Ypatybės

LABIAU JAUDINANTI NEI BET KADA.

STANDARTŲ TOBULINIMAS.

DIZAINAS.

IŠORĖ

Stilingas, dinamiškas ir naujoviškas – dabar dar labiau jaudinantis. Naujasis „Astra“ hečbekas daro įspūdį su vokiška inžinerija, naujovėmis šios klasės automobiliuose, pvz., „IntelliLux LED®“ matriciniai žibintai1 ir emocinis dizainas bei sportiška išvaizda, kurią paryškina naujosios aukščiausios klasės 3D grotelės ir itin blizgus juodas paketas1.

 

1Pasirenkama įranga.

 
SALONAS
Su pakankamai vietos kojoms gale, komfortiškos šiuolaikiško dizaino aukščiausios klasės sėdynės, naujojo „Astra“ pagal išmatavimus pagamintas salonas numatytas atsižvelgiant į Jūsų gerovę. 
NAUJOS SPALVOS
Tegu Jūsų „Opel Astra“ išsiskiria iš kitų pasirinkus vieną iš daugybės stilingų spalvų. 
RATAI
Vairuokite stilingai. Pasirinkite ratus, kurie Jūsų „Astra“ automobiliui suteiktų Jūsų asmenybės bruožų.  
STOGLANGIS

Didelis elektrinis stiklinis stoglangis1 su įtaisytuoju vėjo deflektoriumi apsaugo nuo skersvėjo, o apsauga nuo saulės apsaugo galvą.

 

1Pasirenkama įranga.

 
IŠSKIRTINIAI LED ŽIBINTAI

Unikalūs išskirtiniai „Opel“ sparnų LED galiniai žibintai1 ir stilingi dieniniai žibintai, kurie pagerina matomumą.

 

1Pasirenkama įranga.

 

INOVACIJOS

„INTELLILUX LED®“ MATRICINIAI ŽIBINTAI

The IntelliLux LED® Matrix headlights1 give you glare-free visibility without dazzling oncoming drivers and adjust automatically, so you can drive on high beam without disturbing other drivers. The headlights comprise 16 separate LED elements which react to other vehicles by switching off one or more LED elements.

 

1Optional. 

 
LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Kadangi aukščiausios klasės technologija taip pat reiškia energijos taupymą, mūsų galingi ir efektyvūs priekiniai žibintai1 suvartoja tik 20 vatų, kurie kiekvienam automobiliui sugeneruoja mažiau CO2 emisijų.

 

1Pasirenkama įranga.

 
SAUGA

Naujasis „Astra“ hečbekas siūlo aukščiausios klasės saugos sistemas ir naujausius techninės saugos patobulinimus, įskaitant šiuos:

 

įspėjimo apie susidūrimą signalas1: ši saugos funkcija, automatiškai generuodama vaizdinį ir garsinį perspėjimo signalą, padeda išvengti ar smūgio iš priekio arba jį sušvelninti,

 
  • automatinis avarinis stabdymas su pėsčiojo aptikimu1,2: ši sistema3 stebi eismo situaciją transporto priemonės priekyje ir, aptikusi galimo susidūrimo situaciją, aktyvina stabdžius,
  • juostos laikymosi pagalba1,2: perspėja ir švelniai stumteli atgal, kai vairuotojas netyčia nukrypsta iš savo eismo juostos, 
  • kelio ženklo pagalba1: nuolat rodo greičio apribojimus ir kitus kelio ženklus.

 

1Pasirenkama įranga. Aukštesnio apdailos lygio standartas.

2„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

3Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiojo aptikimu veikia automatiškai važiuojant nuo 8 km/h iki 80 km/h greičiu. Nuspaudžiami stabdžiai, sulėtindami transporto priemonę 0,5 g viršutiniame greičio diapazone

 (40 km/h – 80 km/h) ir visiškai sustabdo apatiniame greičių diapazone (8 km/h – 40 km/h).

GALINIO VAIZDO KAMERA

Saugus automobilio statymas paprastai. Galinio vaizdo kamera padeda važiuoti atbulai be jokio streso. Salono ekranas leidžia stebėti eismo juostą ir matyti, kas vyksta už Jūsų, o gairės padeda manevruoti ir įvertinti atstumus iki kitų objektų. Atnaujinkite skaitmeninę versiją, kurią gausite su „Multimedia Navi Pro“1 ir mėgaukitės dar didesniu ryškumu ir aiškumu. 

 

1Pasirenkama įranga. Ši funkcija yra tik programoje „Multimedia Navi Pro“.

 
IŠPLĖSTINĖ PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA

Pastatyti automobilio dar niekada nebuvo taip paprasta. Pažangi automobilio statymo pagalba1 su vietos automobiliui aptikimu ir automatinio vairavimo funkcija leidžia Jums atsipalaiduoti statant automobilį ir tai padaryti greitai. Naudodamiesi automobilio statymo pagalba Jums duodamos instrukcijos judėti atgal, į priekį arba sustabdyti transporto priemonę. 

 

1„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

 
AUTOMATINIO GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
Automatinė greičio palaikymo sistema1,2 su visu greičio diapazonu leidžia vairuoti be jokio streso. Automatiškai didinant ar mažinant greitį nuo 30 km/h iki 180 km/h, automatinio greičio palaikymo sistema1,2 leidžia visą laiką išlaikyti saugų atstumą iki priekyje esančio automobilio.  

Viso greičio diapazono automatinio greičio palaikymo sistema (FSRA)3. Sukurta važiuojant spūstyse, FSRA leidžia ir toliau veikti greičio palaikymo sistemai net ir po visiško sustojimo.

 

1Pasirenkama įranga.

2„Opel“ vairuotojo pagalbinės sistemos yra skirtos padėti vairuotojui neviršijant sistemai nustatytų apribojimų. Vairuotojas vis tiek pats yra atsakingas už vairavimą.

3Tik su pasirinktomis AT transmisijomis.

ATRAKINIMAS IR UŽVEDIMAS BE RAKTELIO

Atrakinimas ir užvedimas be raktelio1 atpažįsta savo raktelį ir automatiškai atrakina prisiartinus. Be to, automobilį galėsite užvesti be raktelio, o sustabdyti vos vienu mygtuko spustelėjimu.

 

1Pasirenkama įranga.

 

AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS.

ERGONOMIŠKOS AKTYVIOS SĖDYNĖS
Jauskitės geriau su reguliuojamomis ergonominėmis aktyviomis sėdynėmis1, turinčiomis sveikos nugaros sertifikatą (AGR2). Šias vairuotojo ir priekyje sėdinčio keleivio sėdynes galima reguliuoti įvairiais būdais: reguliuoti juosmens atramą, pailginti sėdynės pagalvėlę ir įjungti šildymo funkciją priekinėje1 ir išorinėje galinėje1 sėdynėje.  
2 ZONŲ AUTOMATINĖ KLIMATO KONTROLĖ

Su 2 zonų automatine klimato kontrole1 ir vairuotojas, ir keleivis gali pasirinkti pageidaujamą klimato nustatymą.

 

1Pasirenkama įranga.

 
ŠILDYMO FUNKCIJOS

Paprastai pašalinkite aprasojimą ir ledą su „ThermaTec™“ šildomu priekiniu stiklu1. Šildomos priekinės2 ir netgi išorinės galinės sėdynės2 su šildomu vairu2 padeda greitai sušilti šaltais rytais.

 

1Pasirenkama įranga.

2Pasirenkamos, standartiškai su odinėmis sėdynėmis įrengiamos funkcijos.

 
ELEKTRINIS AUTOMOBILIO STATYMO STABDIS
Elektrinis automobilio statymo stabdis automatiškai atleidžiamas pradedant važiuoti. Dėl kompaktiško dydžio yra daugiau erdvės viršutinio lygio vidurinei konsolei ir porankiui. 
DAIKTADĖŽĖ
Žema hečbeko palangė leidžia lengviau pakrauti bagažinę. Didelė reguliuojama bagažinė yra labai talpi. 

JUNGIAMUMAS.

INFORMACIJA IR PRAMOGOS
Vairuokite išmaniau su naująja „Astra“ ir jos šauniosiomis informacijos ir pramogų sistemomis, kurios apima tokias jungiamumo funkcijas kaip „Apple CarPlay™“1,2, „Android Auto™“1,2, prijungto išmaniojo telefono valdymą balsu, o taip pat „Bluetooth®3 skambinimui laisvomis rankomis, garso transliavimu ir telefonų knygos prieiga.  

1„Apple CarPlayTM“ yra registruotasis bendrovės „Apple Inc.“ prekės ženklas JAV ir kitose šalyse, o „Android AutoTM“ yra registruotasis bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas.

2Suderinamumas su tam tikromis funkcijomis gali skirtis priklausomai nuo prietaiso tipo ir operacinės sistemos versijos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti adresu www.apple.com arba www.android.com, taip pat galite susisiekti su savo „Opel“ pardavėju.

3„Bluetooth®“ yra registruotasis „Bluetooth SIG inc.“ prekės ženklas.

„MULTIMEDIA NAVI PRO“
Būkite informuoti, visur spėkite laiku, naudodamiesi 8 col. Spalvotu jutikliniu ekranu1. Susijusios paslaugos2 iš „Multimedia Navi Pro“1 – tai numatančioji navigacija3, informacija apie automobilio statymą3, kuro kainos3 ir tiesioginė informacija apie eismo sąlygas3, kad priimtumėte geresnius sprendimus visos kelionės metu.  

1„Apple CarPlayTM“ yra registruotasis bendrovės „Apple Inc.“ prekės ženklas JAV ir kitose šalyse, o „Android AutoTM“ yra registruotasis bendrovės „Google Inc.“ prekės ženklas.

2Suderinamumas su tam tikromis funkcijomis gali skirtis priklausomai nuo prietaiso tipo ir operacinės sistemos versijos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti adresu www.apple.com arba www.android.com, taip pat galite susisiekti su savo „Opel“ pardavėju.

3„Bluetooth®“ yra registruotasis „Bluetooth SIG inc.“ prekės ženklas.

„BOSE®“ GARSO SISTEMA1

Ši aukščiausios kokybės garso sistema1 kiekvieną kelionę paverčia įdomia patirtimi. Su septyniais garsiakalbiais, kiekvienas automobilio keleivis galės mėgautis galingais bosais ir itin aiškiais aukštais tonais. 

 

1Pasirenkama įranga.

 
BELAIDIS ĮKROVIMAS

Tiesiog savo išmanųjį telefoną1 įdėkite į telefonų dėklą su integruotu induktyvu įkrovikliu2 ir be laidų įkraukite bateriją.

 

1Išmaniajam telefonui gali prireikti priedo. Induktyvusis krovimas tik su išmaniaisiais telefonais, suderinamais su PMA ar Qi. Norėdami patikrinti suderinamumą, susisiekite su savo „Opel“ pardavėju.

2Pasirenkama įranga.

 
PAGALBOS SKAMBUTIS

Nelaimingo atsitikimo atveju pagalbos skambutis automatiškai1 sujungia su skubios pagalbos tarnybomis – arba galite išsikviesti pagalbą paspausdami pagalbos skambučio mygtuką, jei įvyko nelaimė.2

 

1Pagalbos skambutis vykdomas automatiškai, kai išsiskleidžia oro pagalvės ir įtempiklis.

2Pagalbos skambučiui vykdyti reikalingas veikiantis mobilusis ryšys.

 

VAIRAVIMO EFEKTYVUMAS.

VARIKLIAI
Rinkitės iš benzininių variklių iki 107 kW (145 hp)1 arba dyzelinių variklių iki 90 kW (122 hp)2 maksimaliam kuro efektyvumui ir vairavimo malonumui. Su naujaisiais „Astra“ automobilių varikliais vairuosite sportiškai, sklandžiai ir reaktyviai. Naujoji variklių karta, užtikrinanti iki 19 % mažesnes CO2 emisijas3 ir nedidelį kuro suvartojimą yra tai, dėl ko šis „Astra“ modelis iki šiol yra efektyviausias. 
 

1Kuro suvartojimas, l/km: mieste 5,5-5,5; užmiestyje 119-126 kartu 4,4-4,7; CO2 emisijų, g/km: kartu 115-122.

 

2Kuro suvartojimas, l/km: mieste 5,5-5,5; užmiestyje 119-126 kartu 4,4-4,7; CO2 emisijų, g/km: kartu 115-122.

 

3Lyginant su ankstesniu „Astra“ modeliu.*

 

Pagal reglamentus R (EC) Nr. 715/2007 ir R (EC) Nr. 692/2008 (atitinkamose versijose).

TRANSMISIJOS
Dinamiškų, bet ekonomiškų transmisijų nauda. Rinkitės 6 pavarų mechaninę transmisiją, bepakopę automatinę transmisiją arba naująją 9 pavarų automatinę transmisiją.  
Važiuoklė
Naujojo „Astra“ automobilio važiuoklė optimizuota įvairiais aspektais, siekiant sureguliuoti efektyvumą ir suteikti puikią vairavimo dinamiką, aukštą aktyvią saugą ir pasaulinės klasės aerodinamiką

„OPEL+“ PRIEDAI. 

Specialiai pagaminta Jums.  

Išreikškite save su originaliais „Opel“ priedais ir išgaukite visas geriausias savo transporto priemonės savybes. Sukurta ir patikrinta Jūsų „Opel“ automobiliui.

Paveikslėliai gali skirtis nuo parduodamo gaminio.

„PowerFlex“ išmaniojo telefono laikiklis
RODYTI IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ
Double Load Floor
Daugiau
Hard Cargo Tray, Reversible and Water Resistant
Daugiau
Mirror Caps
Daugiau
Roof Box
Daugiau
LED Door Sill Plates - illuminated
Daugiau

KAS TOLIAU?