„Opel Meriva“.

Pajuskite gyvenimo skonį su „Opel Meriva“. Tik Jums skirtas, visiškai naujas, fantastiškai lankstus, kupinas patogumų ir elegantiškai efektyvus automobilis.

Atsisiuntimai

Automobilis, kuriuo vairuotojai yra labai patenkinti

Išlaiko titulą: kaip ir 2013 metais „Opel” kompaktiškas vienatūris laimi mažo dydžio vienatūrių kategorijoje.

Daugiau informacijos

OPEL Meriva

Jums nebereikės į nieką lygiuotis – visi lygiuosis į jus.

„Opel Meriva“ erdvumas susilieja su universalumu. Šis šeimos automobilis ir stilingas, ir praktiškas.

 

Sužinokite, kokios jo išskirtinės savybės:

  • Stilingas ir įspūdingas dizainas
  • Aukščiausios klasės patogumas
  • Visapusiškos saugumo funkcijos
  • Neįtikėtinas taupumas
  • Modernios įrenginių prijungimo funkcijos
  • Universalus kasdienis praktiškumas

Enlarge

Ergonomika – tai jūsų poreikius atitinkantis komfortas

Ergonomika – svarbiausia jūs. Taigi tik pagalvokite, kaip bus patogu įlipti į automobilį per „FlexDoors®“, galėsite mėgautis puikiu vaizdu nuo aukštai įrengtų sėdynių, „FlexSpace®“ sėdynių sistema ir žemai įrengtu „FlexFix®“ dviračių laikikliu. Vokietijos AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.) atlikusi tik šiuos patobulinimus vertingą savo sertifikatą suteikė šiam automobiliui.


Enlarge

Pritaikytas rytojuj

Automobilyje įrenginių prijungimo galimybės  niekada neleis spėlioti. „Opel Meriva“ galite būti tikri, kad ryšys su pasauliu nenutrūks, nes jame įrengtos moderniausios sistemos su navigacijos, USB ir „Bluetooth®“ ryšio funkcijomis, kurios padės jūsų išmanųjį telefoną paversti neatsiejama automobilio dalimi.


Enlarge

Kitoks ir išskirtinis

Patrauklios išvaizdos, bet praktiškas, nedidelis, bet erdvus – stilingasis „Opel Meriva“ puikiai derės prie jūsų šiuolaikiško gyvenimo būdo. Lengva įlipti ir išlipti, patogios sėdimosios vietos, iš kurių atsiveria puikus vaizdas, ir išskirtinis universalumas bei komfortas – tai tikras dizaino meistrystės pavyzdys.


Enlarge

Pasinaudokite suteikiama erdve

Vos įsėdę, pasijusite tikrai maloniai. „Opel Meriva“ galite mėgautis aukščiausiu šioje klasėje komforto lygiu. Patrauklios ir malonios liesti paviršių medžiagos, sodrios spalvos, išskirtinės daiktų susidėjimo galimybės ir kokybė kiekvienoje detalėje net baziniuose modeliuose. Visapusiškas komfortas tikrai išskirtinis, tačiau prie jo dar pridėkite pasirenkamas AGR sertifikuotas ergonomines priekines sėdynes ir apsaugosite savo nugarą nuo skausmų.


Enlarge

Visapusiškas saugumas

Dėl pasyvaus saugumo, kurį užtikrina tokios sistemos kaip unikali pedalų atleidimo sistema (PRS), aktyvios priekinių sėdynių galvos atramos, dvigubi priekinių saugos diržų įtempikliai ir daugybė saugos oro pagalvių, „Opel Meriva“ saugus bus kiekvienas. O aktyvaus saugumo sistemos – stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), elektroninė stabilumo programa (ESP®Plus) ir elektroninis stabdymo jėgos paskirstymas (EBD) – mažai tikėtina, kad kada nors leis sužinoti, kaip iš tikrųjų veikia pasyvaus saugumo priemonės. „Opel Meriva“. Visapusiškas saugumas.

 

Maksimalus „Euro NCAP“ 5 žvaigždučių įvertinimas – „Opel Meriva“ yra išskirtinai saugus automobilis. Tačiau nevertėtų pamiršti tikrai ypatingų ir išskirtinių šio automobilio savybių, pavyzdžiui, vaikų saugos zonos atidarius dureles, modernios prisitaikančių priekinių žibintų sistemos (AFL) ir pan.


Enlarge

Nedidelės išlaidos – neprilygstamos techninės charakteristikos

„Opel Meriva“ mažesnis darbinis tūris nereiškia mažesnės galios. Nesvarbu, ar pasirinksite benzininį, dyzelinį variklį ar užsisakysite gamyklinę LPG įrangą, „Opel“ technologijos padės efektyviai panaudoti kiekvieną degalų lašą. Atsižvelgiant į modelį, suteikiamas „Euro 6“ taršos atitikties sertifikatas, įrengiama „Start/Stop“ sistema ar „ecoFLEX“ technologijų komplektas, mechaninė arba automatinė 6 laipsnių transmisija.


„Opel Meriva“ – Kiti veiksmai
Kiti veiksmai

Daugiau informacijos apie „Opel Meriva“.

  • Modelių palyginimas
  • Peržiūrėkite techninius duomenis