Aukščiausios kokybės komfortas
Panoraminis stoglangis

Panoraminis stoglangis (i) Papildoma įranga   gali būti ventiliuojamas arba atidaromas iki galo, kad vairuotojai ir keleiviai galėtų važiuoti šviesiai ir gaiviai.

 

 
"Intelli-Air"
„Intelli-Air“ – tai išmani didelio efektyvumo oro filtro ir kondicionavimo sistema, pastoviai teikianti informaciją apie oro kokybę ir padedanti palaikyti gaivią ir švarią salono aplinką. 
Šildymos funkcijos
Atšildykite ir atitirpinkite priekinį šildomą stiklą „ThermaTec®“ (i) Pasirenkama arba standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.  . Šildomos priekinės ir net kraštinės galinės sėdynės (i) Pasirenkama arba standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.   bei šildomas vairas (i) Pasirenkama arba standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.   užtikrina komfortą šaltais rytais. 
Ergonomiškos aktyviosios sėdynės
Naujosios „Opel Astra“ ergonomiškos aktyviosios sėdynės (i) Sertifikatas yra kokybės ženklas, išduotas nepriklausomo testavimo komiteto, sudaryto iš įvairių medicinos sričių ekspertų. Papildoma įranga tam tikruose įrangos lygiuose.   turi AGR (Sveikesnių nugarų kampanija) kokybės ženklą. Reguliavimo parinktys apima reguliuojamas galvos atramas, elektroniniu būdu reguliuojamą juosmens atramą ir prailginamą šlaunų atramą. Taigi šios sėdynės yra nepaprastai patogios, jos palaiko sveiką laikyseną ir užtikrina ilgalaikę vairuotojų ir keleivių gerą savijautą. 
Intelli-Space
Dėl naujoviškos „Intelli-Space“ sistemos bagažo ir krovinių pakrovimas į „Opel Astra Sports Tourer“ yra išmanesnis. Maksimali 1 634 litrų talpa papildyta tokiomis funkcijomis kaip tvirtinimo kabliukai, šoniniai krovinių tinklai, dviejų lygių plokščios bagažinės grindys, 40/20/40 dalimis sulankstomi galinių sėdynių atlošai su lengvo sulankstymo funkcija, bagažinės roletai ir sumanios pogrindinės laikymo spintelės. Naudodami pasirenkamą priekabos kablį, galite dar labiau padidinti krovimo galimybes. 
Nenaudojant rankų valdoma bagažinė
Kai bagažinės dangtis neužrakintas arba yra arti berakčio atrakinimo ir užvedimo įrenginio, ją galima automatiškai atidaryti paprasčiausiai mostelėjus koja po galiniu buferiu.