„Opel Vivaro“ – Aksesuarai

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

„OPEL Vivaro“ aksesuarai

„Vivaro“ automobiliu „Opel“ šiam segmentui pristato savo apdovanojimų pelniusį dizainą. Be standartinės ir papildomos įrangos, galite rinktis iš plataus aksesuarų asortimento, kad išnaudotumėte visas savojo „Vivaro“ galimybes.

 

Jei norite peržiūrėti visą aksesuarų asortimentą, žr. „Opel Vivaro“ aksesuarų interneto katalogą arba teiraukitės vietinio „Opel“ prekybos atstovo.

Enlarge

Komfortas ir patogumas

Nesvarbu, ar automobilį naudojate darbui, ar šeimos poreikiams, norime, kad „Vivaro“ jaustumėtės kaip namuose. Pas mus rasite viską, ko reikia, kad automobilis atitiktų jūsų poreikius: pradedant grindų kilimėliais ir baigiant sėdynių užvalkalais.


Enlarge

Informacijos ir pramogų sistema

Padės jums palaikyti ryšį su biuru ar šeima, gauti informacijos apie eismo sąlygas ir važiavimo nurodymus. Peržiūrėkite jūsų „Vivaro“ skirtus gaminius.


Enlarge

Saugumas ir apsauga

Vairuokite saugiau ir ilgiau išlaikykite nepriekaištingą savojo „Vivaro“ išvaizdą. Pasirūpinkite savo keleiviais bei kroviniu ir būkite pasirengę. Siūlome pradedant pagalbinėmis automobilio statymo sistemomis ir galinio vaizdo kameromis, apsauginiais skydais ir purvasaugiais, baigiant lempučių komplektais ir vaikų saugos kėdutėmis.


Enlarge

Stilius

„Vivaro“ gerai atrodo ir viduje, ir iš išorės. Tačiau savajam automobiliui norite suteikti išskirtinumo? Peržiūrėkite šiuos aksesuarus, tarp kurių rasite šoninius laiptelius ir veidrodėlių korpusus.


Enlarge

Transportavimo ir pervežimo sistemos

Maksimalus ir optimalus „Vivaro“ našumas. „Opel“ siūlo įvairių vidinių ir išorinių priedų, padėsiančių patenkinti jūsų krovinių transportavimo poreikius. Pradedant salono apmušalais ir lentynėlėmis, baigiant stogo laikiklių sistemomis, vilkimo kabliais ir tvirtinimo diržais – siūlome jums visas reikiamas priemones, kad į kelionę būtų lengviau pasiimti viską, ko reikia. Mūsų asortimente galite rinktis iš originalių „Opel“ ir partnerių „Thule“ produktų – pirmaujančių rinkoje pervežimo sistemų srityje.


Enlarge

Ratlankiai

Stiliaus ir praktiškumo derinys. „Opel“ siūlo platų lengvojo lydinio ir plieninių ratlankių pasirinkimą bei žieminių padangų komplektus. Jei norite būti pasirengę bet kam, rinkitės iš mūsų „Thule“ sniego grandinių asortimento.