Ankstesnis
Kitas
Ankstesnis
Kitas

Pasaulinis krovininių automobilių be kėbulo ir furgonų su dviguba kabina versijų pristatymas

Antrosios kartos „Opel Movano“ įpučia naujų vėjų į lengvųjų komercinių automobilių rinką Europoje – naujos technologijos, puikus funkcionalumas ir ekonomiškumas.

OPEL MOVANO.

Universalūs komerciniai automobiliai.

„Opel Movano“ yra itin našus automobilis autofurgonų klasėje. Stulbinamas variantų, ratų bazių, apkrovos ir aukščių asortimentas – tai geriausias pasirinkimas. Krovininiai ir keleiviniai variantai išsiskiria nuostabiu dizainu, nedidelėmis degalų sąnaudomis, našumu ir didžiausiu komfortu šios klasės automobiliuose.

 

Funkcionalumas iki menkiausios detalės – „Opel Movano“ – mažiausios eksploatacinės išlaidos, geriausias įvaizdis ir komfortas. Sužinokite kodėl.

• Neprilygstamas komfortas
• Didelis asortimentas
• Moderni važiuoklė
• Ekologiška ir ekonomiška galia
• Įtikinamas saugumas


Enlarge

Jūsų poreikių atitikmuo

Keturių važiuoklės ilgių, trijų aukščių patogūs ir specializuoti autofurgonai, platforminiai automobiliai ir furgonai su dvigubomis kabinomis, keleiviniai automobiliai su 17 vietų. Tik įvardykite poreikį ir tikrai rasite jį atitinkantį „Opel Movano“.


Enlarge

Mobilus patogumas

Sukurtas siekiant nustatyti naujus ekipažo ir keleivių patogumo standartus – „Opel Movano“ yra neįtikėtinai daug modernių funkcijų ir naudingų dėtuvių. Reikia oro kondicionieriaus – jokių problemų. Norite lėktuvo saloną primenančio apšvietimo ir ventiliacijos keleiviams? Viskas jau parengta ir laukia jūsų.


Enlarge

Apsauga keleiviams ir kroviniui

ESP® nebėra prabanga, kaip ir ABS. „Opel Movano“ abi šios sistemos yra standartinėje varianto su galiniais varančiaisiais ratais įrangoje. Be to, automobilyje įrengta kur kas daugiau modernių funkcijų ir vežamo krovinio apsauga.


Enlarge

Paruoštas jums

Priekinių ir galinių varančiųjų ratų sistema, viengubi ir dvigubi galiniai ratai – „Opel Movano“ padės patogiau atlikti darbus ir pailgins techninės priežiūros intervalus. Nors ir važiuoja kaip didelis automobilis, jo didžiulė keliamoji ir vilkimo galia atitinka nepakartojamo transporterio galimybes.


Enlarge

Puikios dyzelinių variklių veikimo savybės

Siūlomi trys patikrinti ekonomiški ir galingi „Opel Movano“ dyzeliniai varikliai. Viskas, ko reikia išvežiojimais užsiimančiai įmonei – puikos savybės kelyje ir mažesnės eksploatacinės išlaidos bei gedimų šalinimo laikas. Sklandžiai veikianti 6 pavarų mechaninė arba „Opel Easytronic®“ transmisija suteikia dar daugiau malonumo vairuojant.