Dizainas
Žvilgsnis pirmyn
Nėra galimybės, kad kas nors naująją Opel Astra Plug-in Hybrid sumaišytų su bet kokia kita mašina. Kiekviena linija ir kiekvienas išlinkis rodo, kad tai vairavimo ateitis. Nuo drąsaus mosto, kurį pradeda skiramasis  Vizor® ženklas pačiame priekyje iki grynų, tvarkingų paviršių, kurie suteikia naujajai Astra Plug-in Hybrid išskirtinai sportišką ir pasitikintį stotą, kiekvienas unikalus aspektas ir netikėta detalė leidžia jai išsiskirti iš minios. 
Pritrenkiantis interjeras

Nėra galimybės, kad kas nors naująją Opel Astra Plug-in Hybrid sumaišytų su bet kokia kita mašina. Kiekviena linija ir kiekvienas išlinkis rodo, kad tai vairavimo ateitis. Nuo drąsaus mosto, kurį pradeda skiramasis  Vizor® ženklas pačiame priekyje iki grynų, tvarkingų paviršių, kurie suteikia naujajai Astra Plug-in Hybrid išskirtinai sportišką ir pasitikintį stotą, kiekvienas unikalus aspektas ir netikėta detalė leidžia jai išsiskirti iš minios. (i) Galimi du lygiai. Prodyta papildoma įranga, kuri bus galima vėliau. Sertifikuota Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR). Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausoma bandytojų komisija.  

 

 

 
Stilius viršuje

Dabar jūsų metas paleisti įprastą, nes išskirtinumas dar nebuvo taip lengvai pasiekiamas. Susikurkite savo asmeninį stilių su drąsiai Astra vizualiniai patobulinimais, tokiais kaip įkomponuojamas juodas stogas(i) Galima standartiškai pasirinktuose modeliuose.  .

 

 
Riedėkite geriausiais
Pabodo sekti paskui minią? Jaučiatės nejaukiai dėl vienodumo? Švęskite savo individualumą su papildomą vizualinę dinamiką suteikiančiais išskirtiniais naujosios Astra Plug-in Hybrid lengvo lydinio ratlankiais. Plati gama sportiškų drąsaus ir tyro stiliaus ratlankių, kurie naująją Astra Hybrid padarys tokią pat išskirtinę pažiūrėti, kaip ir vairuoti. 
Nuostabus iš kiekvieno kampo
Tyriausias dizainas yra švarių linijų ir išpildymo, dėl to viskas iki mažiausių detalių naujojoje Opel Astra Plug-in Hybrid yra efektyvu ir puikiai subalansuota. Aštriai preciziškos Vokiškos proporcijos seka kompaso princiją, kur energiją taupantys galiniai LED žibintai puikiai harmonizuoja su vizualia modelio ašimi. 
Žvelkite ateičiai į akis
Jūs žvelgiate į drąsiausią hečbeką aplink. Kur kiti automobiliai turi įprastas groteles, Opel Astra Plug-in Hybrid didžiuojasi savo skiramuoju ženklu Vizor®. Ši stulbinanti panelė yra tyra Vokiško "Forma seka Finkciją" dizaino tąsa, kuri gražiai ingeruoja priekyje esančius prietaisus, sensorius į vientisą lygų vingį.