Naujasis „Opel Vivaro“ – Talpa ir krovumas

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

Vietos pakaks 1,2 t kroviniui

Optimaliai suprojektuota erdvė, didžiulis plotas plokščiu pagrindu ir patogiai pasiekiamas krovinių skyrius – „Opel Vivaro“ bet kokį krovinį vešite lengvai.

Enlarge

Daugybė vietos

Du ilgiai ir du aukščiai suteikia galimybę furgone krovinius talpinti iki 8,6 kubinių metrų skyriuje bei rinktis ilgį nuo 2537 mm trumpesniojoje versijoje arba 2937 mm ilgesniojoje versijoje. Krovinių skyrius suprojektuotas taip, kad galėtumėte lengvai transportuoti iki trijų europadėklų.


Enlarge

Patogus priėjimas – galimybė vežti labai ilgus krovinius

Per neįtikėtinai plačias šonines duris galite lengvai pakrauti europadėklus, o papildomai užsakomos galinės durys atveriamos 250 laipsnių kampu, kad galėtumėte patogiai pasiekti krovinį. Be to, galite užsisakyti ir į viršų pakeliamas galines duris. Galimybė vežti ilgus krovinius suteikiama dėl „FlexCargo“, nes su šia sistema įrengiami liukai pertvaroje ir priekinio keleivio sėdynėje, todėl galite transportuoti iki 3750 mm krovinius trumpesniojoje versijoje ir 4150 mm ilgesniojoje versijoje.


Enlarge

Krovinio apsauga

Krovinį galite tinkamai pritvirtinti, o keleivius padės papildomai apsaugoti optimaliai išdėstytos tvirtinimo kilpos. Jei norite apsaugoti automobilio vidų, galite rinktis iš įvairiausių medinių grindų ir sienų skydų, kuriais neuždengiami standartiškai ar papildomai įrengiami kabliai, kilpos ir pan.