Aukščiausios klasės komfortas
Panoraminis stoglangis

Panoraminis stoglangis * gali būti ventiliuojamas arba atidaromas iki galo, kad vairuotojai ir keleiviai galėtų važiuoti šviesiai ir erdviai.

 

* Papildoma įranga

 
Intelli-Air
„Intelli-Air“ – tai išmani didelio efektyvumo oro filtro ir kondicionavimo sistema, teikianti nuolatinę informaciją apie oro kokybę ir padedanti palaikyti gaivią ir švarią salono aplinką. 
Šildymo funkcijos

Atšildykite ir atitirpinkite priekinį šildomą stiklą „ThermaTec®“ * . Šildomos priekinės ir net šoninės galinės sėdynės * bei šildomas vairas * užtikrina komfortą šaltais rytais.

 

* Pasirenkama arba standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.

 
Ergonomiškos aktyvios sėdynės

Naujosios „Opel Astra“ ergonomiškos aktyviosios sėdynės * turi AGR (Sveikesnės nugaros kampanija) kokybės ženklą. Reguliavimo parinktys apima reguliuojamas galvos atramas, elektroniniu būdu reguliuojamą juosmens atramą ir prailginamą šlaunų atramą. Taigi, šios sėdynės yra nepaprastai patogios, jos palaiko sveiką laikyseną ir užtikrina ilgalaikę vairuotojų ir keleivių gerą savijautą.

 

* Sertifikatas yra kokybės ženklas, išduotas nepriklausomo testavimo komiteto, sudaryto iš įvairių medicinos sričių ekspertų. Gali būti pasirenkama tam tikruose įrangos lygiuose.

 
Intelli-Space
Dėl naujoviškos „Intelli-Space“ sistemos „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ pakrovimas yra išmanesnis. Maksimali 1 553 litrų krovinių ir bagažo talpa papildyta tokiomis funkcijomis kaip tvirtinimo kabliukai, šoniniai krovinių tinklai, dviejų lygių plokščios bagažinės grindys, 40/20/40 dalimis sulankstomi galinių sėdynių atlošai su lengvo sulankstymo funkcija, bagažinės roletai ir sumaniai įrengtos pogrindinės laikymo spintelės. Naudodami pasirenkamą priekabos kablį, galite dar labiau padidinti krovimo galimybes. 
Nenaudojant rankų valdoma bagažinė
Kai bagažinės dangtis neužrakintas arba yra arti berakčio atrakinimo ir užvedimo įrenginio, jį galima automatiškai atidaryti paprasčiausiai mostelėjus koja po galiniu buferiu.