Skip To Content
Apžvalga

Naujasis „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid"

 

 
Nuvažiuokite toliau su platesnėm pritaikymo galimybėm ir Išskirdami mažesnį Išmetamųjų teršalų kiekį.
 

66-67 km
Elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas
1.0-1.1 l/100 km
Degalų sąnaudos
7,6 s
0 - 100 km/h

Išraiškingas ir drąsus dizainas, kuris užveda
 

Naujosios Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid ideologija atitinka funkcionalumą ir didingumą. Naujoji  „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ nuves jus į naują vairavimo erą.  „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ , suderinantis pasitikėjimą savimi ir pažangias vairavimo technologijas, yra geriausias progresyvios Vokietijos inžinerijos įrodymas.

Pasirinkite pageidaujamą spalvą


Apžiūrėti vidų


Technologijos

Novatoriški inžineriniai sprendimai
 
Norėtumėte važinėti mieste neteršdami aplinkos ir laisvai naudotis šiuolaikinio benzininio ar dyzelinio automobilio privalumais keliaudami toliau? Jokių problemų!

E-mobilumas

Reikšmingas įvykis kompaktiškų automobilių klasėje.

 

Pabodo elgtis, kaip visi? „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ suteikia laisvę ir universalumą pasirinkti savo kelią ir pasiimti viską, ko norėsite kelionėje. 

Prestižinis komfortas

Įženkite į komforto zoną
 

Naujosios „Opel Astra Sports Tourer“ ergonominės aktyviosios sėdynės * pažymėtos AGR ** (Kampanija už sveikesnes nugaras) kokybės ženklu. Šios sėdynės su dešimčia skirtingų reguliavimo galimybių, įskaitant reguliuojamus galvos atlošus, elektroniniu būdu reguliuojamą juosmens atramą ir išplečiamą šlaunų atramą, yra ne tik itin patogios, bet ir palaiko sveiką laikyseną, užtikrinančią ilgalaikę gerą vairuotojo ir keleivių savijautą. 

 

* Papildomai pasirenkama „Edition“ įrangos lygyje ir standartinė GS įrangos lygyje.

** Sertifikatą, kaip kokybės ženklą, suteikia nepriklausoma bandymų komisija, sudaryta iš įvairių medicinos sričių ekspertų.

Dizainas

Išlaisvinančiai grynas

 

Išgrynintas ir drąsus dizainas, kurio skiriamuoju ženklu yra ikoniškasis „Opel Vizor®“, taip pat siūloma naujoviška įkraunama hibridinė technologija nustato naujus efektyvumo ir dinamiškumo standartus.

Pažangus jungiamumas

Visuomet prisijungus
 
Naujoji „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ buvo kruopščiai suprojektuota taip, kad būtų geriau valdoma, patogesnė ir teiktų vairavimo malonumą. Kartu su informacinėmis ir pramoginėmis sistemomis bei navigacija dar yra „OpelConnect“, kuri siūlo daug naujovių!

„Opel+“ priedai ir daugiau

Sieniniai įkrovikliai ir kiti priedai

 

Standartinis  „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ modelis komplektuojamas su įkrovimo laidu. Mes atrinkome geriausius elektromobiliams ir įkraunamiems hibridams skirtus priedus.