Jungiamumas
Multimedija

Naujajame visiškai skaitmeniniame „Pure Panel®“ yra 10 colių prietaisų skydelis ir 10 colių centrinis jutiklinis ekranas su „Apple CarPlay™“ * ir „Android Auto™“ *,** . Jo intuityvi vartotojo sąsaja gali būti visiškai suasmeninta naudojant individualų profilio valdymą, įskaitant vairuotojo atpažinimą. AM/FM/DAB+ radijas, „Bluetooth®“ garso srautinis siuntimas ir du USB-C prievadai yra standartinėje įrangoje. O siekiant užtikrinti Jūsų ramybę kelyje, į „OpelConnect“ paslaugų sistemą įeina skambučiai avarijos ir gedimo atvejais bei automatiniai atnaujinimai belaidžiu ryšiu.

 

*  „Apple CarPlayTM“ yra registruotasis „Apple Inc.“ prekių ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse, o „Android AutoTM“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekių ženklas. 

 ** Suderinamumas ir tam tikros funkcijos gali skirtis priklausomai nuo įrenginio tipo ir operacinės sistemos versijos. Savo įrenginio suderinamumą galite patikrinti svetainėse www.apple.com arba www.android.com arba susisiekite su vietiniu „Opel“ atstovu.

 

 
Navigacija

Realiuoju laiku veikianti navigacija pateikia aktualią eismo, laisvų parkavimo vietų informaciją, lankytinų vietų paiešką ir orų prognozę *. Sistemą galima įjungti balsu, naudojant pasisveikinimą: „Ei, Opel!". Nusiųskite kelionės tikslą į automobilį naudodami išmanųjį telefoną ir programėlę „myOpel“ arba gaukite nuorodas iki galutinio kelionės tikslo, kad sukurtumėte visą maršrutą, kad ir kur būtumėte. Galiausiai maršruto nurodymus galima matyti naudojant projekcinį ekraną „Intelli-HUD“ , prietaisų skydelį arba centrinį jutiklinį ekraną, priklausomai nuo to, koks derinys Jums labiau patinka. 

 Išsamesnės informacijos apie minėtas paslaugas ir nurodymus, kaip atlikti privalomą aktyvavimą internetu, taip pat rasite lankstinuke „TOMTOM for Opel“

 

* „Connected Navigation Pack Plus“ naudojimas yra įskaitytas pirmiesiems 3 metams, internetinių paslaugų prieinamumas ir apimtis skiriasi skirtingose šalyse ir transporto priemonėse. Norint naudoti „Connected Navigation Pack Plus“, reikia suaktyvinti „OpelConnect Store“ arba „myOpel“ programėlę.

 
Belaidis įkrovimas

Salone apsieikite be laidų ir įkraukite suderinamus įrenginius naudodami integruotą belaidį įkroviklį *. Be to, kratymo aptikimo jutiklis apsaugo nuo perkrovos Jūsų įrenginio akumuliatorių jį kraunant belaidžiu būdu, kai važiuojate nelygiu paviršiumi.

 

* Prieinamumas gali skirtis. Tik įrenginiams su PMA arba QI. Norėdami sužinoti savo įrenginio suderinamumą, susisiekite su „Opel“ atstovu.

 
„Opelconnect“ paslaugos

Išmaniosios technologijų sistemos ir susijusios paslaugos * užtikrina jungiamumą ir modernias naujoves, kurios garantuoja Jūsų saugumą ir malonią bei efektyvią kelionę. 

 

 • Ramybė: pagalbos ir gedimo skambučiai **, informacija apie transporto priemonės būseną: ridą, degalų lygį, techninės priežiūros įspėjimus, kad visada jaustumėtės užtikrintai. 

 • Patogumas: „e-Remote Control“ paslauga ***, skirta patikrinti baterijos įkrovos lygį, valdyti įkrovimą ir nustatyti oro kondicionieriaus veikimą per „myOpel“ programėlę. 

 • Važiuokite išmaniai: atpalaiduojančios kelionės dėl „Connected Navigation Pack Plus ****“ ir „Trip and Drive Management“ paslaugos.

 

* Paslaugos prieinamumas ir apimtis skirtingose šalyse ir skirtingose transporto priemonėse skiriasi. Paslaugoms gali reikėti prenumeratos / mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.

** Norint naudotis pagalbos skambučiais ir techninės pagalbos iškvietimu, reikia raštiško sutikimo su Taisyklėmis ir sąlygomis ir sutikimo dėl transporto priemonės buvimo vietos nustatymo užsakant transporto priemonę. Paslaugos naudojimas priklauso nuo tinklo aprėpties ir prieinamumo. Gedimo paslauga („Opel Mobilservice“) pirmaisiais metais po pirmosios registracijos yra nemokama, vėliau siūloma už papildomą mokestį. Informaciją apie „Opel Connect“ rasite svetainėje www.opel.de/connect, o apie „Opel Mobile Service“ – www.opel.de/mobilservice. Taikomos atitinkamos bendrosios sąlygos. 

*** Tik „Astra Plug-in Hybrid“ 

 **** „Connected Navigation Pack Plus“ paslaugos yra įtrauktos 3 metus, o vėliau imamas papildomas prenumeratos mokestis. Paslaugos prieinamumas ir apimtis skiriasi skirtingose šalyse ir skirtingose transporto priemonėse. Paslaugoms gali prireikti prenumeratos ar mokesčio ir jos priklauso nuo mobiliojo ryšio tinklo aprėpties ir pasiekiamumo.