Junglumas
Multimedija

Paimkite savo drąsiausią ritmą arba tyriausią atsipalaidavimą į kelią. Naujas visiškai skaitmeninis Pure Panel® turi 10" skermens informacinį skydelį ir 10" skersmens centrinį liečiamąjį ekraną su Apple CarPlay™(i) Apple CarPlayTM yra Apple Inc. Registruotas prekės ženklas JAV ir kitose šalyse ir Android AutoTM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas.    ir Android Auto™(i) Apple CarPlayTM yra Apple Inc. Registruotas prekės ženklas JAV ir kitose šalyse ir Android AutoTM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. Suderinamumas ir funkcionalumas gali skirtis priklausomai nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijos. Norėdami pasitikrinti savo įrenginio galimybes keliaukite į www.apple.com, arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.   . Intuityvi it išmaniojo telefono operacinė sistema gali būti visiškai personalizuota pagal jūsų individualius poreikius su profilio valdymu įskaitant vairuotojo atpažinimą. O kad užtikrintumėme jums ramią galvą kelionėje, sistema turi OpelConnect paslaugas, avarinį ir gedimo skambutį ir ji yra automatiškai atnaujinama belaidžiu ryšiu. AM/FM/DAB+ radijas, Bluetooth® garso atkūrimas(i) Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.   ir dvigubos USB-C jungtys montuojamos standartiškai. 

 

 

 
Navigacija

Moderniausia Opel navigacijos sistema komplektuojama kartu su internetiniais eismo, parkavimo informacijos, įdomiausių vietų ir orų prognozės atnaujinimais(i) Connected Navigation Pack Plus įeina 3-ims metams, junglių paslaugų prieinamumas ir gama gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Junglių Navigacijos Paslaugų Plus Paketo naudojimas reikalauja aktyvacijos OpelConnect Store arba myOpel app. Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  . Maršrutas rodomas Intelli-HUD (Projekciniame ekrane)(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  , prietaisų skydelyje arba centriniame jutikliniame ekrane, kur tik jums būtų patogu. Sumani sistema atpažins jūsų balso komandas, kai ją pažadinsite pasakę "Hey Opel!". Vairuokite išmaniai su „On-line“ navigacijos paslaugomis, į kurias įeina bevieliai atnaujinimai, kurie jūsų kelionei suteiks dar daugiau dinamikos kartu su 8 garsiakalbių HiFi garso sistema(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų.  . Nusiųskite savo kelionės tikslą automobiliui išmaniuoju telefonu per myOpel programėlę arba gaukite savo kelionės tęsinį, kad pabaigtumėte pradėtą maršrutą iš bet kur.

 

Daugiau informacijos apie aukščiau minėtas paslaugas ir nurodymus, kaip atlikti privalomą aktyvinimą internetu, taip pat rasite mūsų „TOMTOM for Opel“ lankstinuke.

 

 
Bevielis įkrovimas
Naujosios Opel Astra modelio interjeras sulaukė skaitmeninės netvarkos detoksikacijos ir turi funkcijų, kurios leis jums palaikyti švarą ir tvarką be jokių kabelių. Įkraukite savo įrenginius naudodami integruotą bevielį įkroviklį(i) Galima papildoma įranga, priklausomai nuo sąlygų. Tik PMA ir QI palaikantiems įrenginiams. Norėdami pasitikrinti savo telefono suderinamumą kreipkitės į savo Opel atstovą.  . Be to, įmontuota staigaus judėjimo aptikimo technologija apsaugos bevieles perkrovas ir neleis pažeisti jūsų telefono baterijos, kai važiuosite per nelygius paviršius.  
OpelConnect paslaugos

Sumanios technologijų sistemos ir giminingos paslaugos(i) Paslaugų prieinamumas ir gama gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilių. Paslaugoms gali reikėti prenumeratos arba mokesčio ir jos priklauso nuo mobilaus ryšio padengimo.    siūlo junglumą ir modernias inovacijas, kad užtikrintų jums saugią, turiningą ir efektyvią kelionę. 

 

·       Rami galva: pagalbos ir gedimo skambučiai(i) Norint naudotis Pagalbos ir Gedimo Skambučiais būtina pasirašyti Sąlygas ir Taisykles kartu su automobilio lokalizacija, kur yra užsakomas automobilis. ir viskas priklauso nuo ryšio padengimo ir prieinamumo. Gedimo paslaugos (Opel Mobilservice) yra nemokamas pirmus metus po registracijos, vėliau renkamas mokestis.   , Automobilio statusas ir informacija, kuri jums suteikia jūsų ridos, degalų lygio arba aptarnavimų pranešimus visada, kada būtina

·       Patogumas: e-Nuotolinio pulto paslaugos(i) Tik Astra Plug-in Hybrid   leis patikrinti baterijos lygį, valdyti įkrovimą ir įjungti oro kondicionierių per myOpel programėlę

·       Išmanus Vairavimas: daugiau atpalaiduojančių kelionių su Connected Navigation Pack Plus(i) Connected Navigation Pack Plus paslaugos įeina 3 metus, o vėliau už jas reikės mokėti prenumeratos mokestį. Paslaugų prieinamumas ir gama gali skirtis skirtingose šalyse ir automobiliuose. Paslaugoms gali reikėti prenumeratos arba mokesčio ir jos veiks ten, kur yra mobilaus ryšio padengimas.   ir Kelionės bei Vairavimo Valdymo sistema