Kuo „Opel“ B2B programa gali būti naudinga jums?

Su “Opel” B2B programa mes padėsime jums sutaupyti laiko ir pinigų bei sumažinti eksploatacines išlaidas, kad visą dėmesį galėtumėte skirti savo verslui.

› Kokybiški automobiliai. „Opel“ yra vienas iš pagrindinių automobilių tiekėjų įvairiausio dydžio įmonėms, bendrovėms, asociacijoms bei institucijoms, galintis pasiūlyti vieną plačiausių daugybę apdovanojimų pelniusią, ir aplinką tausojančią lengvųjų bei komercinės paskirties automobilių gamą. Konkurencingomis kainomis galime pasiūlyti puikių techninių charakteristikų bei aukštos kokybės automobilių.

 

› „Opel“ lizingas. „Opel“ lizingas − tai patogus pirkimo būdas, leidžiantis naudotis naujuoju „Opel“ be didelių piniginių lėšų ir be nereikalingų formalumų. „Opel“ finansavimo programos, parengtos bendradarbiaujant su „Nordea Finance“, yra specialiai pritaikytos mūsų automobiliams. Kreipkitės į mūsų B2B specialistus ir jie pasiūlys geriausią sprendimą! Pardavėjas, atsižvelgdamas į jūsų poreikius, padės jums užpildyti išperkamosios nuomos paraišką. Netrukus gausite pasiūlymą su apskaičiuotomis išperkamosios nuomos įmokomis.

 

› Išskirtinės vertės konkurencingi techninės priežiūros ir serviso paslaugų paketai B2B klientams.

 

Patyrę ir paslaugūs B2B specialistai parengs jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymo paketą, pritaikytą tiek mažiems verslams, tiek vidutinio dydžio vebdrovėms kaip ir stambioms įmonėms.

 

› Pirmaujantis rinkoje 24 val. B2B bandomasis važiavimas. „Opel“ B2B programoje dalyvaujantys prekybos atstovai siūlo ilgesnius 24 val. bandomuosius važiavimus, todėl galėsite geriau susipažinti su mūsų automobiliais ir priimti teisingą sprendimą.

 

› Garantija. Visiems mūsų automobiliams suteikiama 4 metų arba 120 000 km arba 2 metų neribotos ridos garantija ir 4 metus teikiama 24 val. „Opel“ pagalbos kelyje paslauga.

 

› Profesionalus prekybos ir remonto paslaugų tinklas. Šalyje turime platų įgaliotųjų platintojų ir remonto paslaugų teikėjų tinklą.