Dizainas
Žvilgsnis pirmyn
Nėra galimybės, kad kas nors naująją Opel Astra sumaišytų su bet kokia kita mašina. Kiekviena linija ir kiekvienas išlinkis rodo, kad tai vairavimo ateitis. Nuo drąsaus mosto, kurį pradeda skiramasis  Vizor® ženklas pačiame priekyje iki grynų, tvarkingų paviršių, kurie suteikia naujajai Astra išskirtinai sportišką ir pasitikintį stotą, kiekvienas unikalus aspektas ir netikėta detalė leidžia jai išsiskirti iš minios. 
Pritrenkiantis interjeras
Patirkite naują kitos kartos interjero dizaino ir inovacijų pasaulį. Naujosios Astra viduje jūs atrasite naują ir dar labiau skaitmeniškai detoksikuojančią Opel Pure Panel® (i) Galimi du lygiai. Prodyta papildoma įranga, kuri bus galima vėliau.  , kuri perduoda informaciją vairuotojui kaip niekada anksčiau. Atsipalaiduokite Ergonomiškai Aktyviose priekinėse sėdynėse (i) Sertifikuota Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR). Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausoma bandytojų komisija.  padabintose prabangia Alcantara arba Nappa oda su ventiliavimo ir masažo funkcijomis. Apsupkite save erdve, technologijomis, tyru ir neperkrautu komfortu dėl moderniausio junglumo. 
Stilius viršuje
Dabar jūsų metas paleisti įprastą, nes išskirtinumas dar nebuvo taip lengvai pasiekiamas. Susikurkite savo asmeninį stilių su drąsiai Astra vizualiniai patobulinimais, tokiais kaip įkomponuojamas juodas stogas (i) Galima standartiškai pasirinktuose modeliuose.   . 
Riedėkite su geriausiais
Pabodo sekti paskui minią? Jaučiatės nejaukiai dėl vienodumo? Švęskite savo individualumą su papildomą vizualinę dinamiką suteikiančiais išskirtiniais naujosios Astra lengvo lydinio ratlankiais. Plati gama sportiškų drąsaus ir tyro stiliaus ratlankių, kurie naująją Astra padarys tokią pat išskirtinę pažiūrėti, kaip ir vairuoti.  
Nuostabūs iš kiekvieno kampo
Tyriausias dizainas yra švarių linijų ir išpildymo, dėl to viskas iki mažiausių detalių naujojoje Opel Astra yra efektyvu ir puikiai subalansuota. Aštriai preciziškos Vokiškos proporcijos seka kompaso princiją, kur energiją taupantys galiniai LED žibintai puikiai harmonizuoja su vizualia modelio ašimi.  
Pamatykite ateitį
Jūs žvelgiate į drąsiausią hečbeką aplink. Kur kiti automobiliai turi įprastas groteles, Opel Astra didžiuojasi savo skiramuoju ženklu Vizor®. Ši stulbinanti panelė yra tyra Vokiško "Forma seka Finkciją" dizaino tąsa, kuri gražiai ingeruoja priekyje esančius prietaisus, sensorius į vientisą lygų vingį.