Skip To Content
Ypatybės

Naujoji Opel Astra

Dizainas

Žvilgsnis pirmyn
Nėra galimybės, kad kas nors naująją Opel Astra sumaišytų su bet kokia kita mašina. Kiekviena linija ir kiekvienas išlinkis rodo, kad tai vairavimo ateitis. Nuo drąsaus mosto, kurį pradeda skiramasis  Vizor® ženklas pačiame priekyje iki grynų, tvarkingų paviršių, kurie suteikia naujajai Astra išskirtinai sportišką ir pasitikintį stotą, kiekvienas unikalus aspektas ir netikėta detalė leidžia jai išsiskirti iš minios.  
Pritrenkiantis interjeras
Patirkite naują kitos kartos interjero dizaino ir inovacijų pasaulį. Naujosios Astra viduje jūs atrasite naują ir dar labiau skaitmeniškai detoksikuojančią Opel Pure Panel®1, kuri perduoda informaciją vairuotojui kaip niekada anksčiau. Atsipalaiduokite Ergonomiškai Aktyviose priekinėse sėdynėse2 padabintose prabangia Alcantara arba Nappa oda su ventiliavimo ir masažo funkcijomis. Apsupkite save erdve, technologijomis, tyru ir neperkrautu komfortu dėl moderniausio junglumo.  

1 Galimi du lygiai. Prodyta papildoma įranga, kuri bus galima vėliau. 

2 Sertifikuota Sveikesnių Nugarų Kampanijos (AGR). Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausoma bandytojų komisija. 

Stilius viršuje

Dabar jūsų metas paleisti įprastą, nes išskirtinumas dar nebuvo taip lengvai pasiekiamas. Susikurkite savo asmeninį stilių su drąsiai Astra vizualiniai patobulinimais, tokiais kaip įkomponuojamas juodas stogas1.

 

1 Galima standartiškai pasirinktuose modeliuose.

 
Riedėkite su geriausiais
Pabodo sekti paskui minią? Jaučiatės nejaukiai dėl vienodumo? Švęskite savo individualumą su papildomą vizualinę dinamiką suteikiančiais išskirtiniais naujosios Astra lengvo lydinio ratlankiais. Plati gama sportiškų drąsaus ir tyro stiliaus ratlankių, kurie naująją Astra padarys tokią pat išskirtinę pažiūrėti, kaip ir vairuoti.   
Nuostabūs iš kiekvieno kampo
Tyriausias dizainas yra švarių linijų ir išpildymo, dėl to viskas iki mažiausių detalių naujojoje Opel Astra yra efektyvu ir puikiai subalansuota. Aštriai preciziškos Vokiškos proporcijos seka kompaso princiją, kur energiją taupantys galiniai LED žibintai puikiai harmonizuoja su vizualia modelio ašimi.  
Pamatykite ateitį
Jūs žvelgiate į drąsiausią hečbeką aplink. Kur kiti automobiliai turi įprastas groteles, Opel Astra didžiuojasi savo skiramuoju ženklu Vizor®. Ši stulbinanti panelė yra tyra Vokiško "Forma seka Finkciją" dizaino tąsa, kuri gražiai ingeruoja priekyje esančius prietaisus, sensorius į vientisą lygų vingį.  

Saugumas ir vairuotojo asistentai

Intelli-Lux®  pixel žibintai
Opel Astra turi naujausius Intelli-Lux® Pixel žibintus. Nauja ir patobulinta sistema yra žingsnis į priekį žibintų technologijai netgi palyginus su ankstesnėmis Intelli-Lux kartomis. Ji radikaliai pagerina matomumą su iki 168 padidintu individualiai adaptyvių LED segmentų, kurie užtikriną nuolatinę tolimųjų žibintų šviesą automatiškai prisiderindami taip, kad neakintų kitų vairuotojų.  
Intelli-HUD 
Astra Intelli-HUD (Projekcinis ekranas) atrodo tikrai futuristiškai, projektuoja visą svarbiausią informaciją tiesiai ant priekinio stiklo komfortiškai vairuotojo matymo lauke. Paskutinės kartos Opel HUD technologija praplečia projektuojamą lauką ir padidina raišką, taip pat gali rodyti skirtingus puslapius, surištus su Informaciniu Skydeliu įskaitant iššokančius pranešimus, skambučius ir medijos informaciją.  
Intelli-Drive 1.0 
Ši sistema suderina tris Astra labiausiai technologiškai pažangių ypatybių galimybes, kad suteiktų jums neprilygstamą kontrolę jūsų kelionėje. Intelli-Drive 1.0 integruoja Juostos Palaikymo Asistentą (LPA), kuris leidžia Astra modeliui švelniai pakoreguoti vairą, kad išlaikytų jus stabiliai juostos viduryje. Čia taip pat įeina Juostos Keitimo Asistentas, kuris praneš jums, jei kita transporto priemonė greitai artinasi prie jūsų iš galo arba važiuoja aklojoje zonoje, plius - Galinio Šoninio Eismo Perspėjimas, kuris jus perspės apie bet ką, kas artėja jums iš šono, kol jūs važiuojate atbulomis, įskaitant dviratininkus arba pėsčiuosius iš 40 metrų atstumo.  
Intelli-Vision
Intelli-Vision automatiškai aktyvuojama, kai savo Astra modelio pavarų dėžę nustatote į atbulę padėtį (arba pareikalaujate) ir naudoja keturias kameras palink automobilį. Aukštos raiškos atkurtas vaizdas leis apžiūrėti aplinką aplink automobilį. Galite stebėti atskiras kameras, kad gautumėte aiškų vaizdą apie artėjantį eismą iš bet kurios pusės ir kad parkavimasis siauriausiose vietose taptų paprastas.  
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 yra pažangiausia Opel intuityvi pagalbos vairuojant technologija, kuri padaro naująją Astra vairavimą saugiausia ir labiausiai atpalaiduojančia patirtimi, kokią tik esame sukonstravę. Ši sistema integruoja daugelį ypatybių, į kurias įeina Posūkio Greičio Adaptavimas (CSA), kuri skaičiuoja ir adaptuoja Astra akseleraciją greituose posūkiuose maksimaliam komfortui ir kontrolei. Taip pat čia yra pažangus Išmanus Greičio Prisitaikymas (A-ISA), kuris analizuoja kelio ženklus ir siūlo sulėtinti arba pagreitinti pagal juos ir neti atsižvelgia į oro sąlygas, ir Pusiau Automatinę Juostos Persirikavimo (SALC) sistemą, kuri aptinka, kai jūs persirikiuojate į kitą juostą ir pabaigia manevrą už jus.  
Beraktis įsėdimas ir užvedimas
Beraktis Įsėdimas ir Užvedimas, suporuotas su išmaniomis durų rankenėlėmis reiškia, kad jūs galite pradėti kiekvieną savo kelionę paprasčiausiai įlipdamas į automobilį, paspausdamas Start ir pradėdamas važiuoti.  

Prabangus komfortas

Ergonomiškai aktyvios sėdynės
Naujosios Opel Astra Ergonomiškai Aktyvios Sėdynės1 laiko AGR2 (Sveikesnių Nugarų Kampanijos) kokybės ženklą. Jose galima reguliuoti galvos atlošo poziciją, elektroniniu būdu - juosmens atramą ir ištiesiamą šlaunų atramą. Be išskirtinio komforto šios sėdynės taip pat palaikys sveiką sėdėseną gerai vairuotojo ir keleivių savijautai ilgame periode.  

1 Papildoma įranga.

2 Šis sertifikatas yra kokybės patvirtinimas, kurį skiria nepriklausomas bandytojų komitetas, kurį sudaro įvairių medicinos disciplinų ekspertai.

Šildomi elementai

Nutirpdykite ir panaikinkite rūką su ThermaTec® Šildomu Priekiniu Stiklu1. Šildomos priekinės2 ir net galinės šoninės sėdynės3, taip pat šildomas vairas3 suteikia komfortą šaltais rytais. 

 

1,2,3 Papildoma įranga

 
Panoraminis stoglangis

Panoraminis stoglangis1 užpildo erdvų Opel Astra interjerą šviesa ir gali būti uždarytas arba pilnai atvertas, kad vairuotojui ir keleiviams suteiktų maksimalią šviesą ir gaivų važiavimo pojūtį. 

 

1 Papildoma įranga.

 
Intelli-Air
Intelli-Air yra išmani aukšto efektyvumo oro filtravimo ir kondicionavimo sistema, kuri suteikia nuolatinę informaciją apie oro kokybę ir padeda kabinoje išlaikyti gaivų ir švarų orą.  

Junglumas

Multimedija
Paimkite savo drąsiausią ritmą arba tyriausią atsipalaidavimą į kelią. Naujas visiškai skaitmeninis Pure Panel® turi 10" skermens informacinį skydelį ir 10" skersmens centrinį liečiamąjį ekraną su Apple CarPlay™1 ir Android Auto™1,2. Intuityvi it išmaniojo telefono operacinė sistema gali būti visiškai personalizuota pagal jūsų individualius poreikius su profilio valdymu įskaitant vairuotojo atpažinimą. O kad užtikrintumėme jums ramią galvą kelionėje, sistema turi OpelConnect paslaugas, avarinį ir gedimo skambutį ir ji yra automatiškai atnaujinama belaidžiu ryšiu. AM/FM/DAB+ radijas, Bluetooth® garso atkūrimas3 ir dvigubos USB-C jungtys montuojamos standartiškai.  

1 Apple CarPlayTM yra Apple Inc. Registruotas prekės ženklas JAV ir kitose šalyse ir Android AutoTM yra Google Inc. Registruotas prekės ženklas. 

2 Suderinamumas ir funkcionalumas gali skirtis priklausomai nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijos. Norėdami pasitikrinti savo įrenginio galimybes keliaukite į www.apple.com, arba www.android.com, arba susisiekite su savo Opel atstovu.  

3 Bluetooth yra Bluetooth SIG Inc. registruotas prekės ženklas.

Navigacija
Moderniausia Opel navigacijos sistema komplektuojama kartu su internetiniais eismo, parkavimo informacijos, įdomiausių vietų ir orų prognozės atnaujinimais1. Maršrutas rodomas Intelli-HUD (Projekciniame ekrane)2, prietaisų skydelyje arba centriniame jutikliniame ekrane, kur tik jums būtų patogu. Sumani sistema atpažins jūsų balso komandas, kai ją pažadinsite pasakę "Hey Opel!". Vairuokite išmaniai su navigacijos gyvai paslaugomis, į kurias įeina bevieliai atnaujinimai, kurie jūsų kelionei suteiks dar daugiau dinamikos kartu su 8 garsiakalbių HiFi garso sistema2. Nusiųskite savo kelionės tikslą automobiliui išmaniuoju telefonu per myOpel programėlę arba gaukite savo kelionės tęsinį, kad pabaigtumėte pradėtą maršrutą iš bet kur.  

1 Connected Navigation Pack Plus įeina 3-ims metams, junglių paslaugų prieinamumas ir gama gali skirtis priklausomai nuo šalies ir automobilio. Junglių Navigacijos Paslaugų Plus Paketo naudojimas reikalauja aktyvacijos OpelConnect Store arba myOpel app. 

2 Papildoma įranga.

Važiavimo dinamika

Kitos kartos varikliai

Naujosios kartos Opel Astra buvo sukurta aplinka visiškai naują platformą, sutvertą vikrumui, vairavimui ir komfortui. Kas bus po gaubtu, jūs galite pasirinkti iš technologiškai patobulintį turbininių jėgainių gamos. Visi varikliai yra tolygūs, patikimi ir užtikrina mažus eksploatacinius kaštus bei žamą CO2 lygį. 

 

Galima rinktis jautrų 1,2 litro benzininį arba itin efektyvų 1,5 litro dyzelinį variklius, arbu išvysto 130 AG ir komplektuojami su start/stop funkcija. 

 
Transmisijos
Susipažinkite su dinamiškomis, tačiau ir ekonomiškomis Astra Transmisijomis. Tiek benzininis, tiek dyzelinis varikliai komplektuojami su preciziškomis 6 pavarų mechaninėmis transmisijomis arba itin sklandžiai veikiančia ir rafinuota 8 bėgių automatine pavarų dėže.  
Vairavimo režimai

Naujoji Opel Astra pateikia energingą galią po jūsų pirštais su galimybe pasirinkti Vairavimo Režimus1, kurie pritaikys automobilį jūsų kelionei, kelio sąlygoms ir nuotaikai. Pasirinkę NORMAL jūs visada turėsite idealų balansą tarp nuvažiuojamo nuotolio ir galios, o ECO optimizuos efektyvumą. Žinoma, kai jūs norėsite maksimalių pramonų, paspauskite SPORT, kad kiekvienas važiavimas taptų jaudinančia patirtimi. 

 

1 Vairavimo režimai galimi tik su automatine transmisija.

 

Opel+ priedai

Pritaikykite savo individualiems poreikiams

Išreikškite save su originaliais Opel+ priedais ir išnaudokite savo Astra. Sukurta ir išbandyta jūsų Opel. 

Produktas paveiklėlyje gali skirtis nuo produkto lentynoje.

Dviračio laikiklis
Rodyti detales
Stogo bagažinė
Rodyti detales
Tempimo kablys
Rodyti detales
Kieta danga kroviniams
Rodyti detales

Kas toliau?

Apžiūrèkite gyvai
Atstovybès paieška
Gaukite geriausią pasiūlymą
Siųsti užklausą