„Opel Meriva“ – Informacijos ir pramogų sistema

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Sumanus PRISIJUNGIMAS

Kodėl jūsų automobilio prisijungimo galimybės turėtų būti prastesnės nei jūsų išmaniojo telefono? „Opel Meriva“ viskas įmanoma, be to, viskas paprasta ir patogu. Puikus garsas, aiškūs vaizdai ir intuityvus valdymas – tai padeda sukurti tikrai išskirtinius pojūčius.

Enlarge

„IntelliLink“

„Opel Meriva“ dabar dar patogesnis ir turi daugiau prisijungimo galimybių, nes jame savo išmanųjį telefoną galite sklandžiai prijungti naudodamiesi „IntelliLink“ technologija. Ši technologija suteikia galimybę daugeliu telefono funkcijų naudotis automobilyje per informacijos ir pramogų sistemą, kurios didelės raiškos septynių colių spalvotame ekrane ryškiai rodomi duomenys ir funkcijos. Šios sistemos pagrindiniai privalumai – paprastumas naudoti ir didelės raiškos vaizdas.

 

„CD 600 IntelliLink“

Aukštesnės klasės sistema su 7 colių spalvotu ekranu, nepriekaištinga garso atkūrimo kokybe per 7 aukščiausios klasės garsiakalbių sistemą ir moderniomis medijos funkcijomis, pavyzdžiui, „Gracenote®“ ir vaizdų peržiūros priemonė. Kitos savybės:

 • Dvigubas radijo imtuvas
 • Valdikliai ant vairo
 • Mobilusis telefonas su balso atpažinimo funkcija per„Bluetooth®
 • FM/AM radijo dažniai su automatinio išsaugojimo funkcija (6 x 6 iš anksto nustatytos stotys), visiškas RDS / EON ir antenos signalų palaikymas
 • 4 išvestys po 20 W ir 4 omus, DSP funkcija su 6 išankstiniais garso nustatymais
 • Grafinis vienodintuvas
 • Nuo greičio priklausomas garsumo valdymas ir žemųjų dažnių reguliavimas
 • Garso įrašų leidimas per „Bluetooth®“, papildomą įvestį ar USB jungtį
 • SMS skaitymas
 • CD grotuvas
 • Papildomai įrengiama DAB/DAB+/DMB garso sistema

Enlarge

„Navi 950 IntelliLink“

Tiesiog pasakykite adresą, ir sistema jus ten nuves. Kelionės tikslo įvedimas trumpomis komandomis naudojant balso atpažinimo funkciją tikrai palengvins gyvenimą kaip ir lengvai naudojama „Navi 950“ sistemos vairuotojo ir automobilio sąsaja. Sklandus išmaniojo telefono prijungimas per „IntelliLink“ leidžia skambinti laisvomis rankomis, leisti garso įrašus belaidžiu ryšiu per „Bluetooth®“ ir išklausyti skaitomas SMS. „Navi 950 IntelliLink“ įrengiama su žemėlapiais, kuriuose yra visos Europos, įskaitant Rusiją ir Turkiją, duomenys. Kaip ir „Navi 650“, navigacijos programinę įrangą galima atnaujinti per USB.


Enlarge

Papildomos įvesties ir USB jungtys

Norite klausytis savo muzikos ar melodijų? Jokių problemų. Papildomos įvesties ir USB jungtys įrengtos patogioje vietoje centrinėje konsolėje. Prie jų galite greitai prijungti bet kokį mobilųjį įrenginį su ausinių ar USB jungtimi ir naudotis juo per informacijos ir pramogų sistemą – viskas labai paprasta!


Enlarge

Daugiau informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemų

Net pasirinkus bazinę įrangą visos „Opel Meriva“ informacijos ir pramogų sistemos atkuria nepakartojamą garsą: pradedant bazine sistema su CD grotuvu, RDS/EON ir 3x6 išankstiniais nustatymais, baigiant „CD 400 Plus“ su dvigubu radijo imtuvu, dinaminiu garso procesoriumi ir grafiniu vienodintuvu. Papildomai su daugeliu sistemų galite užsisakyti DAB, kad galėtumėte priimti skaitmeninį radijo signalą, valdiklius ant vairo ir mobiliojo telefono įrangą su balso atpažinimo funkcija per „Bluetooth®“.

 

Kartu su „Navi 650“ gaunate puikų garso ir navigacijos sistemos derinį: aukštos kokybės 7 colių spalvotas ekranas su nuolatinio žemėlapių mastelio keitimo funkcija, navigacijos duomenys iš vidinės atminties ir 7 aukščiausios kokybės garsiakalbiai, taigi visada turėsite reikiamą informaciją ir nenuklysite nuo kurso.


Enlarge

„FlexDock®

Lengvai pritvirtinkite telefoną. „FlexDock®“ laiko jūsų išmanųjį telefoną matomoje vietoje – patogu tiek vairuotojui, tiek priekiniam keleiviui. Be to, taip lengviau jį prijungti prie informacijos ir pramogų sistemos, įrenginys automatiškai įkraunamas – jokių matomų laidų, kurie gadintų nepriekaištingą „Opel Meriva“ išvaizdą.