Naujasis „Opel Vivaro“ – Variantai

Bandomasis važiavimas

Bandomasis važiavimas vertingesnis nei tūkstantis nuotraukų. Spustelėkite čia, jei norite išbandyti realybėje.

Užsiregistruoti į bandomąjį važiavimą

„OPEL VIVARO“ ATITIKS KIEKVIENO POREIKIUS.

Nesvarbu, kokia veikla verčiatės ar ko jums reikia, jei ieškote vidutinio dydžio furgono, tikrai rasite „Opel Vivaro“, kuris tiksliai atitiks jūsų poreikius. Furgonas, furgonas su dviguba kabina arba kabina su platforma – pasirinkimas platus, todėl tikrai išsirinksite.

Enlarge

Furgonas

Universalus automobilis. Turite nedidelę įmonę, teikiate greitojo pristatymo paslaugas ar atliekate darbus aikštelėje – nesvarbu, nes „Opel Vivaro“ furgonas tikrai padės sutaupyti. 2 ilgiai, 2 aukščiai, krovinių tūris nuo 5,2 m3 iki 8,6 m3 ir maksimali 1200 kg apkrova – tokių duomenų pakaks beveik visiems darbams, kuriuos galima atlikti nedideliu ar vidutinio dydžio furgonu.


Enlarge

Furgonas su dviguba kabina

Furgonu su dviguba kabina į reikiamą vietą galite nuvežti žmones su jiems reikalinga įranga, todėl šį automobilį galite pritaikyti pradedant statybomis, apželdinimu ir baigiant alternatyviųjų energijos šaltinių įrengimu bei priežiūra. 6 vietos, 2 ilgiai ir visapusiškas patogumas – tai visiškai nauji keleivių komforto standartai.


Enlarge

Kabina su platforma

Ilga ratų bazė (L2) ir maksimali 2990 kg bendroji masė paverčia „Vivaro“ kabina su platforma variantą nepamainoma baze pasirenkamoms konfigūracijoms, kurios atliekamos specializuotuose centruose.