Jungiamumas
Multimedija

Naujasis visiškai skaitmeninis „Pure Panel®“ turi 10 colių prietaisų skydelį ir 10 colių centrinį jutiklinį ekraną su „Apple CarPlay™“ * ir „Android Auto™“ *, **. Jo intuityvi vartotojo sąsaja gali būti visiškai suasmeninta, naudojant individualų profilio valdymą, įskaitant vairuotojo atpažinimą. AM/FM/DAB+ radijas, „Bluetooth®“ srautinis garso siuntimas ir du USB-C prievadai įeina į standartinę įrangą. O siekiant užtikrinti Jūsų ramybę kelyje, į „OpelConnect“ paslaugas įeina skambučiai avarijos ir gedimo atvejais bei automatiniai atnaujinimai belaidžiu ryšiu.

 

* „Apple CarPlayTM“ yra registruotasis „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse, o „Android AutoTM“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekių ženklas.

** Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijos. Apie savo įrenginio suderinamumą galite sužinoti svetainėse  www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su vietiniu „Opel“ pardavėju.

 
Navigacija

Realiuoju laiku veikianti navigacijos sistema pateikia informaciją apie eismo sąlygas, laisvas parkavimo vietas, lankytinus objektus ir orus *. Sistemą galima įjungti balsu, naudojant pasisveikinimą: „Ei, Opel!". Nusiųskite kelionės tikslą į automobilį naudodami išmanųjį telefoną ir programėlę „myOpel“ arba gaukite nuorodas iki pat kelionės tikslo, kad sukurtumėte visą maršrutą, kad ir kur būtumėte. Galiausiai maršruto nurodymus galima rodyti naudojant projekcinį ekraną „Intelli-HUD“ , prietaisų skydelį arba centrinį jutiklinį ekraną, priklausomai nuo to, koks derinys Jums labiau patinka.

 Išsamesnės informacijos apie minėtas paslaugas ir nurodymus, kaip atlikti privalomą aktyvavimą internetu, taip pat rasite lankstinuke „TOMTOM for Opel“.

 

* „Connected Navigation Pack Plus“ naudojimas įtrauktas 3 metams, prijungtų paslaugų prieinamumas ir apimtis skiriasi įvairiose šalyse ir transporto priemonėse. Norint naudoti „Connected Navigation Pack Plus“, reikia suaktyvinti, naudojantis „OpelConnect Store“ arba „myOpel“ programėle.

 
Belaidis įkrovimas

Salone galite apsieiti be laidų ir įkrauti suderinamus įrenginius naudodami integruotą belaidį įkroviklį *. Be to, įmontuotas kratymo aptikimo saugiklis apsaugo nuo belaidžiu būdu įkraunamo įrenginio perkrovos važiuojant nelygiu paviršiumi.

 

* Prieinamumas priklauso nuo konkretaus pasiūlymo. Tik įrenginiams su PMA arba QI. Norėdami patikrinti savo įrenginio suderinamumą, susisiekite su „Opel“ atstovu.

 
„Opelconnect“ paslaugos

Išmaniosios technologijų sistemos ir susijusios paslaugos * siūlo jungiamumą ir modernias naujoves, kurios užtikrina Jūsų saugumą ir malonią bei efektyvią kelionę.

 

 • Ramybė: pagalbos skambučiai ir skambučiai gedimo atveju **, transporto priemonės būsenos informacija: rida, degalų lygis ir techninės priežiūros įspėjimai, kad visada jaustumėtės užtikrintai.

 • Patogumas: „e-Remote Control“ paslauga ***, skirta patikrinti baterijos įkrovos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti oro kondicionierių per „myOpel“ programėlę.

 • Važiuokite išmaniai: atpalaiduojančios kelionės dėl „Connected Navigation Pack Plus ****“ ir „Trip and Drive Management“ paslaugos.

 

 

* Paslaugos prieinamumas ir apimtis skirtingose šalyse ir skirtingose transporto priemonėse gali skirtis. Kad galėtumėte naudotis paslaugomis, gali prireikti prenumeratos / mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.

** Norint naudotis pagalbos skambučiais ir techninės pagalbos iškvietimu, reikia raštiško sutikimo dėl Taisyklių ir sąlygų ir sutikimo dėl transporto priemonės buvimo vietos nustatymo užsakant transporto priemonę. Paslaugos naudojimas priklauso nuo tinklo aprėpties ir prieinamumo. Gedimo paslauga („Opel Mobilservice“) pirmaisiais metais po pirmosios registracijos yra nemokama, vėliau siūloma už papildomą mokestį. Daugiau informacijos apie „Opel Connect“ rasite www.opel.de/connect, o apie „Opel Mobile Service“ – www.opel.de/mobilservice. Taikomos atitinkamos bendrosios sąlygos.

 *** Tik „Astra Plug-in Hybrid“

 **** „Connected Navigation Pack Plus“ paslaugos yra įtrauktos 3 metus, o vėliau imamas papildomas prenumeratos mokestis. Paslaugos prieinamumas ir apimtis skiriasi skirtingose šalyse ir skirtingose transporto priemonėse. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos ar mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.