Dizainas
Drąsus ir grynas dizainas
Naujasis „Astra Sports Tourer“ puikiai subalansuoja dinamiškumą ir universalumą. Su ikoniniu dizaino akcentu „Opel Vizor®“, skulptūrišku paviršiumi ir preciziškomis dizaino linijomis jis sukurtas taip, kad išsiskirtų iš minios. 
Išskirtinis interjeras

Patirkite skaitmeninį vairavimą su „Opel Pure Panel®  * “. Atsipalaiduokite įsitaisę ant ergonomiškų priekinių sėdynių ** , aptrauktų prabangia alkantara arba „Nappa“ oda su vėdinimo ir masažo funkcijomis.

 

* Galimi „Pure Panel“ ir „Pure Panel Pro“ variantai. Rodoma papildomai užsakoma įranga.

** Sertifikuota kampanijos už sveikesnę nugarą (AGR). Sertifikatas yra kokybės ženklas, išduotas nepriklausomos testavimo organizacijos.

 
Įspūdingi vaizdai

Išoriškai matomi elementai, tokie kaip papildomai pasirenkamas juodas stogas * , papildo Jūsų asmeninį stilių.

 

* Standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.

 
Lengvojo lydinio ratlankiai
Išreikškite savo individualumą su mūsų išskirtiniu lengvojo lydinio ratlankių asortimentu. Drąsūs ir išgryninto dizaino ratlankiai suteikia „Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ ne mažiau patrauklią išvaizdą nei vairavimas. 
Vokiškas tikslumas
Tikslios vokiškos proporcijos suderintos tiksliai, lyg kompasas - iki pat energiją taupančių galinių LED žibintų. 
„Vizor®“
Pavargote nuo vienodų automobilių? Drąsus ir grynas „Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid“ dizainas išsiskiria firminiu „Vizor®“ stiliumi. Elegantiškai integruojant priekinius žibintus, prietaisus, jutiklius ir funkcijas, suformuojama vientisa, stulbinamai sklandi išvaizda.