„Opel Vivaro“ – Komfortas ir funkcionalumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Erdvus, komfortiškas ir patogus.

Dėl patogių sėdynių 9 žmonėms ir funkcionalaus krovinių skyriaus „Opel Vivaro“ tampa visiškai kito lygio keleiviniu automobiliu.

Enlarge

Vairuotojo aplinka

Aukštai prietaisų skydelyje įrengta pavarų perjungimo svirtis, reguliuojamo aukščio ir atstumo vairas su informacijos ir pramogų sistemos nuotoliniais valdikliais, 6 kryptimis reguliuojama sėdynė su porankiu ir juosmens atrama bei aiškūs prietaisai – vairuotojas ne tik jausis komfortiškai, bet ir viską patogiai valdys.


Enlarge

Daugybė vietos daiktams salone

Daugybė atvirų ir uždarų dėtuvių prietaisų skydelyje ir patogiai išdėstyti puodelių laikikliai − vietos atsiras visiems kelionėje reikalingiems daiktas


Enlarge

Reikia daugiau sėdynių ar daugiau vietos kroviniams?

9 patogios sėdynės ir funkcionalus krovinių skyrius bagažui − „Opel Vivaro“ idealiai tiks keleiviams pervežti, poilsinei veiklai ir didesnėms šeimoms. Standartinėje versijoje telpa iki 1,8 m3 krovinys. Nulenkus trečiosios eilės sėdynes, išėmus antrąją eilę ar abi viengubas sėdynes, erdvę kroviniams galite padidinti iki 6 m3 (priklauso nuo ratų bazės).


Enlarge

Viskas, ko reikia darbui

Po „Vivaro“ dviejų vietų vientisa priekine keleivių sėdyne yra ir dėtuvė. Tai tikrai patiks tiems, kurie dirba sėdėdami vairuotojo vietoje arba bendrauja su klientais naudodamiesi asmeniniais skaitmeniniais įrenginiais − patogiai pasiekiama prietaisų skydelio viršuje įrengta išmaniojo telefono prijungimo stotelė ir planšetinio kompiuterio laikiklis.


Enlarge

Pirmosios klasės informacijos ir pramogų sistema

Galite rinktis iš plataus informacijos ir pramogų sistemų asortimento. 1-DIN R16 BT USB ir 2-DIN dydžių CD18 BT USB sistema su „Bluetooth®“ garso transliacijos ir laisvų rankų telefono funkcijomis, USB lizdais skydelyje ir išoriniu USB suteikia galimybę prijungti mobiliuosius įrenginius, o papildomai galite užsisakyti ir skaitmeninės garso transliacijos (DAB+) funkciją.

 

Su „Navi 50“ montuojamas 7˝ spalvotas jutiklinis ekranas bei suteikiami Vakarų bei Rytų Europos žemėlapiai. Nemokama programėlė AHA prijungus išmanųjį telefoną leidžia naudotis socialiniais tinklais, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Twitter“, ir interneto radijo kanalais jutikliniame ekrane. Prijungus „iPhones“ galima naudotis ir „Siri“ balso atpažinimo funkcija. Įsirengus aukščiausios kokybės „Navi 80 IntelliLink“ galima naudotis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, 3D vaizdu iš viršaus, moderniomis valdymo balsu funkcijomis ir „Bluetooth®“ garso transliacijomis. Ekranas naudojamas ir galinio vaizdo kameros vaizdui rodyti.


Enlarge

Daugiau komforto. Mažiau streso.

„Opel Vivaro“ taip pat galite užsisakyti su mechaniniu priekinės ir galinės dalies kondicionieriumi bei galinės dalies šildymo sistema.

 

Užsisakę galinio vaizdo kamerą visada matysite, kur važiuojate, ir daugiau nereikės jaudintis važiuojant atbuline eiga: vaizdas rodomas su dinaminėmis orientacinėmis linijomis navigacijos sistemos jutikliniame ekrane arba statinėmis linijomis vidaus galinio vaizdo veidrodėlyje.