAI

 • TRANSMISIJOS

 • PRISITAIKANTI 4X4 SISTEMA

 • „FLEXRIDE“ SISTEMA

 • APLINKĄ TAUSOJANČIOS TECHNOLOGIJOS

Kitas
Ankstesnis
 • ASMENINIO RYŠIO IR PASLAUGŲ PAGALBININKAS.

  „Opel OnStar“ teiks neprilygstamą saugumo jausmą ištisą parą, visomis savaitės dienomis, 365 dienas per metus. Mūsų unikaliomis paslaugomis galite naudotis vieno mygtuko paspaudimu bene kiekviename Europos kampelyje.

  Opel OnStar
 • TIESIOG IŠMANU.

  Tiesiog išmanu Tinkamai išnaudokite kelionės laiką naudodamiesi mūsų nuostabiomis informacijos ir pramogų sistemomis.

 • AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSAS.

  Mėgaukitės galingu ir kokybišku garsu per papildomai įsigyjamą „Bose®“ sistemą, kuri garsą atkuria per  8 garsiakalbius.

 • VAIRUOTOJO POREIKIUS ATITINKANTI INFORMACIJA.

  Galite rinktis iš trijų skirtingų vairuotojo informacijos centro ekranų. Jie specialiai pritaikyti, kad sklandžiai veiktų su naujos kartos informacijos ir pramogų sistema.

Kitas
Ankstesnis
 • ONSTAR

 • „IntelliLink"

 • R300/R400

 • „BOSE®“ GARSO SISTEMA

 • VAIRUOTOJO EKRANAS

Kitas
Close

„Insignia Adaptive 4x4“ sistema paskirsto variklio sukimo momentą priekinei ir galinei ašims bei kairės ir dešinės pusės galiniams ratams. Šis paskirstymas užtikrina maksimalią trauką, stabilumą ir išskirtinę vairavimo dinamiką.

Close

Dyzelinas, benzinas ar SND? 88 kW (120 AG) ir 100 kW (136 AG) „Whisper Diesel“ dyzeliniai varikliai veikia tolygiai, tyliai ir efektyviai. 100 kW (136 AG) 1,6 CDTI išskiria mažai CO2 – tik 104 g (vidutinės)1.

 

125 kW (170 AG) 1,6 l benzininis variklis pasižymi mažu triukšmingumu ir nedidele vibracija. 1,4 l turbininis SND variklis yra ekonomiškiausias ir ekologiškiausias pasirinkimas: degalų sąnaudos (l/100 km): vidutinės 7,9–7,6 (6,1–5,9); CO2 tarša (g/km): 128–124 (144–139) (vidutinė).


1 Pagal reglamentų (EB) Nr. 715/2007 ir (EB) Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija) reikalavimus.

Close

Įspėjimas apie nematomą kliūtį šone (SBZA)
Jei automobilis pakliūna į nematomą sritį, „Insignia“ šoniniame veidrodėlyje rodoma įspėjamoji piktograma.

 

Įspėjimo persirikiuojant sistema (LCA)
Jutiklis aptinka ir įspėja apie greitai artėjančius automobilius, kurie yra iki 70 m už jūsų. Jei norėdami persirikiuoti įjungsite posūkio signalą, pradės mirksėti įspėjamoji lemputė.

 

Įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos (LDW)
Jei netyčia nukrypsite iš eismo juostos, įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos funkcija suaktyvins piktogramą prietaisų skydelyje, be to, pasigirs signalas.

Close

„Insignia“ prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) palengvina vairavimą didelėse spūstyse ir paverčia keliones saugesnėmis.  Kai šią sistemą suaktyvinate nustatydami reikiamą greitį ir atstumą, ji automatiškai padidina greitį arba stabdo vietoje jūsų. Sistemai naudojamas radiolokacinis jutiklis, kuriuo stebimas atstumas iki priekyje važiuojančio automobilio, jis padeda automatiškai išlaikyti pasirinktą atstumą, kuris nustatomas pasirinkus „Insignia“ greitį. Kartu su automatine transmisija prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema net gali automobilį sustabdyti visiškai.

Close

Jutikliai renka duomenis apie šviesos ir oro sąlygas, jūsų greitį, priekyje važiuojančius automobilius, jums iš priekio atvažiuojančius automobilius bei vairo pasukimo kampą. Tada AFL+ automatiškai sureguliuoja žibintų spindulio intensyvumą, kampą ir paskirstymą, kad būtų užtikrintas optimalus matomumas. AFL+ naudojami aštuoni žibintų spindulio nustatymai, kurie parenkami pagal esamą situaciją ir išorines aplinkybes.

Close

„Opel Eye“ kameros sistema įspėja apie galimus pavojus kelyje.

 

Eismo ženklų atpažinimo sistema nuskaito ir parodo greičio apribojimus ir visus susijusius kelio ženklus.

 

Atstumo iki automobilio priekyje sistema rodo atstumą iki automobilio priekyje ir padeda išlaikyti saugų atstumą.

 

Priekinio susidūrimo įspėjimo sistema automatiškai pateikia vaizdinius ir garsinius įspėjimus, kai per greitai artėjate prie lėčiau važiuojančio automobilio. Ši sistema stabdo automatiškai ir švelniai, stabdžiai tampa dar jautresni, jei vairuotojui tenka stipriau spustelėti pedalą.

Close

„FlexRide“ tikruoju laiku sureguliuoja amortizatorius ir užtikrina puikų manevringumą. Taip pat pritaiko akceleratorių, ESP, vairo mechanizmą ir, jei įrengta visų varančiųjų ratų pavara, pakeičia jos ir automatinės transmisijos parametrus.

 

Režimai perjungiami bet kuriuo metu:
Sportinis – jautresnis valdymas
Turistinis – rami kelionė pastoviu greičiu
Standartinis − optimali degalų ekonomija ir subalansuotas vairavimas

Close

OPC linijos išorės kompletas – dvigubas chromuotas išmetimo vamzdis1, galinis aptakas, šoninės slenksčių juostelės, apatiniai aptakai priekyje ir gale.
OPC linijos vidaus komplektas – tamsūs lubų apmušalai, OPC vairas, OPC pavarų svirtis, sportiniai pedalai. Su automatine transmisija galite užsisakyti „Formulės-1 stiliaus svirteles2 ant oda aptraukto vairo.
„Recaro“ sportinės sėdynės3 yra apvilktos juoda perforuota oda, šildomos, reguliuojamos 8 kryptimis, juosmens atrama reguliuojama 4 kryptimis.

 

1Tik su tam tikrais varikliais.
2Tik su automatine transmisija
3Tik su „Sport“ ir „Cosmo“ modeliais.

Close

„Insignia“ panaikins ribas tarp automobilio, vairuotojo ir skaitmeninio turinio. Su „Navi 900 IntelliLink®“ galite leisti vaizdo įrašus iš išorinių įrenginių per USB ir transliuoti garso įrašus iš nešiojamųjų įrenginių su „Bluetooth®“.

Su „Apple CarPlay1 važiuodami automobilio ekrane galėsite pasiekti „iPhone“ funkcijas: skambinti, siųsti ir priimti žinutes, klausytis muzikos. „Android Auto2,3 suderinamumas su panašiomis funkcijomis bus užtikrintas 2016 m.

 

1 „Apple CarPlay“ ir „Apple“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse.
2„Android“ yra „Google Inc.“ prekės ženklas.

3„Apple CarPlay“ ir „AndroidAuto“ gali būti nepalaikomi visose šalyse ir gali priklausyti nuo jūsų telefono operacinės sistemos. Apsilankykite www.apple.com arba www.android.com

Close

„R300" radijas su 4,2" spalvotu ekranu ir šešiais garsiakalbiais. Papildomos įvesties ir USB jungtys montuojamos standartiškai; CD grotuvas ir skaitmeninis radijas (DAB/DAB+/DMB-R) užsakomas papildomai. Galite rinktis iš kelių išankstinių garso nuostatų, įskaitant pagal greitį reguliuojamą garsumą, garso ir žemųjų dažnių valdymą.

 

„R400" su spalvotu ekranu taip pat leidžia naudotis kitomis funkcijomis, pvz., mygtukais ant vairo ir „Bluetooth®“ ryšio funkcija − skambinkite laisvomis rankomis, valdykite balso komandomis per telefoną ir transliuokite įrašus.

Close

Tikrai pastebėsite, kad didžiausias dėmesys skiriamas kokybei ir medžiagoms. Dėl vairuotojo poreikius atitinkančio vidaus dizaino viskas yra lengvai pasiekiama. Papildomai užsakoma informacijos ir pramogų sistema su 8 colių spalvotu jutikliniu ekranu suteikia galimybę lengvai palaikyti ryšį. Platus apdailų pasirinkimas su aukščiausios klasės audiniais arba oda visame salone. AGR1 ergonominės sportinės priekinės sėdynės suteikia gerą atramą jūsų nugarai ilgose kelionėse. Įvairios reguliavimo funkcijos leidžia sėdynę pritaikyti taip, kad kelionėse nepavargtumėte.

 

1 Sveikesnės nugaros kampanija

Close

Aptakus ir dailiai subalansuotos išvaizdos „Insignia“ nočbekas išsiskiria tvirtomis apdovanojimų pelniusiu „Opel“ skulptūriško dizaino formomis ir vos 0,25 aerodinaminio pasipriešinimo koeficientu. Klasikinį kupė siluetą paryškina sklandus stogo linijos susiliejimas su integruotu galiniu aptaku. Platus automobilio kėbulas maksimaliai padidina jo stabilumą ir tikslumą manevruojant.

Close

Sistema „Start/stop“ išjungia variklį sustojus ir jį vėl automatiškai įjungia nuspaudus sankabos pedalą. Taigi automobiliui stovint visiškai neteršiama aplinka. Aktyvi oro srauto sklendė sumažina degalų sąnaudas uždarydama priekines groteles, kai tai įmanoma. Pasitelkiant novatorišką „BlueInjection“ technologiją gerokai sumažinama NOx tarša.

 

Degalų sąnaudos (l/100 km): mieste 11,4−4,5, užmiestyje 6,4−3,3, vidutinės 8,2−3,8: CO2 tarša (g/km): 192−99 (vidutinė). Pagal reglamentų (EB) Nr. 715/2007 ir (EB) Nr. 692/2008 (taikoma atitinkama versija) reikalavimus.

Close

Automat. pranešimas apie avariją. Įvykus avarijai automatiškai įspėjamas „OnStar“ patarėjas.


„Wi-Fi“ taškas. 4G/LTE ryšys net 7 įreng.


Išmaniojo tel. funk. Nuotoliniu būdu užrak./atrak. durys, tikrinkite alyvos lygį ir kt.


Pagalba pavogus automobilį. „OnStar“ suras automob. ir neleis užvesti jo variklio.


Diagnostika. „OnStar“ nuotoliniu būdu patikrina automobilio būklę.


Kelionės tikslas. Pasikeitė maršrutas? Leiskite „OnStar“ atsisiųsti kelionės tikslą į navigacijos sistemą.

Jūsų regione ar užsisakius tam tikrą apdailą veikia ne visos funkcijos. Spustelėkite čia ir peržiūrėkite apribojimus.

Close

Standartiniame 3,5" (9 cm) nespalvotame ekrane rodoma automobilio informacija, pvz., degalų sąnaudos, išsami kelionės informacija ir pagalbinių sistemų duomenys.


Jei papildomai užsisakysite radiją, bus įrengtas 4,2" (10,7 cm) spalvotas ekranas, kuriame bus papildomai pridedamas pradžios ekranas su automobilio, garso sistemos, telefono, navigacijos funkcijomis ir automobilio nustatymais, o viską galite valdyti naudodami vairą.


Papildomai užsakomas 8" (20 cm) didelės raiškos ekranas leidžia valdyti visas informacijos ir ryšio funkcijas. Rinkitės turistinį režimą (rodomas skaitmeninis spidometras, daugiau medijos funkcijų) arba sportinį režimą (rodomi analoginiai prietaisai ir daugiau automobilio sistemų informacijos).