Prašmatnus komfortas
Ergonomiškai aktyvios sėdynės
Naujosios Opel Astra Plug-in Hybrid modelio ergonomiškai aktyvioms sėdynėms(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų   suteiktass AGR(i) Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausomas bandytojų komitetas, kurį sudaro įvairių medicinos disciplinų ekspertai.   (sveikesnių nugarų kampanijos) kokybės ženklas. Jose galima reguliuoti galvos atlošo poziciją, elektroniniu būdu - juosmens atramą ir ištraukiamą šlaunų atramą. Be išskirtinio komforto šios sėdynės taip pat palaikys sveiką sėdėseną gerai vairuotojo ir keleivių savijautai ilgoje kelionėje.  
Šildomi elementai

Nutirpdykite ir panaikinkite rūką su ThermaTec® šildomu priekiniu stiklu(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų arba standartinė pasirinktuose modeliuose.  . Šildomos priekinės(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų arba standartinė pasirinktuose modeliuose.   ir net galinės šoninės sėdynės(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų arba standartinė pasirinktuose modeliuose.  , taip pat šildomas vairas(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų arba standartinė pasirinktuose modeliuose.   suteikia komfortą šaltais rytais. 

 

 
Panoraminis stoglangis

Panoraminis stoglangis(i) Papildoma įranga.   užpildo erdvų Opel Astra Plug-in Hybrid interjerą šviesa ir gali būti uždarytas arba pilnai atvertas, kad vairuotojui ir keleiviams suteiktų maksimalią šviesą ir gaivų važiavimo pojūtį. 

 

 
Intelli-air
Intelli-Air yra išmani aukšto efektyvumo oro filtas, kuris suteikia nuolatinę informaciją apie oro kokybę ir padeda kabinoje išlaikyti gaivų ir švarų orą.