Saugumas ir vairuotojo asistentai
Intelli-Lux®  pixel žibintai
Opel Astra Plug-in Hybrid modelis turi naujausius Intelli-Lux® Pixel žibintus. Nauja ir patobulinta sistema yra žingsnis į priekį žibintų technologijoje, lyginant su ankstesnėmis Intelli-Lux kartomis. Ji radikaliai pagerina matomumą su iki 168 padidintu individualiai adaptyvių LED segmentų, kurie užtikriną nuolatinę tolimųjų žibintų šviesą automatiškai prisiderindami taip, kad neakintų iš priekio atvažiuojančių vairuotojų.  
Intelli-HUD 
Astra Plug-in Hybrid Intelli-HUD modelio projekcinis ekranas atrodo tikrai futuristiškai, projektuoja visą svarbiausią informaciją tiesiai ant priekinio stiklo vairuotojo matymo zonoje. Paskutinės kartos Opel HUD technologija praplečia projektuojamą lauką ir padidina raišką, taip pat gali rodyti skirtingus puslapius, susietus su informaciniu skydeliu, įskaitant iššokančius pranešimus, skambučius ir medijos informaciją.  
Intelli-Drive 1.0 
Ši sistema suderina tris Astra Plug-in Hybrid modelio labiausiai technologiškai pažangių ypatybių galimybes, kad suteiktų jums neprilygstamą kontrolę jūsų kelionėje. Intelli-Drive 1.0 integruoja juostos palaikymo asistentą (LPA), kuris leidžia Astra modeliui švelniai pakoreguoti vairą, kad išlaikytų jus stabiliai juostos viduryje. Čia taip pat įeina juostos keitimo asistentas, kuris praneš jums, jei kita transporto priemonė greitai artinasi prie jūsų iš galo arba važiuoja aklojoje zonoje, plius - galinio šoninio eismo perspėjimas, kuris jus perspės apie bet ką, kas artėja jums iš šono, kol jūs važiuojate atbuline eiga, įskaitant dviratininkus arba pėsčiuosius iš 40 metrų atstumo.  
Intelli-Vision
Intelli-Vision automatiškai aktyvuojama, kai savo Astra Plug-in Hybrid modelio pavarų dėžę nustatote į atbulinės eigos padėtį (arba aktyvuojate) ir naudoja keturias kameras aplink automobilį. Aukštos raiškos atkurtas vaizdas leis apžiūrėti aplinką aplink automobilį. Galite stebėti atskiras kameras, kad gautumėte aiškų vaizdą apie artėjantį eismą iš bet kurios pusės ir kad parkavimasis siauriausiose vietose taptų paprastas. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 yra pažangiausia Opel intuityvi pagalbos vairuojant technologija, kuri padaro naujosios Astra vairavimą saugiausia ir labiausiai atpalaiduojančia patirtimi, kokią tik esame sukūrę. Ši sistema integruoja daugelį ypatybių, į kurias įeina posūkio greičio adaptavimas (CSA), kuri skaičiuoja ir adaptuoja Astra Plug-in Hybrid modelio akseleraciją greituose posūkiuose maksimaliam komfortui ir kontrolei. Taip pat čia yra pažangus išmanus greičio prisitaikymas (A-ISA), kuris analizuoja kelio ženklus ir siūlo sulėtinti arba pagreitinti pagal juos ir net atsižvelgia į oro sąlygas, ir pusiau automatinę juostos persirikavimo (SALC) sistemą, kuri aptinka, kai jūs persirikiuojate į kitą juostą ir pabaigia manevrą už jus.  
Beraktis įsėdimas ir užvedimas
Naujojo Astra Plug-in Hybrid modelio beraktis įsėdimas ir užvedimas, suporuotas su išmaniomis durų rankenėlėmis, o tai reiškia, kad jūs galite pradėti kiekvieną savo kelionę paprasčiausiai įlipdamas į automobilį ir paspausdamas Start mygtuką pradedate važiuoti.