Technologija
Pažangūs vairavimo asistentai

Pažangios pagalbinės vairuotojo sistemos stebi įvairias kelio ir eismo sąlygas, kad iš esmės pagerintų saugumą ir leis jums tiesiog mėgautis vairavimu su funkcijomis, įskaitant „IntelliLux Pixel“ LED priekinius žibintus, išplėstinę projekciją ant stiklo, „Intelli-Drive“ ir „Intelli-Vision“1.

 

1 „Opel“ pagalbinės sistemos skirtos padėti vairuotojui laikantis su sistema susijusių apribojimų. Vairuotojas lieka atsakingas už transporto priemonės vairavimą. Viskas neprivaloma.

 
Multimedija
Skaitmeniniu būdu detoksikuojančiame Pure Panel® ekrane yra integruotos belaidės Apple CarPlay™ ir Android Auto™ sistemos su individualiu profilio valdymu ir vairuotojo atpažinimu. Įkraukite įrenginius belaidžiu būdu, gaukite jungiąsias paslaugas kaip pagalbos skambutį ir gedimo skambutį ir laikykite rankas ant vairo naudodami viską valdydami balso komandomis su natūralios kalbos atpažinimo funkcija. 
OpelConnect paslaugos

Išmaniųjų technologijų sistemos ir susijusios paslaugos1, kurios siūlo ryšį ir modernias naujoves, kad apsaugotų jus ir užtikrintų įdomią bei efektyvią kelionę.

Ramybė: avarinis ir gedimo skambutis2, transporto priemonės būsena ir informacija suteikia jums ridos, degalų lygio arba techninės priežiūros įspėjimus, kad visada jaustumėtės gerai.

Patogumas: „e-Remote Control“ paslauga3, skirta patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti išankstinį salono kondicionavimą naudojant „myOpel“ programėlę.

Važiuokite išmaniai: atsipalaiduokite dėl „Connected Navigation Pack Plus4“ ir „Trip and Drive Management“ paslaugos.

 

1 Paslaugos prieinamumas ir apimtis skiriasi įvairiose šalyse ir įvairiose transporto priemonėse. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos / mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.

2 Norint naudotis pagalbos iškvietimu ir gedimo iškvietimu, reikia pasirašyti Sąlygas ir raštišką sutikimą dėl transporto priemonės lokalizavimo užsakant transporto priemonę ir priklauso nuo tinklo aprėpties ir prieinamumo. Gedimo paslauga („Opel Mobilservice“) pirmaisiais metais po pirmosios registracijos yra nemokama, vėliau – už mokestį. Informacija apie „Opel Connect“ adresu www.opel.de/connect ir apie „Opel Mobile Service“ – www.opel.de/mobilservice. Taikomos atitinkamos bendrosios sąlygos.

3 Tik Astra Hybrid

4 „Connected Navigation Pack Plus“ paslaugos yra įtrauktos 3 metus, o vėliau imamas papildomas prenumeratos mokestis. Paslaugos prieinamumas ir apimtis skiriasi įvairiose šalyse ir įvairiose transporto priemonėse. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos ar mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.