Prabangus komfortas
Ergonomiškai aktyvios sėdynės
Naujosios Opel Astra modelio ergonomiškai aktyvioms sėdynėms (i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  suteiktas  AGR (i) Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausomas bandytojų komitetas, kurį sudaro įvairių medicinos disciplinų ekspertai.   (sveikesnių nugarų kampanijos) kokybės ženklas. Jose galima reguliuoti galvos atlošo poziciją, elektroniniu būdu - juosmens atramą ir ištraukiamą šlaunų atramą. Be išskirtinio komforto šios sėdynės taip pat palaikys sveiką sėdėseną gerai vairuotojo ir keleivių savijautai ilgoje kelionėje.  
Šildomi elementai
Nutirpdykite ir panaikinkite rūką su ThermaTec® Šildomu Priekiniu Stiklu. Šildomos priekinės (i) Papildoma įranga.  ir net galinės šoninės sėdynės (i) Papildoma įranga.  , taip pat šildomas vairas (i) Papildoma įranga.  suteikia komfortą šaltais rytais.  
Panoraminis stoglangis
Panoraminis stoglangis (i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  užpildo erdvų Opel Astra interjerą šviesa ir gali būti uždarytas arba pilnai atvertas, kad vairuotojui ir keleiviams suteiktų maksimalią šviesą ir gaivų važiavimo pojūtį.  
Intelli-Air
Intelli-Air yra išmani aukšto efektyvumo oro filtravimo ir kondicionavimo sistema, kuri suteikia nuolatinę informaciją apie oro kokybę ir padeda kabinoje išlaikyti gaivų ir švarų orą.