Naujasis „Opel Vivaro“ – Komfortas ir funkcionalumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Erdvus, komfortiškas ir patogus.

Jei ką nors prastai sudėliosite, galite prarasti daug brangaus laiko. „Opel Vivaro“ kuriami nauji keleivių komforto, patogumo ir dėtuvių standartai.

Enlarge

Vairuotojo aplinka

Aukštai prietaisų skydelyje įrengta pavarų perjungimo svirtis, reguliuojamo aukščio ir atstumo vairas su informacijos ir pramogų sistemos nuotoliniais valdikliais, 6 kryptimis reguliuojama sėdynė su porankiu ir juosmens atrama bei aiškūs prietaisai – vairuotojas ne tik jausis komfortiškai, bet ir viską patogiai valdys.


Enlarge

Daugybė vietos daiktams salone

9 atviros ir uždaros dėtuvės prietaisų skydelyje, patogiai išdėlioti puodelių laikikliai – bendras dėtuvių prietaisų skydelyje tūris yra didesnis nei 24 litrai, o po papildomai užsakoma biuro kėde dar 54 litrai – su savimi galėsite pasiimti viską, ko reikia darbui.


Enlarge

Viskas, ko reikia darbui

Patogus nuimamas dokumentų segtuvas, kurį galite užfiksuoti vertikalioje padėtyje, leis patogiai pasidėti vairuotojui reikalingus dokumentus, todėl jų nebereikės ieškoti kitur. Mobiliojo biuro savybės:

 

  • Biuro kėdė su nulenkiama centrine dalimi, kurioje įtaisytas nuimamas dokumentų segtuvas ir dėtuvė planšetiniam ar nešiojamajam kompiuteriui.
  • Išmaniojo telefono prijungimo stotelė prietaisų skydelio viršuje.
  • Planšetinio kompiuterio prijungimo stotelė viršutinėje prietaisų skydelio dalyje.

 

Kad būtų dar patogiau, įrengta beraktė durelių užrakto ir užvedimo sistema bei pasirinktinio durų užrakto funkcija.


Enlarge

Pirmos klasės informacijos ir pramogų sistema

Galite rinktis iš plataus informacijos ir pramogų sistemų asortimento. 1-DIN R16 BT USB ir 2-DIN dydžių CD18 BT USB radijo sistema su „Bluetooth®“ garso transliacijos ir laisvų rankų telefono funkcijomis, USB lizdais skydelyje ir išoriniu USB suteikia galimybę prijungti mobiliuosius įrenginius.

 

Su „Navi 50“ montuojamas 7˝ spalvotas jutiklinis ekranas bei suteikiami Vakarų bei Rytų Europos žemėlapiai. Nemokama programėlė AHA prijungus išmanųjį telefoną leidžia naudotis socialiniais tinklais, pavyzdžiui, „Facebook“ ar „Twitter“, ir interneto radijo kanalais jutikliniame ekrane. Prijungus „iPhones“ galima naudotis ir „Siri“ balso atpažinimo funkcija. Įsirengus aukščiausios kokybės „Navi 80 IntelliLink“ galima naudotis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, 3D vaizdu iš viršaus, moderniomis valdymo balsu funkcijomis ir „Bluetooth®“ garso transliacijomis. Ekranas naudojamas ir galinio vaizdo kameros vaizdui rodyti.


Enlarge

Daugiau komforto. Mažiau streso.

„Opel Vivaro“ salono klimatui reguliuoti galite įsigyti mechaninį oro kondicionierių arba elektroninę klimato kontrolę (ECC), kuri skirta tik vairuotojo kabinai.

 

Užsisakę galinio vaizdo kamerą visada matysite, kur važiuojate, ir daugiau nereikės jaudintis važiuojant atbuline eiga: vaizdas rodomas su dinaminėmis orientacinėmis linijomis navigacijos sistemos jutikliniame ekrane arba statinėmis linijomis vidaus galinio vaizdo veidrodėlyje.