„Opel Meriva“ – Atpalaiduojantis komfortas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Įsėskite ir galėsite mėgautis kelione.

Net bazinis „Opel Meriva“ šeimos automobilio modelis spinduliuoja kokybe ir komfortu. Tačiau jei norite, galite užsisakyti daugiau. Rinkitės iš išsamaus standartinės ir papildomos komforto įrangos katalogo ir mėgaukitės savo automobiliu – taip, kaip patinka jums.

Enlarge

„FlexRail®“ daiktų laikymo sistema

„FlexRail®“ – tai unikali modulinė daiktų laikymo sistema, kuri suteikia galimybę sukurti didelę, patogią vietą daiktams tarp priekinių sėdynių, dėl jos visiškai nesumažėja vietos ant galinės sėdynės per vidurį sėdinčio keleivio kojoms. Tokias šios sistemos dalis kaip porankis ir puodelių laikikliai ant aliuminio bėgelių galite pertvarkyti taip, kaip norite, ir susikurti kiekvienai kelionei tinkamą vietą daiktams. Specialus adapteris su integruotu puodelio laikikliu leidžia porankį pritvirtinti ir prie nulenktos vidurinės galinės sėdynės.

 

  • Optimali porankio ir puodelių laikiklių padėtis esant bet kokiai sėdynių padėčiai
  • Didelė, patogi dėtuvė, kurioje tilps net rankinė, nešiojamasis kompiuteris ir pan.
  • Lengvai pasiekiama visiems keleiviams
  • Papildomai užsakomas porankis ir puodelių laikikliai galinių sėdynių keleiviams

Enlarge

Panoraminis stoglangis

Įsileiskite saulės spindulių. Panoraminis stoglangis tęsiasi per abi sėdynių eiles, todėl šviesu ir erdvu bus visame salone. O jei saulė kaitina per stipriai, atsivėsinsite užtraukdami elektrinę apsaugą.


Enlarge

Elektroninė klimato kontrolė

Elektroninė klimato kontrolė suteikia komforto ir patogumo abiem priekiniams keleiviams, nes kiekvienas jų gali pasirinkti jiems tinkamą temperatūrą. Jutikliai padeda išlaikyti reikiamą abiejų zonų temperatūrą. Nėra nieko lengviau.


Enlarge

Šildomas vairas

Šaltomis dienomis automobilio prabanga mėgaukitės šiltomis rankomis. Šildomas vairas sušyla per kelias sekundes, todėl kaipmat sušildys esant šaltam orui. Jis įrengiamas kartu su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, kad nuo šiol žiemą kelionės būtų kur kas malonesnės.


Enlarge

Elektrinis stovėjimo stabdys

Kaip standartinė įranga įrengiamas mygtuku įjungiamas elektrinis stovėjimo stabdys užtikrina didesnį stovinčio automobilio saugumą ir palengvina vairuotojo darbą. Jis neleidžia automobiliui pariedėti atgal, kai pradedame važiuoti įkalnėje, ir išjungiamas automatiškai pradėjus važiuoti.

 

Jei reikia, važiuodami jį galite įjungti kaip įprastinį rankinį stovėjimo stabdį, kad automobilio greitis būtų mažinamas pasitelkiant ABS.


Pagalbinė važiavimo įkalnėn sistema

Pagalbinė važiavimo įkalnėn sistema išlaiko automobilį vietoje, kai pradedate važiuoti stovėdami įkalnėje, ir vos pajudėjus automatiškai išjungia elektrinį stovėjimo stabdį. Dėl to galite būti 100 procentų tikri, kad pradedant važiuoti įkalnėje nekils jokių problemų.


Enlarge

Galinio vaizdo kamera

Itin platus 130° matymo kampas – statant automobilį spalvotame informacijos ekrane galinio vaizdo kamera aiškiai parodo visas galimas kliūtis. Kamera įjungiama automatiškai pasirinkus atbulinės eigos pavarą, todėl automobilį pastatysite tikrai saugiai.


Enlarge

Vieta daiktams

„Opel Meriva“ ergonomika nėra susijusi tik su patogiu sėdėjimu ir valdymu. Tai susiję ir su dėtuvėmis bei vieta daiktams susidėti. Kartu su unikalia „FlexRail®“ sistema centrinėje konsolėje pačiose patogiausiose vietose įrengtos atviros ir uždaros dėtuvės. Iš viso yra 32 specialios dėtuvės ir vietos daiktams susidėti. Vadinasi, tvarką automobilyje palaikyti bus labai lengva.


Enlarge

Bagažo skyrius su „FlexFloor®

Bagažo skyrius sukurtas taip, kad palengvintų jūsų kasdienybę. Galite pasirinkti dvi bagažinės pagrindo aukščio padėtis. Pasirinkus aukštesnę padėtį sukuriamas lygus paviršius kroviniams, sutampantis su nulenktomis galinėmis sėdynėmis, bei vieta daiktams po pagrindu. Pasirinkus apatinę padėtį atsiranda daugiau vietos aukštesniems daiktams.

 

Kitos savybės:

  • Uždara dėtuvė pirmosios pagalbos vaistinėlei šoninėje sienelėje ir pan.
  • Avarinio ženklo laikiklis
  • Ištraukiamas kablys krepšiams ir atidaryto bagažinės pagrindo fiksavimo funkcija
  • 4 krovinio tvirtinimo kilpos