„Opel Meriva“ – Ergonomika

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Ergonomika – svarbiausia jūs.

AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.) – tai Vokietijos medikų asociacija, kuri nustatė ortopedinius reikalavimus automobilių sėdynėms. Jie buvo tiesiog sužavėti „Opel Meriva“, todėl šiam automobiliui suteikė prestižinį sertifikatą. Iš tikrųjų – pradedant į priešingas puses atidaromų durų paprastumu ir patogumu, baigiant salono sėdynių išdėstymo keitimo lengvumu ir unikalia „FlexFix®“ dviračių sistema – „Opel Meriva“ viskas pritaikyta taip, kad jums būtų patogu.

Enlarge

„FlexDoors®“ sistema

Lengva įlipti ir išlipti. Sėdynių išdėstymą galima pakeisti per kelias sekundes. „Opel Meriva“ išskirtinumas yra tas, kad į jį galite patogiai įsėsti, o su kiekviena kelione jūs jausitės vis geriau. Pavyzdžiui, „FlexDoors®“.

 

Galines duris galima atidaryti 84° kampu, todėl bus patogu pritvirtinti vaikų kėdutes, be to, bus lengviau vaikus jose prisegti ar atsegti. Be to, tarp priekinių ir galinių sėdynių nėra durelių, todėl tėvai gali greičiau ir patogiau susodinti ar išlaipinti vaikus.

 

Kiti privalumai:

 • Aukščiausia stogo vieta yra ties galinėmis sėdynėmis, todėl asisėsti ar išlipti kur kas patogiau.
 • Per 84º atidaromas galines duris įsėsite ir išlipsite išlaikydami natūralią ir patogią kūno padėtį, o jas atidaryti bus patogu didele rankena ant vidurinio statramsčio.
 • Siauroje stovėjimo vietoje į automobilį įlipti lengviau, nes nereikia kraipytis aplink pusiau atidarytas dureles.
 • Keturios atidarymo padėtys padeda geriau kontroliuoti dureles, kai jas atidarote siaurose vietose.
 • „FlexDoors®“ sistema leidžia lengviau pakrauti ar iškrauti daiktus, pavyzdžiui, apsipirkus ar vežant neįprastus krovinius.
 • Viduriniame statramstyje įrengta lemputė apšviečia žemę šalia automobilio – tai dar viena patogi saugumo priemonė.
 • Pagaliau „FlexDoors®“ sistema suteikia galimybę lengviau pasiekti „FlexSpace®“ ir patogiau pakeisti salono sėdynių išdėstymą.

 

Ši sistema yra kur kas pranašesnė nei galinės stumdomosios durys. Vienas svarbiausių privalumų – stumdomosios durys apriboja galinės ašies plotį, o tai įtakoja automobilio valdymą. Be to, atidarant ar uždarant stumdomąsias duris reikia stumti visą durų svorį, o tai gali tapti tikra bėda stovint įkalnėje.


Enlarge

„FlexSpace®“ sėdynių sistema

Jei vertinate spontaniškumą, jums patiks „FlexSpace®“. „Opel Meriva“ toks pat spontaniškas kaip ir jūs. Gera žinoti, kad visuomet galėsite pritaikyti vidų taip, kad jis tiktų bet kokiems planams. O jei planai keistųsi? Jokių problemų. Jei norite susėsti penkiese arba reikia erdvės dideliems daiktams, „Opel Meriva“ padės įgyvendinti jūsų planus ir nereikės išimti nė vienos sėdynės.

 

 • Kraštuose esančias galines sėdynes vienu judesiu galima paslinkti į priekį arba atgal ir, jei automobiliu važiuosite keturiese, kojoms bei pečiams turėsite daug vietos.
 • Sulankstoma vienu judesiu tiek iš salono, tiek iš bagažinės.
 • Visiškai nereikia nuimti galvos atlošų.
 • Plokščias paviršius kroviniams ir iki 1500 litrų tūrio erdvė.

Enlarge

Vairuotojo / priekinio keleivio ergonominės AGR sportinės sėdynės

Teisinga sėdėjimo padėtis yra geriausias būdas išvengti nugaros problemų. Todėl „Opel Meriva“ siūlome pasirenkamai užsisakyti vairuotojo / priekinio keleivio ergonomines AGR sėdynes, sertifikuotas Vokietijos ergonomikos specialistų centro AGR (Sveikesnės nugaros kampanija). Ergonominės AGR sėdynės gali būti įvairiais būdais reguliuojamos, įskaitant juosmens atramą ir sėdimosios dalies pailginimą, kad tiksliai nustatę reikiamą sėdėjimo padėtį galėtumėte jaustis patogiai. Galima užsisakyti tik vairuotojo arba vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynę.

 

Aukštos sėdynės

„Opel Meriva“ galite sėdėti aukštai ir mėgautis puikiu vaizdu priekyje ir gale, patogiai stebėti pasaulį. Šioje automobilių klasėje „Meriva“ sėdynės turi didžiausias krypčių ir aukščio reguliavimo galimybes. Be to, palenkiama, sustumiama ir ištraukiama vairo kolonėlė suteikia galimybę kiekvienam asmeniškai pasirinkti patogiausią vairavimo padėtį.


Enlarge

„FlexFix®“ laikiklių sistema automobilio gale

Išskirtinis patogumas transportuojant dviračius – tai „FlexFix®“ laikiklių sistema. Laikiklių sistema ištraukiama iš galinio buferio, o ant jos galima tvirtinti tris dviračius (dviračių ratų bazė negali viršyti 1,203 m). Naudodamiesi šia unikalia „Opel“ sistema, veikiančia kartu su pagalbine automobilio statymo sistema „Park Pilot“, tvirtindami dviračius tikrai nepasitempsite nugaros. Be to, sutaupysite vietos namuose ar garaže ir sumažinsite degalų sąnaudas – to negalėtumėte padaryti naudodami ant stogo tvirtinamas dviračių vežimo sistemas. Paprasta, bet sumanu.