Važiavimo dinamika
Kitos kartos varikliai

Naujosios kartos Opel Astra buvo sukurta aplinka visiškai naują platformą, sutvertą vikrumui, vairavimui ir komfortui. Kas bus po gaubtu, jūs galite pasirinkti iš technologiškai patobulintį turbininių jėgainių gamos. Visi varikliai yra tolygūs, patikimi ir užtikrina mažus eksploatacinius kaštus bei žamą CO2 lygį. 

 

Galima rinktis jautrų 1,2 litro benzininį arba itin efektyvų 1,5 litro dyzelinį variklius, arbu išvysto 130 AG ir komplektuojami su start/stop funkcija.

 
Transmisija
Susipažinkite su dinamiškomis, tuo pačiu ir ekonomiškomis Astra transmisijomis. Tiek benzininis, tiek dyzelinis varikliai komplektuojami su preciziškomis 6 pavarų mechaninėmis transmisijomis arba itin sklandžiai veikiančia ir rafinuota 8 bėgių automatine pavarų dėže.  
Vairavimo režimai
Naujasis Opel Astra modelis suteikia jums galimybę pasirinkti vairavimo režimus(i) Vairavimo režimai galimi tik su automatine transmisija.  , kurie pritaikys automobilį jūsų kelionei, kelio sąlygoms ir nuotaikai. Pasirinkę NORMAL jūs visada turėsite idealų balansą tarp nuvažiuojamo nuotolio ir galios, o ECO optimizuos efektyvumą. Žinoma, jeigu norėsite maksimalaus efekto, paspauskite SPORT, kad kiekvienas važiavimas taptų jaudinančia patirtimi.