Ankstesnis
Kitas
Ankstesnis
Kitas

„OPEL ASTRA GTC“.

Kompaktinis sportinis automobilis

„Opel Astra GTC“ susijungia miesto prabanga, sportiškas vidus ir tikrą malonumą keliantis vairavimas. Moderniausios variklio ir pakabos technologijos yra tokių techninių savybių, kurios tikrai jums patiks, o visapusiškos saugumo priemonės suteiks daugiau pasitikėjimo kiekvienoje kelionėje.

 

Puikios išvaizdos, kompaktiška ir neįtikėtinai praktiška „Opel Astra GTC“ – sportinė kupė brandžioms asmenybėms. Sužinokite, kokios jo išskirtinės savybės.

  • Šiuolaikiškas dizainas
  • Malonus vairavimas
  • Žavintis komfortas
  • Greitas
  • Įspūdingai saugus

Enlarge

Dinamiška išvaizda, sportiškas stilius

Avangardinis dizainas lengvai atpažįstamas, tačiau sunkiai apibūdinamas. Taigi pažvelkite į „Opel Astra GTC“ iš arčiau. Naujos linijos pabrėžia tvirto kupė eleganciją, o šskirtiniai „Opel“ dizaino elementai priverčia visus atsisukti.


Enlarge

Nauji vairavimo pojūčiai

„Opel Astra GTC“ įdiegtos technologijos leidžia kaskart vairuoti lengviau, smagiau ir maloniau. Miesto spūstys, kaimo keliukai ar greitkeliai – kelionės šiuo automobiliu sužadins tikrą aistrą, nes automobilių inžinieriai taip pat mėgsta vairuoti.


Enlarge

Greitis ir erdvumas

Ergonomiškas salonas, aukštos kokybės medžiagos, erdvi bagažinė ir asmeninių daiktų dėtuvės – tai aplinka, kuri tikrai nusipelno vadintis GTC. Tačiau, žinoma, kiekviename „Opel“ automobilyje yra asmeninių elementų, kurie jūsų „Astra GTC“ paverčia išskirtiniu.


Enlarge

Kad būtų smagu vairuoti

Efektyvūs „Opel Astra GTC“ benzininiai ir dyzeliniai varikliai, kurie išvysto iki 147 kW (200 AG) galią, puikiai dera prie dinamiško stiliaus.


Enlarge

Saugus, malonus ir raminantis

Techninės savybės reiškia ne tik dinamišką valdymą ir reikiamą galią, tai ir aktyvioji bei pasyvioji sauga, kuri suteikia dar daugiau malonumo vairuojant „Opel Astra GTC“. Be to, jei automobilį norite apsaugoti, yra puiki specialiai šiam tikslui sukurta apsaugos nuo vagysčių sistema.


Kiti veiksmai

Daugiau informacijos apie „Opel Astra GTC“