Technologijos
Energingas hibridas
Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid modelio inovatyvios galios širdyje yra aukštos įtampos 12,4 KW talpos baterija, susidedanti iš 84 skysčiu aušinamų celių. Lengva, tačiau pasižyminti dideliu energijos tankiu, ji aprūpina energija elektros motorą ar jūs važiuotumėte Hybrid, ar Pure Electric režimu. Itin kompaktiška ir idealiai integruota į jėgainę, baterija padeda išlaikyti žemą svorio centrą, kad būtų užtikrinta geresnė dinamika ir tiesiog važiavimo elektros režimu patirtis.  
Dinamika be kompromisų
Kai jūs vairuojate Opel Astra Plug-in Hybrid modelį, jūs gaunate geriausia iš abiejų pasaulių (jėgainių): dinamiką ir efektyvumą be kompromisų. Po gaubtu slepiasi gyvybingas 1,6 turbininis benzininis variklis, kuris pasiekia 150 AG arba 180 AG, veikia harmoningai kartu su 81kW elektros motoru, kad bendrai sukurtų net iki 225 AG pajėgumą.  
Dinamiškai kitoks
Kad ir ko jūsų kelionėje reikėtų – ilgiausio nuvažiuojamo nuotolio, efektyvumo ar jaudinančios staigios akseleracijos, Opel Astra Plug-in Hybrid modelis tai gali pasiūlyti. Įkraunamo hibrido technologija optimizuoja dinamiką su efektyvia automatine 8 pavarų transmisija [EAT8] ir suteikia maksimalų 360 Nm sukimo momentą.  
Tikėkitės netikėtumų
Naujasis Opel Astra modelis užtikrins jums nepriekaištingą galią, kurią galite valdyti pasirinkdami tinkamiausią vairavimo režimą, atitinkantį jūsų kelionės poreikius ir nuotauką. HYBRID režimas idealiai subalansuos nuvažiuojamą nuotolį ir galią, o Electric režimu važiuosite naudodami tik elektrą taip neišskirdami taršos į aplinką ir džiugindami save bei keleivius neįtikėtina tyla. Arba žinoma, jei norite pasismaginti, pasirinkite SPORT režimą, kad vairavimo metu pajustumėte jaudinančią dinamiką. 
Važiuokite toliau, nei galite pagalvoti
Opel Astra Plug-in Hybrid modelis naudoja iBooster energijos regeneracijos sistemą tam, kad taupytų energiją, kuri įprastai būna prarandama stabdymo metu ir lėtėjant bei ją sugražina į akumuliatorių, kad nuvažiuojamas atstumas būtų dar ilgesnis. iBooster generuoja energiją ne tik stabdymo metu, ji taip pat veikia ir riedėjimo metu.  
Išmanus vairavimas
Astra Plug-in Hybrid modelio duomenų stebėsenos sistemos informuoja vairuotoją ir jam pataria. Ji pateikia lengvai suprantamą ir intuityvią važiavimo sąlygų, energijos sąnaudų apžvalgą, kad vairuotojas galėtų užsitikrinti maksimalų efektyvumą ir nuvažiuojamą nuotolį. Visa tai rodoma Pure Panel® informaciniame ekrane elegantiškai paprastai ir skaitmeniškai detoksikuojančiu būdu.