„Opel Meriva“ – Elegancija ir efektyvumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Įkvepiančios techninės savybės ir ekonomiškumas.

„Euro 6“ taršos standartą atitinkantys benzininiai ir dyzeliniai varikliai bei gamyklinės LPG įrangos privalumai suteikia galimybę leistis į naujas keliones. 1,6 l CDTI dyzeliniais varikliais taip pat kuriami nauji standartai. Tolygi galia, jautrumas ir ekonomiškumas – naujų variklių asortimentas kuria visiškai naujus visos klasės standartus.

Enlarge

„Opel Meriva ecoFLEX“

Kai kuriems vairuotojams už viską svarbesnė aplinkosauga. Jei ir jūs taip manote – „Opel“ jums tikrai patiks. „Opel Meriva“ su 1,6 l CDTI „ecoFLEX 81 kW (110 AG) varikliu ir „Start/Stop“ sistema sumažina CO2 taršą iki 99 g/km ir yra pats ekonomiškiausias ir ekologiškiausias būdas mėgautis „Opel Meriva“ vairavimu.


Enlarge

Benzininiai ir LPG varikliai

Platus „Euro 6“ taršos standartą atitinkančių benzininių ir LPG variklių asortimentas taip pat rodo, kokie šie varikliai yra švarūs ir efektyvūs. Moderniausios variklių technologijos ir kaip standartas įrengiama „Start/Stop“ sistema, padėjusios smarkiai sumažinti degalų sąnaudas, dabar naudojamos visuose benzininiuose varikliuose, išskyrus 1,4 l turbininius LPG modelius.

 

Atitinkamai „Opel Meriva“ su 88 kW (120 AG) ir 103 kW (140 AG) 1,4 l turbininiais varikliais dabar montuojama specialiai suprojektuota 6 laipsnių automatinė transmisija. Arba kompaktinė 6 laipsnių mechaninė transmisija, kuria naudojantis pavarą kaskart perjungsite lengviau ir smagiau.


Jei pasirinkote LPG modelį, pastebėsite, kad, be mažesnių degalų kainų už suskystintas dujas, prireikus galėsite lengvai perjungti naudojamus degalus iš benzino į LPG ir bendrai (naudojant benziną ir LPG) įveikti maždaug 960 km atstumą.


Enlarge

Naujos kartos dyzelinis variklis

1,6 l CDTI dyzeliniai varikliai „Opel Meriva“ – dar vienas žingsnis naujos „Opel“ variklių kartos link. Juos kuriant buvo tikimasi pereiti į naują lygmenį, taigi jūsų lūkesčiai bus ne tik išpildyti, bet ir viršyti.

 

Aliumininė konstrukcija atitinka visus naujojo „Euro 6“ taršos standarto reikalavimus. Azoto oksido (NOX) kiekį pavyko sumažinti įdiegus NOX mažinimo technologiją (LNT), kuriai visiškai nereikia techninės priežiūros ir jokių papildomų skysčių.

 

Dar viena išskirtinė šių variklių savybė yra neįprastai tylus veikimas be jokios vibracijos. Be to, naujosios kartos varikliai veikia be jokio uždelsimo. 1,6 l CDTI variklis, išvystantis 100 kW (136 AG) galią ir 320 Nm sukimo momentą, yra naujas standartas tokio tūrio variklių klasėje – tai tikrai labai svarbu vertinant bendras „Opel Meriva“ technines savybes ir charakterį. Versijos su 70 kW (95 AG) ir 81 kW (110 AG) galios varikliais sukurs naujus ekonomiškumo ir ekologiškumo standartus. Visi 1,6 l CDTI varikliai montuojami su „Start/Stop“ sistema.


Enlarge

„Start/Stop“ sistema

Stovinčiuose automobiliuose veikiantis variklis vartoja degalus ir teršia aplinką. . „Opel Start/Stop“ sistema automatiškai išjungia variklį, kai automobilis sustoja. Vos nuspaudžiate sankabos pedalą, variklis iškart vėl užvedamas.

1:

Degalų sąnaudos mieste 9,5–4,1, užmiestyje 5,7–3,6, bendrosios 7,1–3,8. CO2 tarša (g/km): 166–99 (bendroji).

 

1,4 l LPG: degalų sąnaudos (l/100 km): mieste 9,8–9,7 (7,8), užmiestyje 6,1–5,9 (4,8–4,7), bendrosios 7,4–7,3 (5,9–5,8). CO2 tarša (g/km): 121–119 (139–137) (bendroji). LPG režimas (benzininis režimas).


 

Pagal reglamento(EB) Nr. 715/2007 reikalavimus (taikoma atitinkama versija).