Dizainas
Drąsus ir Išgrynintas dizainas
Įspūdingas „Sports Tourer“ profilis yra visiškai išskirtinis – jis suformuotas remiantis nauja „Opel“ dizaino kalba, įskaitant firminį „Vizor®“. Dėl savo išskirtinai vikrios išvaizdos ir raumeningo stiliaus šis automobilis palieka neišdildomą įspūdį. 
Išskirtinis interjeras

Patirkite skaitmeninį vairavimą su „Opel Pure Panel® *“. Atsipalaiduokite įsitaisę ant ergonomiškų priekinių sėdynių **, aptrauktų prabangia alkantara arba „Nappa“ oda su vėdinimo ir masažo funkcijomis.

 

*Galimi „Pure Panel“ ir „Pure Panel Pro“ variantai. Rodoma papildomai užsakoma įranga.

** Sertifikuota kampanijos už sveikesnę nugarą (AGR). Sertifikatas yra kokybės ženklas, išduotas nepriklausomo testavimo komiteto.

 
Įspūdingi vaizdai

Išoriškai matomi elementai, tokie kaip papildomai pasirenkamas juodas stogas *, papildo Jūsų asmeninį stilių.

 

* Standartinė įranga tik tam tikruose modeliuose.

 
Lengvojo lydinio ratlankiai
Išreikškite savo individualumą su mūsų išskirtiniu lengvojo lydinio ratlankių asortimentu. Drąsūs ir išgryninto dizaino ratlankiai suteikia „Astra Sports Tourer“ ne mažiau patrauklią išvaizdą nei vairavimas. 
Vokiškas tikslumas
Vokiškas preciziškumas matomas net smulkiausiose detalėse, įskaitant ir energiją taupančius galinius LED žibintus. 
„Vizor®“
Ten, kur kiti automobiliai turėtų įprastas groteles, „Opel Astra“ turi „Vizor®“. Šis įspūdingas skydelis išsiskiria grynu vokišku, funkciją atitinkančiu dizainu, kuriame priekyje esantys įrenginiai, jutikliai ir kitos funkcijos dailiai sujungti į vientisą plokštumą.