Saugumas ir vairuotojo asistentai
Intelli-Lux®  pixel žibintai
Opel Astra turi naujausius Intelli-Lux® Pixel žibintus. Nauja ir patobulinta sistema yra žingsnis į priekį žibintų technologijoje netgi palyginus su ankstesnėmis Intelli-Lux kartomis. Ji radikaliai pagerina matomumą su iki 168 padidintu individualiai adaptyvių LED segmentų, kurie užtikriną nuolatinę tolimųjų žibintų šviesą automatiškai prisiderindami taip, kad neakintų iš priekio atvažiuojančių vairuotojų.  
Intelli-HUD 
Astra Intelli-HUD (Projekcinis ekranas) atrodo tikrai futuristiškai, projektuoja ir pateikia visą svarbiausią informaciją tiesiai ant priekinio stiklo vairuotui komfortiškoje matymo zonoje. Paskutinės kartos Opel HUD technologija praplečia projektuojamą lauką ir padidina raišką, taip pat gali rodyti skirtingus puslapius, surištus su Informaciniu skydeliu, įskaitant iššokančius pranešimus, skambučius ir medijos informaciją.  
Intelli-Drive 1.0 
Ši sistema suderina tris Astra labiausiai technologiškai pažangių ypatybių galimybes, kad suteiktų jums neprilygstamą kontrolę jūsų kelionėje. Intelli-Drive 1.0 integruoja juostos palaikymo asistentą (LPA), kuris leidžia Astra modeliui švelniai pakoreguoti vairą, kad išlaikytų jus stabiliai juostos viduryje. Taip pat įeina juostos keitimo asistentas, kuris praneš jums, jeigu kita transporto priemonė greitai artinasi prie jūsų iš galo arba važiuoja aklojoje zonoje, plius - galinio šoninio eismo perspėjimas, kuris jus perspės apie bet ką, kas artėja jums iš šono, kol jūs važiuojate atbuline eiga, įskaitant dviratininkus arba pėsčiuosius iš 40 metrų atstumo.  
Intelli-Vision
Intelli-Vision automatiškai aktyvuojama, kai savo Astra modelio pavarų dėžę nustatote į atbulinės eigos padėtį (arba jūsų pasirinkimu) ir naudoja keturias kameras palink automobilį. Aukštos raiškos atkurtas vaizdas leis apžiūrėti aplinką aplink automobilį. Galite stebėti atskiras kameras, kad gautumėte aiškų vaizdą apie artėjantį eismą iš bet kurios pusės ir kad parkavimasis siauriausiose vietose taptų itin paprastas.  
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 yra pažangiausia Opel intuityvi pagalbos vairuojant technologija, kuri suteikia galimybę vairuoti  naująjį Opel Astra modelį saugiai ir atsipalaidavus. Ši sistema integruoja daugelį ypatybių, į kurias įeina posūkio greičio adaptavimas (CSA), kuri skaičiuoja ir adaptuoja Astra modelio akseleraciją greituose posūkiuose maksimaliam komfortui ir kontrolei. Taip pat čia yra pažangus išmanus greičio prisitaikymas (A-ISA), kuris analizuoja kelio ženklus ir siūlo sulėtinti arba pagreitinti pagal juos ir net atsižvelgia į oro sąlygas, ir pusiau automatinę juostos persirikavimo (SALC) sistemą, kuri aptinka kliūtį, kai jūs persirikiuojate į kitą juostą ir pabaigia manevrą už jus.  
Beraktis įsėdimas ir užvedimas
Beraktė įsėdimo ir užvedimo sistema, suporuota su išmaniomis durų rankenėlėmis reiškia, kad jūs galite pradėti kiekvieną savo kelionę paprasčiausiai įlipdamas į automobilį, paspausdamas Start mygtuką ir pradėdamas važiuoti.